Sizlere bildirimimizde land rover freelander modelinin uzaktan kumandalı anahtar yapısı hakkında bilgi vereceğiz. Bu aracın uzaktan kumandası iki butonlu siyah ve kibrit kutusunu anımsadan bir şekle sahiptir. 1999 ila 2004  model arası tamamen kayıp dahi olsa yapılabilen aracın kopyalaması her şekilde gerçekleşmektedir. 2005 yılından sonra gerek uzaktan kumandası gerekse freelander anahtarı sadece mevcut yedek sayesinde yapılabilmektedir.

Etiler bölgesinde hikamet eden Yalçın bey aracının uzaktan kumanda dahil yedeklerini dahi kayıp eder. Daha sonra googlede  araştırma sonuç verir ve firmamıza ulaşır. Kendisine sıfırdan uzaktan kumandalı freelander anahtarı yapılarak harika bir hizmet verilmiştir hemde borusan oto tarafından verilmiş fiyatın sadece yarısına, sizlere yaptığımız tüm uygulamaları canlı görsellerle ispatlıyor teşhirini yapıyoruz. Gerek firmamızda gerekse internet sitemizde yayını yapılan tüm konuların çözümünün olduğunu hatırlatırız. Gelişen teknolojinin herzaman yanında yer alarak makina ve ekipmanlarımızı daima güncel tutuyoruz ki sayede Türkiye`nin sayılı oto anahtarı yapan kuruluşları arasında yer alıyoruz. Kesinlikle aracın orjinalliğine zarar vermiyor aksine otomobile hiç bir parça sökülüp  takılmıyor. Bu uygulamalar sadece elektronik ortamda bilgi alış verişi ile sağlanıyor dolayısıyla aracın güvenliği, yazılımı ve problem yaşaması mümkün olmuyor.  2004 yılına kadar mini cooper anahtarı ve bmw anahtarı ile aynı yapıya sahip olan land rover özellikle freelandır modellerine desteğimiz tamdır.

Son satırlarımızı yazarken sizlere vereceğimiz en güzel önerinin tamamen kayıp olmadan araba markası ne olursa olsun kesinlikle önlem almanızdır. Bu sizin daha sonra yüksek bedeller ödemenize ve herhangi bir yerde kalıp mahsur olacağınıza engel olacaktır. Çünkü yetkili servislere kurtarıcı ile çekilen araçlarının çoğunun kilit sistemleri komple değiştirilir buda tüketiciye kabarık fatura olarak yansır. Fakat mevcut elinizde iken onların bilgilerinden yararlanarak gerek kopyalama gerekse programlama çok daha kolay olacaktır buda sizin az bir bedel karşığında ihtiyacınızı kolayca karşılayacaktır.