Fiat linea Anahtarı

Yeni nesil araçlar arasnda bulunan fiat linea sahiplerinin yaşadığı problemleri sizinle paylaşmak istedik. Aynı ürün ve aynı yazılım ile üretilen linea anahtarı punto ile herhangi bir farklılık göstermemiştir. Uzaktan kumandanın pil yuvasının çok kücük bir tırnakla tutturulmasından dolayı belli bir zaman sonra düşüyor. Bir çok defa ülkemizin çeşitli illerinden tarafımıza ulaşan kişilerin defalarca ihtiyaçlarını karşıladık. Fiat yetkili servislerinin italy üzerinden sipariş ettikleri ve kullanıcılardan uçuk taleplerde bulunduğunu günümüzde bilmeyen kalmamiştir. Her makalemizde bunu defalarca söylüyoruz google   üzerinden yaptığınız araştırmalar sizin bütün ihtiyacınızı ucuza, kısa sürede hatta orjinal ürünlerde probleminizi çözüme götürecektir. Bizler sizlere fiat linea anahtarı konusunda gerek parça temini gerekse yedek yaparak yardımcı olabiliyoruz ancak diğer ihtiyaçlar için ısrarla araştarma tavsiye ediyoruz. Son olarak şunu dile getirmek istiyoruz  biz modeli ve markarı ne olursa olsun hürtürlü oto anahtarını kaldığı yerde yaparak kurtarıcı sıkıntısı olmadan zaman kaybetmeden sizlere immobilizerini programlayarak teslim edebiliyoruz.

13 yorum

  1. Erkan bey Aleykümselam Fiat linea uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki bagaj tuşu orjinalse açar arabayı açmama ihtimali yok büyük ihtimalle bozulmuştur. Fakat şunu söylemem gerekiyor eğer aracın anahtar kabı değiştiyse 3 butonlu olarak taktılarsa ozaman siz ozaman yanılıyorsunuz demektir kontrol etmek lazım.

  2. Merhaba
    Aracım 2007 model 3 ay önce galeriden aldım bana yedek anahtarı ( kumandasız) orjinal diye verdiler şimdi öğrendimki orjinali kumandalıymış nereden ve ne kadara TeMin edebilirim bilginiz varmı

  3. Serdar bey çalışıyor diyorsunuz lakin yinede bir frekansını kontrol etmek lazım eğer sağlıklı çalıştığına cihazlarla test ettikten sonra anlarsak fiat linea uzaktan kumandalı anahtar araca yeniden kodlanacak fiyat bilgisini tarafınıza ulaştırdık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*