Archive for the 'Mazda Anahtari' immobilizer Anahtar

Mazda 3 yedek anahtar

Sitemizi yayına başlattığımız günden beri üzerinde çalışma yapmadığımız iç bir aracı sizlerle paylaşmadık. Çekmiş olduğumuz görselleri bizzat çekip sizlerin bu uygulamaları görmenizi sağladık. Bir önceki konumuzda Toyota Verso anahtarı ile karşınızdaydık bu ürünün içeriğini ve genel yapısını sizlere sunduk oda bir yenilikti fakat 07.04.2012 cumartesi günü programlamış olduğumuz Mazda 3 anahtarı bu konuyun papucunu tabiri caizse dama attı.

Kaskolu olduğu halde yedek mazda anahtarı bulunmayan müşterimize telefonda yaşayabileceği bütün sıkıntıları aktardık. Sıkıntılardan bazılarını örnekleyecek olursak kaskolu araçların çalınması durumunda sigorta şirketine ibraz edilecek belge, bilgi ve her iki çalıştıran anahtarın gösterilebilmesi eğer sigortalı bunları gösteremez aracın çalıştırılmadan çalındığını ispat edemezse hiç bir bedel malesef alamaz. Mazda araçların kumandaları farklı fakat immobilizek yapısı Ford otomobiller ile aynıdır lisanslı ürünlerimizle maximum 10 dakikada sizlere bi hizmeti veriyoruz. Devamini Oku»

Mazda Anahtarı

Piyasada sıklıkla görmeye başladığımız mazda modellerinin anahtar yapısını incelemeye aldık.  Aracın elektronik yapısında ford`un sustemi kullanılmış tam olarak emin olamamakla birlikte kanımız motorununda aynı olduklarıdır. Bizi ilgilendiren kısmı immobilizer olduğundan çok fazla detaya girmeye gerek görmediğimizden konumuza dönüp kullanıcıların nelerle karşılaşabileceğinden akabindede sorunların nasıl giderileceğinden bahsedelim. Yeni kasalarda bulunan mazda anahtarı gerçekten çok sağlam, estetik ve uzun yıllar arıza vermeyecek bir yapıya sahip fakat tek bir problemi ile sıkıntısı var oda anahtarın takılı bulunduğu parçanın zamak olması ki bu malzeme belli bir süreden sonra kırılıyor dolayısıyla mekanik arızaya sebeb oluyor.

Sizlerin için yukarıda resmini paylaştığım mazda sustalı anahtar kafası bu arızanın ucuz yollu giderilmesi için büyük bir nimettir. Zaten elektronik olarak arıza vereceğini hiç sanmıyoruz. Üreticilerin neden bu malzemeyi tercih ettikleri tabiki merak konusu acaba yedek parça satışı ile gelecek rant mı yoksa gerçekten bilgisizlikmi tabiki ( a ) şıkkı daha ağır basıyor. Dünyanın en büyük mühendistlerinin bu hayatı bilmeden yapmaları söz konusu değildir. Bu problem ile başvuru yaptığınızda kesinlikle size komple ürün siparişi sunacaklar nasıl bir alaka buda bir muamma fakat bizim herzaman ki görevimiz güncel ürünlerle aralıklı zamanlarda bilgi ve paylaşımdır. Duyduğumuz tüm yenilikleri tüm oto anahtarı hizmetini ilk önce internet dünyasına duyuruyor buradan sizlere kalıcı, ucuz ve mükemmel bir hizmet sunuyoruz.

Oto Anahtari

transponderİstinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Gsm : 0532 637 79 15 

       Tüm Otomobil Sahiplerinin bildiği gibi artık Otomobil Anahtarları İmmobilizer (Elektronik) Üretilmektedir. Harika bir sistem olan bu sistemde Anahtar icerisinde bulunan Kücük Elektronik devre  arabanın calışmasındaki en büyük etkendir. Kaybolur veya Bozulur ise arabanız çalışmaz ve sizi yolda bırakır. Devamini Oku»

Araba Anahtari

araba-anahtariTüm Araç Sahiplerini Kapsayan Bu İmmobilizer Sistemli Araba Anahtarları Hakkında Vermiş Olduğumuz Bilgiler Kullanıcılarımızın Servislere Yüksek Ücretler Ödeyip Fransa`dan Almanya`dan Anahtar Beklememeleri icindir. Bildiğiniz Gibi 1996 Yılı ile Başlayan Araçlarda İmmobilizer Elektronik Motor kilidi Sistemi Araba Devamini Oku»