Archive for the 'Land Rover Anahtar' immobilizer Anahtar

land rover discovery 3 yedek anahtar

Hoşuma gidiyor böyle arabalarla ugraşıp güncel bilgilerle beraber huzurunuza gelmek. Yaklaşık 2009 yılından beridir sizlere makale yazıyor bilgiler veriyorum hiç bıkmadım klavyenin başına geçiyorsam hala aynı heycan aynı öğrenme hissi var bundan hiç şüpheiz olmasın. İstanbul Bayrampaşa`da yolda kalan Land Rover discovery 3 sahibi Özcan beyin başına neler geldigini anlatıp sizlerin bilgilenmesini sağlayacagım. Uyarılar, tavsiyeler ve yaptıgımız başarılı çalışmaların hepsinde somut resimler ve videolar kullanıyorum bunu özellikle belirtiyorum emin olmanın ve bilmenin verdigi güvenle değil yapıp gördükten sonra böyle bir yükleme yapıyorum.

Özcan beyin Land Rover Discovery 3 yedek anahtarı bulunmadıgından dolayı Bayrampaşa`da uzaktan kumandanın elinden düşmesiyle meydana gelen arıza onun tam bir gününün heder olmasına sebep verdi. Çünkü 2007 yılından beri uzaktan kumanda ile açılıp kapanan arabanın mekanik kilit sistemi tamamen durmuş kumanda işlev görmeyince dogal olarak arabaya girememiş giremedigi gibide çalıştıramamış. Tesadüf o sırada daha önce işini yaptıgımız bir müşterimizin tavsiyesiyle bize ulaştı ve kendisini davet ettik.  Murat usta kesinlikle uzaktan kumandayı yapmalısın yoksa arabaya giremeyiz deyince tabiki tebessüm ettim daha kumandaya elimi dahi sürmeden ” Senelerdir bakımı yapılmadıgı icin kilit donmuş onu güzel bir yaglama ile çözeriz arabaya gireriz merak etmeyin dedim. Güzelce kilidin iç sistemini yaglayıp Discovery 3 anahtar ileri geri ileri geri hızlı bir şekilde itilip çıkartılır sonra mutlaka dönecektir hiç şüpheniz olmasın. ” Süper bir bilgi hemen her araba için geçerlidir. Hemen tezgaha geçip uzaktan kumandayı tamir ettim ve kendisine dene kontrol et % 100 arabayı çalıştıracak çalıştırmazsa söyledigim işlemi yap kilit açılacak arabada çalışır telefonlaşalım çalıştıramazsan ben gelirim olmadı sen gelirsin yedek yaparız. Teşekkür edip buradan ayrıldı ve şimdi izleyeceğiniz videodan anlaşılacagı gibi herşey yolunda gitmiş ve yedek yaptırmak için geldi başarılı bir programlama sonrasında işlemi bitirdik.

Land rover discovery 3 için anahtar tamiri, yedek anahtar, uzaktan kumanda ve kayıp anahtarlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu arabanın uzaktan kumandası tamir edilebilir pili degiştirmeye çalışmayın içi açılmaz ve şarjlıdır eger arabaya kumanda etmiyorsa mutlaka müdahale gerekir. Önemli bir

Land Rover Discovery anahtar sorunu

land rover discovery anahtar

Merhaba internet kullanıcıları ve severleri güzel bir salı sahabında yine bilgisayarımın başından sizlere güzel haber vermenin mutlulugu ve heycanı içindeyim. Biraz önce Land Rover Discovery anahtar ve kumanda kabı sorunu yaşayan bir müşterimizle yaşadıgımız diyalogu sizlere aktarıp güzel mesajlar verecegimizi düşünüyorum.

