En yaygın araçlardan biri olan Mitsubishi L200 modeli için katlanabilir sustalı anahtar tasarımı artık testimizden geçerek beğeninize sunuldu. Daha önce mitsubishi lancer sustalı anahtar olarak müşterilerimize hizmetini verdiğimiz ürünün tasarımı komple değişti, susta ve yay mekanizmalarının daha kaliteli olması içimizi oldukça rahatlattı. Diğer konudaki görselleri karşılaştırdığınızda farkı bizzat göreceğinizi umuyoruz. 2010 yılından sonra uzaktan kumanda üzerine birde bagaj açma özelliği eklenen bu otomobillerde iki fark mevcuttur bu farklar sadece bagaj açma özelliğidir ancak her ikisinide sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

Otomobil üreticileri her çıkarttığı modelde kapı, kontak, oto anahtarı ve elektronik yazılım değişikliğine gitmiyor çünkü bunlar oldukca maliyet arttırıyor yani demek istediğim Mitsubishi l 200 ve Mitsubishi Lancer icin aynı kasa rahatlıkla kullanılabilir bu tamamen sizin tercihinizdir. Bilindik birşey ama yinede her konumuzda atlamadan belirtiyoruz bunlardada aynı şekilde bozma, kesme ve kumanda kabına zarar verme gibi bir olay mümkün değildir. Uçu zaten orjinal mistubishi anahtarı kasasının içerisine uzaktan kumanda resimdede gördüğünüz gibi harika bir şekilde oturuyor immobilizer çip zaten aracın kendisinin dolayısıyla herkesin kafasına takılan arıza, yolda kalma gibi bir mevzu aklınızdan bile geçmesin.

Okadar ince eleyip sık dokuyoruz ki herhangi bir sosyal alanda sizi mağdur bırakan araba anahtarı teslim etmiyor gerekirse bu yüzden negatif cevaplar verip müşterilerimizi bilinçlendiriyoruz. Savunduğumuz strateji şu orjinalinden daha güzel, daha gösterişli ve kaliteli olmadıktan sonra bir kıymeti yok aksi halde biz yapmıyoruz ısrarla arayış içine girenlerin ehil olmayan kişilerle çalıştığındada nelerle karşılaştıklarını yine kendilerinden duyuyoruz. Logosu, plastik kalitesi ve yay mekanizmasının orantılı şekilde kalıplarda üretilmesi alınacak randımandan belli olacaktır. Alınan hizmetlerin garanti zamanı yoktur elinizde tuttuğunuz aracınızı satmadıgınız sürece işçiliklerimizin arkasındayız. Bir başka blog yazımızda görüşmek dileğiyle şimdilik Hoşçakalın.