Mercedes cls 350 anahtar

Maslak Atatürk Oto San. Sitesi Mercedes özel servisince bize getirilen aracın uzaktan kumandasında arıza olduğu söylendi fakat yaptığımız kontrollerde marşada hükmetmediğini anladık. Servis yetkililerine bakım ve onarım işlemlerinden sonra otomobili bize bırakın üzerinde çalışalım büyük ihtimalle çalışır hale getirebiliriz dedik.  Bu zamana kadar hiç Mercedes cls 350 anahtar tamiri yapmamıştık nasıl bir yapıya sahip bilmiyorduk yaklaşık olarak 45 dakika gibi bir sürede gerekli incelemeleri yapıp müdahede bulunduk daha sonra şakır şakır çalıştığını gördük içimizi büyük bir sevinç kapladı nedeni ise 300 euro fiyat biçilen bir ürünü yok pahasına geri döndürdük.

Servise haber verdik otomobilin sahibine ulaşın durumu bildirin diye kendileri inanamadılar gerçekten çalışıyormu gibi bir soru sormaktan malesef kendilerini alamadılar. Üzerinde çatlaklar vardı Mercedes anahtarı icin kumanda kabı hizmeti veriyormusunuz tamamen sıfırlansın 5 sene daha içimiz rahat olsun diyen servis müdürüne ” tabiki ” dedik. Yukarıda gördüğünüz resmi bizzat kendim çektim çalıştığını sizlerinde görmesini istedim ki nasıl bir hizmet olduğunu anlayın.

Arabaya yaklaştığında kapıların otomatik açıldığını uzaklaşıncada kapandığını görmekteyiz hatta içine oturduğunuzda kumanda cebinizde olsa dahi arac çalışabilmektedir. Kimi araçlarda bu özelliğin çalışmadığını servisteki teknik ustalardan öğrendik bizim onarımımızın ardından tesadüf araç tüm özelliklerini aktif etti. Mercedes cls 350 anahtar pili 2016 olup toplam iki adettir değiştirmek için ilk önce metali çıkartmalı sonra arka kafayı içindeki kücük yaylı mekanizmayı itip çıkartmalısınız. Toplam üç adet butonu bulunan bu ürün açma – kapama ve bagaj olmak üzere üretilmiştir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*