kia sorento kumanda

Bugün sizlere kia sorento merkezi kilit uzaktan kumanda hakkında bilgiler vereceğiz. Biliyorsunuz kia grubu 2010 yılından sonra uzaktan kumanda değişikliğine gitti öncelerde sallama dediğimiz tarzda üretimleri vardı tabi buda son kullanıcıyı deyimi yerindeyse adeta çıldırtıyordu. 2005 ve 2006 yılında kücük iki altta iki üstte toplam dört butonlu olan kia sorento uzaktan kumanda 2007 yılında üç önde bir arkada panik olarak güncellendi. Piyasada en zor temin edilen ürünler arasında gelen kia sorendo kumanda firmamızın stoklarında bol miktarda mevcuttur kodlamasını ve tanıştırmasınıda bizzat hallettikten sonra teslimat yapıyoruz.

Daha önceki konularda belirttik kia sorento sustalı anahtar ki şurada örneğini görebilirsiniz bunları birleştirme yeni nesil Sorento`lar gibi şık bir hale dönüştürebiliyoruz ek bilgi Kia sorento kumanda tanıştırma aracın üzerinden makina ile yapılıyor yurt dışı veya yurtiçi temin ettiğiniz ürünleri kendi imkanlarınızla ( arabaya komut vererek ) aktif edemezsiniz mutlaka OBD girişinden ( bilgisayar bağlantı noktası ) programlama olmazsa olmazdır. Kia sorento uzaktan kumandamın pili bitti diyenler ” 2032 ” kodlu pili temin edip değişim yapabilirler bu değişim sırasında sizlere ücretsiz telefon desteğide verebiliriz dilerseniz bizlere bulaşabilirsiniz. Dışardan temin edilen kia sorento uzaktan kumanda araçla birlikte gelinirse bizim cihazlarımızla tanıştırma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca parçalanmış veya çatlamış olan ürünlerinizin dış kabını temin ederekte pırıl pırıl bir görünüm elde edebilirsiniz daha maliyeti düşük falat güzel bir hizmettir sizler için. 2005 model bir kia Sorento uzaktan kumanda olarak 2007 modelinkini kesinlikle kabul etmez bunuda bilmelisiniz sizlere bildiğimiz herşeyi açıklıyoruz yanlış bir yol izlememeniz adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin amacımız Türkiye`nin heryerine hizmet vermektir.

Ayrıca üzerinde fazla durmak istemiyorum kia sorento yedek anahtar ihtiyacı olanlar zaten bu işi profesyonel yaptığımız biliyor bilmeyenlerde tahmin ediyordur mutlaka bu arabaların sistemlerine rahat bir şekilde müdahale edebiliyoruz siliyoruz, ekliyoruz komple şifre değişimi yapabiliyoruz kasko yaptıracak kişiler için buda oldukca önemli bir sunumdur. İstanbul`un herhangi bir semtinde Sarıyer, Beşiktaş, Levent, Etiler, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy daha sayamadığım çevrelerde kalan örneğin Sorento bir vidası dahi sökülmeden yerinde kumandasıyla birlikte kodlanabilir bunuda uzman personelimiz yarım saatte başarılı hale getirebilir. Şimdilik alkıma gelenlar bukadar eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya bizim atladığımız birşeyler olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.