Archive for the 'Mitsubishi Anahtarı' immobilizer Anahtar

Mitsubishi l200 sustalı anahtar yapımı başladı

En yaygın araçlardan biri olan Mitsubishi L200 modeli için katlanabilir sustalı anahtar tasarımı artık testimizden geçerek beğeninize sunuldu. Daha önce mitsubishi lancer sustalı anahtar olarak müşterilerimize hizmetini verdiğimiz ürünün tasarımı komple değişti, susta ve yay mekanizmalarının daha kaliteli olması içimizi oldukça rahatlattı. Diğer konudaki görselleri karşılaştırdığınızda farkı bizzat göreceğinizi umuyoruz. 2010 yılından sonra uzaktan kumanda üzerine birde bagaj açma özelliği eklenen bu otomobillerde iki fark mevcuttur bu farklar sadece bagaj açma özelliğidir ancak her ikisinide sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

Otomobil üreticileri her çıkarttığı modelde kapı, kontak, oto anahtarı ve elektronik yazılım değişikliğine gitmiyor çünkü bunlar oldukca maliyet arttırıyor yani demek istediğim Mitsubishi l 200 ve Mitsubishi Lancer icin aynı kasa rahatlıkla kullanılabilir bu tamamen sizin tercihinizdir. Bilindik birşey ama yinede her konumuzda atlamadan belirtiyoruz bunlardada aynı şekilde bozma, kesme ve kumanda kabına zarar verme gibi bir olay mümkün değildir. Uçu zaten orjinal mistubishi anahtarı kasasının içerisine uzaktan kumanda resimdede gördüğünüz gibi harika bir şekilde oturuyor immobilizer çip zaten aracın kendisinin dolayısıyla herkesin kafasına takılan arıza, yolda kalma gibi bir mevzu aklınızdan bile geçmesin. Devamini Oku»

Mitsubishi Colt Anahtar Kasası

Hemen önceki konumuz olan Cobra uzaktan kumanda kasası ve kabı hakkında bilgi verdik. Ürünü net ortamına koyduğumuz anda stoklarımız tükenme noktasına geldi. Hizmetimizin devamını her daim sürdürebilmek için elimize ulaşan yenilikleri an ve an sizlerle paylaşıyoruz. Şuanda elimize aldığımız ve üstte açık görseli bulunan mitsubishi colt anahtarı bunun en açık örneğidir.

Artık açıkça söylemeliyiz ki dünya otomobil piyasasında bir anahtar kasası sektörü bulunmaktadır bu ister istemez olmak zorundaydı ki % 90 gibi bir oranla gerçekleşti henüz beklediğimiz ürünler tabiki var ancak yinede olması gerektiğinden daha güzel şekilde ilerliyor kanısındayız.

Kısaca bilgiler paylaştıktan sonra şimdi sizlere mitsubishi colt anahtar kasası için çok detaylı bilgiler vereceğiz bu bilgileri paylaştıktan sonra zaten kafanızda birşeyler oturacak ve temin edeceksiniz. Fakat yukarıda görseli bulunan mitsubishi colt anahtar kabı üzerine tıkladığınızda bir haylı büyüyor büyüttükten sonra ürünün nekadar düzgün nekadar orjinal olduğuna bizzat şahit olacaksınız.

Temin ettiğiniz mistubishi colt anahtarı malesef diğer ürünler gibi evinizde monte edebileceğiniz bir özelliğe sahip değildir. Uzaktan kumanda değişikliğinden hemen sonra mutlaka makine ile uc kısma açılmalıdır ki kullanılabilsin. Daha önce özellikle Türkiye genelinde hizmetini verdiğimiz ürünlere telefon desteği verdik uzaktanda olsa evlerinde insanlara bilgiler vererek kumandaları toplattık.

Açma ve kapama tuşlarının  yırtılmasından dolayı sıkıntı yaşadan mitsubishi colt sahipleri gerçekten bu uygulamadan memlun kalacaklar. Japon arabalarının yedek parçasının bir hayli pahalı olduğu ülkemizde cebinizden onlarca para çıkmasına razı gelmediğimizden dolayı elimize ulaşan bu haberleri tabiri caizse yemeden içmeden sizlere sunuyoruz. Konumuzun  sonuna geldik sonlandırmadan önce sorununuz, probleminiz ve kafanıza takılan herşeyi bizlere sorabilirseniz yeterki konu OTO ANAHTARI olsun.

