Yaklaşık olarak bir haftadır sizlerden gelen sorulara cevap veriyor yeni bildirimlere vakit bulamıyorduk. Yakın bir dostumun Punto Evo satın almasının ardından bu konuyuda açıklık getirmek istedim. Hepimizin bildiği gibi iki çeşit Punto modeli vardır bunların biri Grande diğeri ise Evo en son maklajlanıp satışa sunulan bu aracın içi gerçekten diğerine nazaran çok daha kaliteli ve konforlu bunu tartışmaya gerek duymayıp hemen geçiyoruz.

İkinci el alındığından dolayı Fiat Punto Evo araç arkadaşımıza kullanma klavuzu ve yedek anahtar olmadan teslim edilmiş oda bizim yakınımız olduğu için çok fazla önem duymamış iyide olmuş. İlk defa Punto Evo anahtar dükkanımızın önünde kumandası ile birlikte kopyalanarak başarılı bir şekilde test edildi. Programını almıştık fakat test etmeden kullanmadan hiç şekilde duyuru yapmadığımız için kısmet bu güne denk geldi.  Punto Evo kumanda kabı üretildiğinden dolayı müşterilerimize alternatif sunarak hizmet veriyoruz mavi, kırmızı, sarı, siyah tarzınıza uygun hangisiyle onu seçmeniz gayet mümkün.

Grande Punto kullanıcıları eğer isterlerse onlara Punto Evo tarzında bir üründe verebiliriz buda istek üzerine gerçekleşebilir. Honda kullanıcılarından sonra arabalarına en düşkün olanları Fiat grubu olarak belirledik onların hassasiyetlerini biliyoruz tabiki araçlarının nekadar kıymetli olduğunuda ama sizlerde şunu unutmayınız ki yaptığımız hiç bir uygulama standart dışı değildir hatta  tamamen orjinaldir. Makyajlanan araçların elektronik yazılımı değil sadece dış aksamında farklılıklar oluyor elektronik devreler aynı oto anahtarı farklı olabilir ama içerisi fark göstermediği için  burada son kullanıcının mağdur alması gibi  bir kelime telavüz dahi edilmemelidir.  En sık karşılanan progblem yine her zamanki gibi pil yatağının düşüp kayıp olması ve susta yani oynak mekanizmanın laçlalaşmasıdır.