Sitemizi yayına başlattığımız günden beri üzerinde çalışma yapmadığımız iç bir aracı sizlerle paylaşmadık. Çekmiş olduğumuz görselleri bizzat çekip sizlerin bu uygulamaları görmenizi sağladık. Bir önceki konumuzda Toyota Verso anahtarı ile karşınızdaydık bu ürünün içeriğini ve genel yapısını sizlere sunduk oda bir yenilikti fakat 07.04.2012 cumartesi günü programlamış olduğumuz Mazda 3 anahtarı bu konuyun papucunu tabiri caizse dama attı.

Kaskolu olduğu halde yedek mazda anahtarı bulunmayan müşterimize telefonda yaşayabileceği bütün sıkıntıları aktardık. Sıkıntılardan bazılarını örnekleyecek olursak kaskolu araçların çalınması durumunda sigorta şirketine ibraz edilecek belge, bilgi ve her iki çalıştıran anahtarın gösterilebilmesi eğer sigortalı bunları gösteremez aracın çalıştırılmadan çalındığını ispat edemezse hiç bir bedel malesef alamaz. Mazda araçların kumandaları farklı fakat immobilizek yapısı Ford otomobiller ile aynıdır lisanslı ürünlerimizle maximum 10 dakikada sizlere bi hizmeti veriyoruz.

Yedeksiz kullandığınız araçlarınız sizi ilerde maddi ve manevi olarak üzecektir özellikle  kumandasız olarak yaptırıp bir kenara koymanızı mutlak suretle öneriyoruz çünkü inanın çok uygun fiyatlara bu sorun çözülebilmektedir. Yarın deniz kenarında, ormanda piknik yaparken hatta bir Cafe`de otururken vale tarafından kayıp edildiğinde başınıza gelecek felaketi siz düşünün ama kenarda sakladığınız bahsi geçen ürün sizin gerek gününüzü gerekse gecenizi rahat geçirmenize imkan sunacaktır. Ayrıca şunuda belirtmek isteyelim Mazda uzaktan kumanda kodlama komutunu buradan görebilirsiniz. Türkiye ve istanbul`un çeşitli ilçelerinden sırf oto anahtarı için firmamızı ziyaret eden müşterilerimiz bizi oldukça onure etmektedir.