Saygılarımla Teknik Servis Murat

Mitsubishi Outlander Anahtar problemi

Bugün meslek hayatımızda ilk defa karşılaştığımız mitsubishi outlander modeline anahtar yapmanın sevinciyle bu haberi paylaşıyorum. İstanbul`un bilindik semtlerinden biri olan Levent bölgesinde otoparka çekildikten sonra alış veriş yapmak için dolaşmaya çıkan Yılmaz bey tüm anahtarlarını kayıp eder daha sonra dolaştığı tüm yerleri kontrol amaçlı dolaşan ve esnaflara durumu anlatan ancak bir haber alamayan müşterimiz bize ulaşır.

Yazılım ve programlarımızı kontrol ettikten sonra mobil servis aracımızla aracın bulunduğu otoparka doğru yola  çıktık. Yaklaşık 3 saatlik bir çalışma sonucu mitsubishi outlander anahtarı yapılarak araç çalışır hale getirildi. Bu durumu sizlere bildiriyoruz ki outlander kullanıcıları böyle bir problem ile karşılaştığında sorunlarını aynı gün içerisinde çözebilsinler. Sitemizde paylaştığımız bilgiler gerek meslektaşlarımız gerekse internet kullancılarını yakından ilgilendirmektedir. Aracın immobilizer yazılımı hakkında bilgiler vermiyor onları bünyemizde saklı tutuyoruz ki emek hırsızları amaçlarına ulaşamasınlar. Tamamen kayıp olan outlander anahtarı kısa süre içerisinde aracın başında yapılarak ruhsat sahibine  teslim edilir. Bu durum istanbul içerisinde hikamet eden kişilere gerçekleştirilir fakat şehir dışından verebileceğimiz hizmet yedek olarak sınırlıdır. Makinalarımız TSE belgeli olup lisanlıdır yapmış olduğumuz her türlü oto anahtarı sizlerin nezaretindedir ki markası ve modeli ne olursa olsun mitsubishi anahtarı icin bize ulaşmanızı öneririz.

Mitsubishi Lancer Sustalı Anahtar

Uzun zamandır beklenen mitsubishi lancer anahtarı için sustalı uygulaması artık kullanıma sunulmuştur. Çok zaman önce mitsubishi lancer icin anahtar kabı üretilmişti bu hizmeti zaten bozulan ve kırılan ürünler için veriyorduk fakat daha sonra yeni nesil sustalı uygulaması için aldığımız talepler  üzerine lancer içinde yenilendik. Bu vesile ile anahtarı kılılan, parçalanan kullanıcıların yapacağı araştırmada doğru bilgiye ulaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz sert malzemeden yapılan bu ürün cam gibi kırılabiliyor böyle bir alternatifiniz olduğunu buradan duyurur ona göre karar vermenizi öneriyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız bütün uygulamalar üretici standartlarında olup son kullacıları memlun etmek üzürine tasarlanmıştır.

Mitsubishi lancer anahtar kabı

mitsubishi lancer anahtar kabı

Sert malzemeden yapılan Mitsubishi lancer anahtarı Fransız araçları kadar yırtılmamaktadır. Ancak bu araçların anahtar kırılmalarına şahit olmaktayız. Yere düşüp parçalanan lancer anahtar icin servislere müracaat etmenize gerek yoktur. Kapıları açıp kapatanhiç bir problemi olmayan araç kumandası yeni bir anahtar kabı içerisine montaj yapılarak sıfır  hale getirilir. Sadece kumandayı ve immobilizer çipi alıp mevcut kab içerisine konulduğu taktirde geriye sadece mekanik diş yani metal kısmı işlemeye kalır ve sadece 10 dakika gibi  kısa bir süre içerisinde kırılıp parçalanan mitsubishi lancer anahtarı tarafınıza teslim edilir. Bu işlem servis fiyatının yaklaşık olarak 7`de 1 fiyatıdır.

Sonraki sayfa »