Bir önceki gün Mercedes`in s320 modeli ile karşılaştım ve hemen siz internet kullanıcılarına haberi uçurmak için bilgisayar başına oturdum. Semtimize yeni taşınan bir müşterimiz kilit ve alarm sistemleri hakkında bilgi almak için geldi kendisine kapıdan pencereye kadar nasıl önlem alacağını anlattık evine servis çıkarttım hizmetimizi verdik hemen ardından şöyle bir diyalog geçti. ” Vitrinlerde gördüğüm kadarı ile siz oto anahtarı işiylede ilgileniyorsunuz benim bir sorunum var bana yardımcı olurmusunuz. ? ”

Biraz tebessüm edip kendisine tabiki bu bizim işimiz sorun nedir diye sorduğumda hemen eşinin çantasına sarıldı ve ” ya benim mercedes s320 anahtarı paramparça oldu üst tarafı çatladı açmada, kapatmada ve çalıştırmada herhangi bir sorun yok fakat içerisine su falan kaçacak diye korkuyorum buna ne yapabiliriz.  Mengenler yetkili servisinde 300 euro fiyat verdiklerini o sebeple yedeksiz kullanıyorum bunun bari başına birşey gelmesin.” dedi.  Stoklarımızda bulunan mercedes s320 anahtar kabı değişikliği yapıp ürünü sıfırladık müşteri şaşkın biz memnunduk aldığımız teşekkürler bizi ücretinden daha çok sevindirdi. Meğer kızınında  bir bmw anahtarı varmış oda kapıları açıyor aracı çalıştırmıyormuş onuda tamir ettik güzel bir dostluk iyi bir muhabbet ettikten sonra işimize devam ettik.

Bir önceki blog yazımda çok güzel bilgiler verdim bütün otomobille ilgilenen kişileri kapsayan bu makaleyi gözden geçirmeleri konusunda kendilerine bir uyarı verdim eve gidince mutlaka oyun dedim. Sizlerin dogru bilgileri alması, bilinçlenmesi bizim bu işe vermiş olduğumuz değeri gösterir hiç bir karşılık beklemeden vermiş olduğumuz bilgiler kimbilir belki çok ters bir zamanda biçimsiz bir yerde kalmamanızı sağlar. Tüm dünyadaki işçi ve emekçi insanların 1 Mayıs işçi Bayramını kutlar iyi tatiller dilerim.