Biliyorsunuz iş yerimiz Land Rover, Mini Cooper ve Bmw yetkili servisi olan Borusan Oto yakınlarında yani sağ kolunuza aldıgınızda 500 mt. ileride bulunmakta dolayısıyla gerek servis çalışanlarının yönlendirmesi gerekse sıkıntı yaşayan insanların araştırmasıyla bizlere ulaşan insanların problemlerini komik fatura bedelleriyle çözüyoruz. Bunlardan birtanesi Land Rover Discovery sahibi Hüseyin bey yukarıda resmini paylaştıgımız land rover discovery anahtar kumanda kabının tuşu delinmiş ve arabayı açamıyor servisten sipariş geçmesine ragmen bir ay olmus kendisine hala bir dönüs yapılmamış duruma oldukça sinirlenen Hüseyin bey araştırmalar sonucu bizlere ulaşmis. Kendisine bunun için mi yenisini sipariş ettiginiz 300 Euro para karşılıgında dedim. Cevap ” tebüssüm ederek evet ama iptal ettim hemen ” dedi.  Çalışma masama geçip butonu tamir ettikten sonra dıs kasasını değiştirdim kendisine ürünü uzattıgımda şaka yapıyorsun inanmam buna diyerek gözlerimin adeta içine baktı bende kendisine evet işte  herzaman araştırma yapan insanlar kazanır diyerek kumandayı denesini rica ettim.

Sonuç mükemmeldi uzaktan kumandanın pilinide değiştirdim “2032 ” buda her yerde bulabileceginiz bir pil çeşididir kendiniz dahi değiştirebilirsiniz. Daha sonrasında arabanın beyniyle veya kodlamasıyla ugraşmadan iderek kullanıma başlayacaksınız. Buradan bütün dünyaya destek oluyoruz marka ve model ayırt etmeksizin elinizin altında dünyanın oldugunu unutmamanızı hatırlatıyoruz. Mutlaka bizimle iletişime geçin sizlere yardımcı olmak bizim birinci görevimizdir. Konumuzda eksik kaldıgımızı düşünüyor veya sorularınıza cevap bulamıyorsanız alt kısıma mesaj bırakabilirsiniz. Bahsettigimiz Discovery`nin bir özelligini dile getirdikten sonra huzurlarınızdan ayrılacağım.

Arabanın elektronik motor kilit sistemi yani immobilizer uzaktan kumanda üzerine baglı bu sebeple pil bittiginde arabayı kapıdan açtıgınız zaman araba calısmıyor demek istedigim dorpido gözüne mutlaka bir adet pil kopun her daim uzun yola giderken yanınızda bulunsun sonra kücücük basit bir malzeme eksikliginden yollarda rezil olmayın der ve konumu bitiririm hoşçakalın.

Land Rover & Range Rover Akıllı Anahtar Dış Kabı

Land rover Range Rover Akıllı Anahtar Dış Kabı

Şuanda Türkiye`de sadece firmamızdan temin edebileceğiniz bir ürünü tanıtacağım sizlere yeni nesil Land Rover ve Range Rover orjinal smart akıllı anahtar ( cepte taşinan ) dış kılıfı yani kabı stoklarımızda bulunmaktadır. Okadar kaliteli ve gösterişli arabaların uzaktan kumandalarının üzerinde kabarmalar ve açılmalar beliriyor araştırma yapıp konumuza ulaştıysanız bu sıkıntıyı yaşıyorsunuz demektir. İç aksamı yine her zamanki gibi sağlam fakat görüntü olarak adeta harabeyi andıran bu ürünlerin artık pırıl pırıl hale geldiğinden haberdarsınız. Cepten çıkartmadan arabayı çalıştırabilme özelliğine sahip bu arabaların uzaktan kumanda pili ” cr 2032 ” dir. Diğer Bmw, Land Rover ve Range Rover serileri gibi kontaktan şarj edilmiyor açma kapama özelliklerinde tekleme yaşandığında gerekli müdahaleyi yapıp düzgün kullanım elde edebilirsiniz.

