Uzun zamandır mercedes vito anahtar kabı değiştiriyor dükkanımıza gelen müşterilerimize bu hizmeti veriyorduk. Lakin son zamanlarda mail yoluyla ulaşıp vito kumanda kutusu hakkında bilgiler talep eden kişiler için bu makaleyide gün yüzüne çıkartmayı uygun gördük. Aracın en önemli ve hayati parçalarından biri olan smart key şuanda malesef Mercedes`in tekelinde bulunmaktadır. Günümüz teknolojisinda şuanda bu araçlara üzülerek söylesek dile getirmek zorundayız yedek yapılamamaktadır. Tabiki bu hiç bir zaman yapılamayacagı anlamına gelmemektedir böyle bir ihtiyacınız olduğunda mutlaka telefon desteği alınız.

Asıl sizleri ilgilendirecek olan burada mercedes vito anahtar kabı olduğu kanısındayız. En önemli arızalarından birtanesi basma yerlerinin yani tuşların üzerinde bulunan plastik koruyucunun çatlayıp parçalanmasıdır. Dolayısıyla yeni arayış içerisine giren otomobil sahipleri 250 Euro bedeli ödeyerek yetkili servisten sipariş ettirip bu sinir bozucu durumdan kurtulmak istemektedirler. Halbuki düşünün arabayı çalıştırmasında uzaktan kumanda etmesinde hiç bir problem yaşatmayan bu arızayı sadece mercedes vito kumanda kabı diğer bir deyimle mercedes vito kumanda kasası değiştirerek telafüz edilen fiyatın çok daha ucuzuna gidereceksiniz.

Yerimize geldiğinizde biz montaj ve değişim ücreti talep etmiyor sadece 10 dakika sizleri mesafir ediyoruz. Türkiye ve Almanya`dan bizlere ulaşan hikamet veya zaman problemi yaşayan tüm müşterilerimize kargo hizmetimiz vardır dilerseniz siz dilerseniz biz ürünü gönderebiliriz. Bugün malesef Borusan Oto`nun 90 T.L gibi bir ücretle sadece bir pil değişimi yaptıgına şahit olduk. Nasıl olurda bir oto anahtarı pili bu derece büyük paralara değiştirilebiliyor hala anlamış değiliz. İşimizi yaptıgımız sürece bu sıkıntıları dilimizden düşürmeğimizin sözünü veriyor konumuzu sonlandırıyorum.