Hyundai anahtarı icin sustalı anahtar yapımı gerceklestirildi.hyundai getz icin sustalı anahtar gorselidir.

Bir hyundai kullanıcısı olan ve İzmir`de hikamet eden Fatih bey bir arama motoru harikası olan Google üzerinden firmamıza ulaşmıştır. Aracını anahtar ile açıp kapattığını ve bu durumun kendisini rahatsız ettiğini dile getiren müsterimize Hyundai getz icin merkezi kilit sistemi takmasını önerdik. İzmir`de aracına taktırdığı bu merkezi kilit sayesinde artık aracını uzaktan açıp kaparak kullanmaya başlamıştı.

İstinye Anahtar olarak bizde üzerimize düşeni yaptık ve uzaktan kumanda bilgilerini alıp orjinal hyundai Anahtarı içerisine yerleştirdik. Kendisinin seçici ve titiz bir müsteri olduğunu hatırlatarak 🙂 tarafına kargo etmeden önce resimlerini paylaşmak istedik. Çeşitli bilgi ve paylaşım sitelerinde firmamızın konusunun açılması, Türkiye geneli gürüşmeden, muhabbet  dahi etmeden güvenilerek iş yaptırılması bizim mesleki tatminimizdir. Artık aracını yukardaki anahtar ile çalıştıracak olan Fatih Bey`e Hyundai Getz Sustalı anahtarı hayırlı olsun.

Not: Anahtar tarafımıza kargo ile gönderilmiştir. Gerek immobilizer kopyalama, gerekse immobilizer iptali kesinlikle mümkün değildir Yapılan bu işlem tarafımıza gönderilen çip ile mevcut anahtar ucu kullanılarak tasarlanmıştır.