Şehir veya yurt dışında hikamet ediyorsanız kargo ile ürünü kapınıza kadar getirmeniz imkanlar dahilindedir. Montajını rahatlıkla bizlerden telefon desteği isteyerek yapabilirsiniz. Dışarıdan temin ettiğiniz yan sanayi ürünler için teknik yardım yapamıyoruz. Makinalarımız ve ürünlerimizle birlikte bu aralara yedek kopyalama başarı oranı ortalama %98 bu demek oluyor ki 400 euro gibi bir ücret vermenize hiç gerek yok uzaktan kumandanız kayıp veya çalınmışsa onbeş gün beklemeden yüklü ücret ödemeden ruhsat sahibiyseniz kahve içme süresinde arabaya aktivasyon gerçekleşiyor. Uzaktan kumandalar üzerinde kilitleme, açma, far, bagaj ve dörtlüleri yakan butonla birlikte 5 özellik bulunmaktadır yedekde aynı özellikler sorunsuz şekilde işlevini yerine getirmektedir. İşlemler sizlerinde nezaretinde olduğundan hiç bir güvenlik açığı ve olumsuzluk söz konusu değil.

Land Rover veya Range Rover araç sahibiyim uzaktan kumandamın pili bitti arabamda kilit yerini göremiyorum arabama hiç bir şekilde binemiyorum diyorsanız yanlış bilgilendirilmişsiniz demektir. Uzaktan kumandaların içinde bir adet kapıyı açan mekanik uç vardır bunu kumandayı ikiye bölerek görebilirsiniz daha sonra kapı kolunun yanında bulunan plastik kapağı herhangi bir cisimle kanırtın yerinden çıktığını göreceksiniz orada gizli bulunan kilit kumanda içindeki anahtar aracılığıyla açılmaktadır. Bu şekilde yolda kalmaz yolunuza devam etmiş olursunuz. Unutmayın Mercedes, Bmw, Land Rover, Range Rover, Volkswagen veya Audi fark etmez bütün arabalarda bu mekanik kilit sistemi mevcuttur elektronik devreden çıktığında mekanik yardımıyla çaresiz kalmazsınız. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor bir dahaki güzel konumuzda buluşmak üzere diyorum.

Land Rover Evoque Anahtar

Land Rover Evoque Anahtar

İstinye Borusan ile çalışan insanlar pek dışarıdan hizmet almayı sevmeselerde yüksek fiyatlardan rahatsız olan insanlar için tanıtım yapmayı uygun gördüğümüzden bu ürünü kaleme aldık. En son çıkan araçların başında gelen Land Rover Evoque bir anda tüm Türkiye`de yaygınlaştı ve tercih edildi. İstanbul ve çevresinde hikamet eden ve Land Rover Evoque anahtar ihtiyacı olan müşterilerimize orjinal ürünlerde kısa sürede ve çok daha uygun fiyatlarla yaklaşıyoruz. Ruhsat sahibi olduğunuz otomobille uğradığınız zaman ki zaten firmamız İstinye Borusan`ın 200 Mt. yakınındadır hemen ürünü bizlerden temin edebilirsiniz.

Pahalı ve lüx serilerden olan araçlara yetkili servis haricinde dokunulmasını istemediğinizi çok iyi biliyoruz ancak işlemlerimizin şeffaf olduğunu hatırlatır aracın tüm işlemleri sizin nezaretinizde olduğunu unutmamanız gerektiğini hatırlatırız. Elektrik, motor ve mekanik olarak hiç bir müdahalede bulunmadan sadece elektronik ortamda bilgi alış verişiyle Evoque anahtar tanıştırma işlemini bitiriyoruz. Aracınızın ilerde çalışmaması arıza çıkartması olasılıkların tamamen dışındadır. Eğer çalışmayacak, sıkıntı yaşatacak olsa bulunduğu yerde kalır 5 metre bile yürütemezsiniz aracınızı daha fazla merak ettiklerinizi bize bildirmenizi önemle rica ederiz. Lisanslı orjinal yazılımlı cihazlarımız sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ve %0 hata ile çalışıyoruz. Ortalama fiyatı 1200 t.l civarında biz bu bedellerin hemen hemen yarısına üretimi başarıyoruz.

