Ford focus, fiesta, connect yeni nesil sustalı anahtar

Bu kadar güzel bir uygulama ile sizlerin karşısına gerçmenin vermiş olduğu heyecan hiç kaybolmuyor bunu bir kez daha hissettim. Yukarıda yıldız işareti ile net olarak göstermiş olduğum ford focus, ford fiesta, ford connect ve ford fusion uzaktan kumanalı anahtar modelleni yine yan tarafında hemen yeşil parantez içerisinde belirttiğim yeni nesil Ford`ların şekline döndürmek artık bizim için çok kolay bir işlemdir.

İster elinizde uzaktan kumanda olsun, ister kayıp etmiş olun fark etmez hatta satın alırken teslim etmeseler bile hiç önemli değil nasıl olsa güvenlik amaçlı yaptıracak önlemini alacaksınız bu sebepledir ki duyurumuzu yaparak sizleri olumlu şekilde yönlenirmek istedik. Ford uzaktan kumanda kodlama ( tanıştırma ) veya ford uzaktan kumanda arabay nasıl tanıştırılır diye soracak olursanız şurada daha önce anlatmıştık sözünü ettiğimiz bu üründe aynı şekilde programlanabilmektedir herzaman söylediğimiz gibi amacımız orjinalitenin ışına çıkmamaktır. Peki neden Focus, Fiesta, Connect ve Fusion başlığı altında açtılar bu konuyu diye aklınızdan geçirmeniz gayet doğal bunun nedenide araçların birbirlerinden elektronik anlamda hiç bir farklılıklarının olmamasıdır. Mesela bir Focus kumandasını Fiesta`ya bir Fusion kumandasını ise Connect modeline programlamanız imkanlar dahilindedir.

Malesef bizim müşterilerimiz semt müşterisi diye tabir ettiğimiz türden hiç olmadı olmayacak bizim eyreti iş yapma gibi bir şansımızda kesinlikle yok çünkü biz mesleğimizi severiyoruz bunun neticesinde binlerce teşekkür ve minnet hatta dua alıyoruz. Mesela Ford Connect`ten bahsedeyim sizlere bu aracın elektronik immobilizer yazılımı bir focus ile aynıdır zaten eski modellere bakarsanız uçlarındaki metalleri ( çivi ) dediğimiz tiptendir ki şu son zamanlarda pantograf ( lazer ) kesim tercih edilmiştir kumandalar aynı yuvarlak ile sustalı arasındada bir fark yok elektronik devrelerinin çizimleri değişiyor dış kasa kalıplarıyla yeni kasa araçlara yeni nesil kumanda işleyiş aynen bu şekildedir. Sadece aracı çalıştıran kumandasız olan yedek anahtarlarınızı eşiniz veya çocuklarınız içinde dönüşüm yaptırabilirsiniz.  Tamamen kayıp veya çalıntı durumlarında hatta ve hatta çalındığında kilit sistemlerinin değişmesi konusundada bahsettiğimiz üç model içinde yardım talep edebilirsiniz.