Archive for the 'Honda Anahtari' immobilizer Anahtar

Honda uzaktan kumanda nasıl kodlanır

Şimdi size Honda Civic, Honda jazz ve Honda City modellerinin uzaktan kumanda kodlama prosedürünü aktarıp kumandalarınızı aktif etmenize yardımcı olacağız. Öncelikle şunu söyliyeyim verilen komut ve bilgiler 2006 yılından sonraki modeller için geçerli değil onlar malesef cihaz ile kodlanabilen bir yazılıa sahiptir. Öncelikle yapmanız gereken uzaktan kumandanın pilini kontrol edip sıfırı ile değiştirmenizdir eğer değişim hakkında bilginiz yok ise telefonla bizden destek alınız.

Yapılacak işlem : Honda kontak anahtarı kontağa takılır kontak açılır kilitleme butonuna basılır tekrar kontak kapatılıp açılır ve kilitleme butonuna basılır bu uygulama kapıların kilit cubukları aşağı inip çıktıktan sonra bırakılır kumandanın diğeri birinci kumanda kodlandıktan sonra işlem yapılmadan butonuna basılır ve işlem tamamlanır. Fakat tekrar söylemeyi uygun görüyorum bu işlem 2005 yılına kadardır 2006 ile üstü modellerde geçerli değildir. Biz bildiklerimi saklamaya değil paylaşmaya adadık kendimizi eğer yazdıklarımızla istediğiniz verimi alamadıysanız bizi arayın telefondan sizlere uygulamayı yaptıralım.

Yeni honda civic sustalı anahtar kabı ve kasası geliyor

Türkiye`nin hiç bir bölgesi kalmadıki honda civic sustalı anahtar yapmamış olalım TeamHondaTurkey.Com – Marmara Honda ( Yetkili Servis ) ve Google aracılığıyla araştırma yapan yüzlerce kişi bu hizmeti bizden aldı. Bütün samimiyetimle dile getirmek isterim ki memnuniyetsizlik yüzlerce üründen sadece iki kişide yaşandı bunlarında biri 120 kg. bir arkadaşımızın açık pozisyonda üzerine oturmasından diğeri ise 4. kattan aşağı düşmesinden kaynaklandı ki onlarıda ücretsiz olarak değiştirdik.

Yaklaşık olarak 3 senedir honda civic anahtarı için bu değişimi yapıyoruz hiç tasarımı değiştirmedik ürünlerden taviz vermedik fakat lütfen şu linkteki adresi bir gözden geçirin  www.eliftuning.com/HONDA-CIVIC-2007-SONRASI-SUSTALI-ANAHTAR-KiTi_14181.html arada nasıl bir uçurum var kontrol edip akibinde bizlerle iletişime geçin. Çeşitli forum sitelerinde paylaşılan fiyatı hiç değiştirmedik yıllardır aynı kalite, aynı fiyat ve aynı saatte hizmet anlaşıyından hiç ödün vermedik vermeyeceğiz.

Önceki zamanlarda uç tarafını kesip sustalıya monte edip o şekilde kullanıma açıyorduk fakat bazı müşterilerimizin hassas olması, kasayı istemesi hatta kimilerinin dokundurtmayıp getmesinden mütevellit elektronik makina aldık. Hiç bir eğe, törpü ve çizik ibaresi olmadan üretici standartlarında lazer kesim yaparak mekanizmanın işlevselliğini sağlıyoruz. 2006 –  2007 -2008 – 2009 – 2010 ve 2011 model Honda Civic modellerinde devam eden kaliteyi bizimle yaşamanızı istiyoruz.

1.) Bu uygulamayı yaptırdığımda benim anahtarım yedek olarak kalacakmı

Cevap: Honda civic uzaktan kumanda mekanizması kabın içine yerleştirildiğinden dolayı sadece yapıyı ve kontagı cevirir ancak aracı çalıştırmaz.

2.) İki uzaktan kumandamında kalmasını istiyorum 3. bir kişiye verilecekmiş gibi sıfırdan bir sustalı yapabilirmisiniz böyle bir imkan varmı ?

Cevap:  Tabiki yapılabilir önce orjinal oto anahtarı araca kodlanıp tanıştırılacak akabinde yine yukarıda bahsedildiği gibi değişim gerçekleştirilecek.

3.) Söz konusu honda civic sustalı kumanda kabı değişikliğindeki orjinallik boyutu nedir ? bir immobilizer hatası ile karşılaşırmıyım aracım yeşil ışık yakar mı ?

Cevap: Otomobil gösterde tablosundaki yeşil ışık kesinlikle yanmaz, immobilizer arızası ihtimali zaten yok çünkü otomobil üzerinde bir işlem gerçekleştirilmeyecek son olarak orjinallik derecesine gelince logosu gümüş bizzat honda mühendistlerinin tasarımı ucu deminde belirttiğimiz gibi lazer makinada kesiliyor dolayısıyla herhangi bir kurumu ilgilendirecek bir olay hasıl değildir.