Bir kaç hafta sonra Youtube`de Land Rover Evoque key battery yani pil diğişimi hakkında bir video görseli hazırlayacağım ondanda gönül rahatlığıyla faydalanırsınız. Yaklaşık olarak 5 senedir elektronik ortamdan sizlere faydalı bilgiler sunuyor dükkanımıza gelenlere hizmet veriyoruz ortalama 17 bin kişiye bu zamana kadar yardım ettiğimizi gururla duyuruyoruz. Unutma Land Rover Evoque keyless go olarak dünya piyasasında bilinir. İngiltere veya Yurt dışından ürünleri temin eden bir kaç müşterimiz oldu onlara daha önce tanıştırma ve kodlama hizmeti verememiştik bu olumsuzluğunda duyurumuz vesilesiyle ortadan kalktığını görmekteyiz. Yukarıda Lond rover evoque uzaktan kumanda pilinden bahsetmiştik onunda kodu diğer arabaların kumandası gibi “2032” dir. Şimdilik bizim vereceğimiz bilgiler bukadar daha sonraki zamanlarda ürünün kronik bir rahatsızlığı, arızası ve müşteri şikayetleri tarafımıza iletilirse nasıl tamir olur nasıl bir yol izlenmeli onlarıda paylaşıp sonuca bağlarız.

Keyifli sürüşler hoşçakalın.

Land Rover Freelander 2 Anahtar

Land rover freelander 2005 yılına kadar uzaktan kumanda ayrı anahtar ayrı şekilde üretildi bildiğiniz gibi siyah küçük bir kumandası vardı bu araçların daha sonra yeni kasalar olan Freelander 2 dört köşe kumanda yapısı ile start stop özelliğine geçmiştir. Dış yüzeyi doğru bir örnek verecek olursak barby bebeklerin kaplaması gibi yumuşak bir lastikle yaplanmıştır. Mesela bayağı bir zaman geçti bir müşterimiz geldi ve köpeğinin Land Rover Freelander 2 anahtar kabı üzerinde çıkartmış olduğu diş darbelerinden sebep dış yüzeğinin değişmesini istemişti. Ozamanlar böyle bir ürün malesef yoktu şimdilerde üretildi stoklarımıza yerleşti bu vesile ile birlikte umuyoruz araştırma yapar tekrar bize ulaşır belkide Borusan aracılığıyla 350 Euro`ya sipariş geçilmiştir kimbilir.

Kısa ve anlamlı bir örnek ile Land Rover Freelander 2 araç sahiplerine bilgi verdik aynı ürün Range Rover modellerinde kullanılıyormu  tam emin değilim müşterilerimiz tarafından getirilip gösterilmeyen üzerinde çalışmadığımız hiç bir ürünü burada paylaşmıyoruz. Freelander 2 anahtar arızası yaşayanlarda bizlerden destek alabilirler çünkü kontaktan şarj özelliğine sahip bu ürünler bir zaman sonra bu özelliğini yitirip olumsuzluklar doğrubiliyor. Şimdi can alıcı bir bilgiyle yazımı sonlandırıcağım ama vereceğim bu bilgi Freelander dahil olmaz üzere tüm anahtarsız çalıştırma sistemine sahip olan otomobiller için geçerlidir. Araca yaklaştığınızda açılan uzaklaşınca kapanan kapılar ve üzerinizden çıkarmadan otomobiller pili bittiğinde kapıyı açmıyor burada siz panik yapıyor yetkili servisi arıyor veya bir çilingir çağırıp kapıyı açması  talebinde bulunuyorsunuz. Şöför tarafında kapı kolunun üzerinde pir parça vardır ve dikkatli baktığınızda tırnak takılabilecek bir boşlukta mutlaka göreceksiniz orayı sert bir cisimle kastırın daha sonra uzaktan kumanda üzerine gizlenmiş mekanik anahtarı çıkartıp kapıyı açın açılan kapı sayesinde otomobiliniz çalışacakve sizlere rahat bir nefes aldıracaktır. Şimdilerde söyleyeceklerim bukadar söz konusu freelander 2 anahtar kabı ve freelander 2 kumanda kutusu değişimlerini uzman eller tarafından yapılması gerektiğini özellikle vurgular saygılar sunarız.

Sonraki sayfa »