Bütün yeni model araçlarında değişikliğe giden mühendistlerin bukadar kalitesiz, bukadar kullanışsız ve bukadar basit bir fiat anahtarı üreteceklerini tahmin bile edemezdim. Balkondan düştüğünde aracı açıp kapatan ancak gösterge lambasında kilit işareti çıkartan arac için çözüm telefonları şimdiden çalmaya başladı.

Anlamsız hatalardan biri olan Fiat Punto, Fiat Fiorino  modellerindeki kronik pil yatagı arızası malesef Fiat bravo anahtarı içinde geçerlidir. Bu arıza haricinde yuvaya kapattığınızda durmayıp tekrar ” trak ” diye açılması hemen başınıza gelecek durumdur ki zaten aracı aldığınızdan bir kaç ay sonra bunu bizzat yaşayacaksınız. Onlarca punto, fiorino ve linea sahibi müşterimiz bizlerden fiat bravo kumandalı anahtar şeklinde dönüşüm talebinde bulundu. 2010 ve 2011 Punto Evo araçlar zaten bu seride ancak modeli düşük olan kullanıcılarda buna malesef özeniyor tabiki iç yüzünü bilmediklerden kaynaklanıyor.

Konumuzu çok fazla dağıtmadan önemli noktalara değinip oluşabilecek olumsuzları dile getirdik. Fiat bravo anahtar tamiri ve fiat bravo kumanda tamiri garantili şekilde yapılabilmektedir bir kahve süresince bunu onarıyoruz hatta gelemeyenler için kargolu hizmet veriyoruz. Şirketimizde bulunan linanslı programlama cihazları sayesinde teknik servisimiz her daim çalışmalarına devam ederek onarımı gerçekleştiriyor.

Sevineceğiz bir haber vererek yazımızı bitiriyoruz. Önümüzdeki günlerde gümrükten çıkışını yapacağımız renkli fiat bravo kumanda kasası, renkli fiat punto kumanda kabı, renkli fiat punto evo kumanda kutusularını değiştirebileceğiz gerek tarzınız gerekse zevkinize uygun bir ürün kullanma imkanı beğeninize bırakılacaktır.