 

Honda Civic – Accord – City uzaktan kumanda komutu

Şuanda sizlere elektronik ortamda bulamayacağız bir bilgiden yani honda uzaktan kumanda kodlama prosedüründen bahsedeceğiz. Fakat altını çiziyoruz bahsi gecen kodlama şekli sadece 1999 ve 2006 yılına kadar olan gri tip kumanlar için geçerlidir. Bunun sebebi 2006 yılından sonra makyajlanan Honda modellerinin yazılımlarıda değişiklik olmuş dolayısıyla bu komutun bir hükmü kalmamıştır yenileri için yapabileceğimiz birşey varmı derseniz malesef onlar diagnostic cihaz aracılığıyla bilgisayar bağlantısı istiyor bunuda belirterek yazımıza devam ediyoruz.

Burayı dikkatli dinlemenizi öneriyor gerekirse dizüstü bilgisayarınız ile aracınızın içine binmenizi öneriyoruz. Özellikle bazı arabalarda akü takviyesi yapıldıktan sonra uzaktan kumandaların çalışmadığını sıkça görmekteyiz bunları aktif etmek için yapmanız gereken kontağı açıp tuşlara birer defa basmaktır. Makalemizin yararlı olması için aklımıza gelenleri es geçmiyor diğer otomobil sahiplerinide ilgilendirdiğinden arada bilgilerde sunuyoruz. Devamini Oku»

2008 Model Honda Civic Yedek Anahtar

2007 – 2008 model ve üzeri honda civic kullanıcılarının yedek anahtar ihtiyacında meslektaşlarım tarafından istanbul`un çeşitli bölgelerine davet edilip biz yaparız deyipte defalarya programlayamadıklarını gördük. İnsanları yanlış yönlendiren bu firmaların isimlerini açıklamayı yetkilelerimizin etik görmemesi üzerine yayınlamama kararı aldık. Biz 05/05/2011 tarihinde istanbul Mecidiyeköy tarafında hikamet eden Hande hanımın aracına bizzat yedek yaptık ve 450 T.L gibi bir ücretle satışa sunulan ürünü komik rakamlara halledip yararlı bir hizmet sunduk.

2008 model honda civic yedek anahtar yapımı için %100 olumlu sonuç ve problemsiz orjinal ürünlerle yaptığımız bu işi sizlere duyurmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 15 Dakika gibi bir sürede siz daha çayınızı bitirmeden dişini açıp, kumandayı kodlayıp ve immobilizer`i tanıştırıp ürünü teslim ediyoruz. Firmamızın referansları arasında çeşitli honda yetkili servisleri vardır bu vesile ile sizlerinde doğru adresten bilgilendiğinizi hatırladır o şekilde bir yaklaşım sergilemenizi  umarız.  Bizim sosyal paylaşım siteleri dahil tüm internet ortamında yaptığımız işler sizlere en güzel örneklerdendir müşterilerimizin ve tanıştığımız insanlara oto anahtarı konusunda vermiş olduğumuz yararların tüm insanların konusu olduğunu bilmek bizi onurlandırmaktadır.

Honda Uzaktan Kumandalı Anahtar İçin Tuş Takımı


Uzun zamandan beri beklenen bir ürünün gelişini sizlerle paylaşmak istedim.  Honda uzaktan kumandalı anahtar kabı için gelen tuş takımı tüm honda kullancılarının dikkatini çekip beğenisini kazanacak kanısındayım bunun nedeni bir çok müşterimizin bu konu hakkında telefon açıp yardım istemesidir. Yıllarca kullanılan honda uzaktan kumandaların tuşlarının üzerinde bulunan kilit aç, kilit kapat ve bagaj logolarının silindeği görülmektedir. Artık yeni ürünlerimiz arasındaki yerini alan honda kumandalı anahtar tuş takımı sayesinde ürününüzü sıfırlayabilir yeni hale getirebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz kumanda kutusu ve tuş lastikleri Honda jazz, honda civic, honda city, honda accord modelleri için uyumludur. Türkiye`nin her yerine tarafımızca kargo edilir dilerseniz. İstinye anahtar firması olarak yeniliklerle daima sizin karşınızda olmaya devam edeceğiz şunu bilmelisiniz ki bu ürünler direkt olarak kullanı menfaatine üretilen ucuz ve kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerin değişimi gayet basit ve kolaydır honda uzaktan kumanda pil değiştirme işlemini yapan bir kullanıcı gönül rahatlığıyla monte edebilir yeni haline dönüştürebilir.

Sonraki sayfa »