Ülkemizin en çok tercih eden otomobillerinden biri olan Ford Focus`un m uzaktan kumandalı anahtarı firmamızdan temin edilir. Özellikle filo araç kiralama şirketlerinin bir çoğunun büyük maliyetler ödediği  kayıp ford focus anahtarı için yetkili servislerden destek alan firmaların bazılarına biz ucuz, orjinal ve kısa sürede hizmet vererek beğenilerini  kazandık. Bazı focuslar bilindiği gibi kullanıcılarına bir adet kumandalı bir adet immobilizer`li mekanik anahtar olarak teslim edilmektedir. Özellikle eşleriyle birlikte kullananlar bu durumdan rahatsız oldukları için diğerinide uzaktn kontrol ederek kullanmak istemektedirler. Bizler servisin yarı fiyatına bu hizmeti sizlere verebiliriz ki bu sadece 10 dakikada programlanarak tarafınıza teslim edilir. Sizlere hemen hemen tüm ford kullanıcılarını ilgilendirecek bir bilgi uzaktan kumanda kodlama prosedürü yani komutunu vermek istiyoruz.

Tüm fordlarda komut aynıdır kontak herhngi biriyle minimum 4 maximum 9 defa stantart aralıklarla açılıp kapatılır, daha sonra araçdan “diiiiitt” şeklinde bir ses gelir bu sesi duyduktan sonra kumandanın bir tuşuna basılır araçtan tekrar “diiiiitt” şeklinde ses gelir ise kumanda programlanmıştır. Eğer tanıştırılacak kumanda sayısı birden fazla ise her bir kumandanın bir tane butonuna basmak şartıyla bi birine bi birine basılır ve artık kumandalar programlanmış olup çalışır durum gelmiştir.  Kontağı kapatıp sırası ile çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.

Bu vesile ile her türlü oto anahtarı için size telefondan destek verebildiğimizi hatırlatır ford focus kumandalı anahtar ihtiyacınızı bize sormadan gidermemenizi öneririz. Unutmayalım ki İstinye Anahtar firması sadece mağdur olan kişi ve kuruluşların daima yanında olmuştur. Siz müşterilerimize veya sadece araştırma yapıpta sitemizi takip eden okurlarımıza faydalı olmak bizim en büyük hizmetlerimizden biridir.