Direkt olarak incelemesini yaptığım hyundai i20 kumandalı anahtar mühendistler tarafından inanın bir ömür boyu kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Elektronik yapısı olarak okadar düzgün okadar kaliteli üretilmiş ki kullanıldığı süre boyunca immobilizer hatası doğurmayacak olan i20 anahtarı bize tek bir gözden kaçan hata ile üretilmiştir.

Bağlantı noktasından  kırılan bahsi gecen oto anahtarı kullanıcıyı çaresiz bırakmaktadır. Press baskı olduğundan dolayı hiç bir müdahale şansını vermeyen ürün yenisi ile değiştirilmek zorundadır. ( yetkili servislere göre ) Biz bu durumu bertaraf ediyor sizlere hiç tahmin edemeyeceğiniz bir öneri sunuyoruz. Stoklarımızda fazlaca bulundurduğumuz hyundai i20 uzaktan kumandalı anahtar kasası sayesinde herhangi bir sebepten arıza yapmış hyundai anahtarı teknik ekibimiz tarafından açılarak yenisinin içerine düzgünce konur ve tekrar press baskı ile kapatılır. İşte açık açık belirttiğimiz bu hizmetin bedeli inanın aldığınız fiyatın çok aşağısındadır ayrıca süreside bir okadar kısadır.

Peki hiç düşündünüz mü neden hiç yeni üründen bahsetmiyoruz tabiki sizler için mağdur olmamanız bir hizmete veya bir ürüne hakkından fazlasını vermemeniz için hemen hergün bu haberleri yayınlıyoruz. Tabiki hyundai i20 yedek anahtar çoğaltma firmamızda mevcut hatta 15 dakika içerisinde yapıp teslim edebiliriz bunu zaten takipcimiz, müşterimiz ve araştırmacı herkes bilir. Otomobil sahipleri soruyor aracın güvenlik kartı var, kod kartı var bunlar size lazım mı diye kesinlikle bizim immobilizer kopyalama cihazlarımız ile biz bunları yedekleyebiliyoruz hepsi lisanslı ve ruhsatlı cihazlardır. Sizlerden istediğimiz tek şart ruhsat sahibi olmanızdır. Melesa bir i30 veya i20 farketmeksizin otoparkta  kilitli kalmış daha detaya inecek olursak yedieminde satışını bekleyen araçların tek bir civatasını dahi sökmeden şase numarasından uzaktan kumanda elde edip otomobil başında programlama yapıyoruz. Yazımızın sonuna kadar bizlere tahammül ettiğiniz için teşekkür eder kazasız, sıkıntısız uzun yollar gitmenizi dileriz. 

Saygılarımla Teknik Servis Murat