Şimdi fiat linea kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir olayla karşınızdayız. Karabük Safranbolu köyünden tarafımıza ulaşan bir müşterimiz fiat linea anahtarı olduğunu bildikdikten sonra kendisinden detay istedik. Kendisi başta Karabük olmakla beraber çevre il ve ilçeleri gücünün yettiği çerçevede dolaşmış arabasıyla gittiği halde sorununa çare bulamamıştır. Vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda fiat linea sustalı anahtar tarafımıza geldi gelmesine tamir edilmekle kalmamış açıp kapatmaktan meslektaşlarım ne yazık ki ürünü tamir edilsede kullanılmaz hale getirmişler ki basınca açılmıyor açılsa kapanmıyor neyse uzatmayalım üzerinde yaptığımız incelemeler ile birlikte ürünü tamir ettik.

Altını çizerek söylemek istiyorum araç yok, deneme imkanı yok, acaba oldumu deme şansımız dahi yok bu imkanlar doğrultusunda gerek immobilizer kopyalama cihazlarımız, gerekse tecrubelerimizle yapılan müdahale sonucu telefonumuz sevinç telefonuyla çaldı karşımızda müşterimiz sadece şunu söylüyor ” nekadar teşekkür etsem azdır size minnet borçluyum ” bu durum inanın bizim tahmin olduğumuz anların en güzelidir bir sanatkara yaptığı işten dolayı teşekkür etmek, mesleğinde iyi olduğunu söylemek bilmelisiniz ki onurdur.

Sunumunu yaptığımız fiat anahtarı sadece bu hizmetle sınırlı olmadığını hatırlatmak isteriz. Elektronik devresinde sorun olan fiat linea sustalı anahtar sadece bir örnek olup diğer arızalırınında giderilmesi hususunda destek alabilirsiniz. Örnekle tazeleyecek olursak uzaktan açıp kapatama, bagaj açma özelliği çalıştığı halde sadece susta mekanizmasında hata veya hasar meydana gelmiş bu ürünü fiat liena sustalı anahtar kabı satın alarak sıfırlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 22.10.2011 Cumartesi günü kargo ile gönderdiğimiz oto anahtarı müşterimizin eline ulaştı akabinde kendisinin telefon açıp bilgilendirmesi sonucu makalemizle beraber sizleride bilgilendirdik. İncelemekte olduğunuz konunun size faydalı olmasını umuyor probleminizin bir an önce sonuca ulaşmasını temenni ediyoruz. HOŞÇAKALIN