Archive for the 'Nissan Anahtari' immobilizer Anahtar

Nissan Micra Anahtar kabı çıktı

nissan micra anahtar kabı

Senelerdir bu sitenin edidörlüğünü yapıyorum gerek yazılı gerekse görsel olarak siz internet kullananlara hep yeni hep güzel haberler vermek için bilgisayar başına geçtim. Bugün okadar güzel ve harika bir haberle karşınıza geldim evet bahsettiğim ürün nissan micra akıllı anahtar kabı 2004 yılında üretilmesine ragmen düne kadar malesef üretilmesi, malesef bulunmuyor bunun için servisten destek almanız gerekli diye insanları üzülerek sırf deforme olmuş veya bozulmuş kasalar için Nissan servislerine yönlendirdik tabiki onlar hemen yeni deyip getirtme yoluna gittiler nitekim bir çok insan elde olmayan sebeplerle bu bedelleri ödediler.

Yukarıda net bir şekilde görselini sunduğum nissan micra anahtar kabı ( kutusu )  diğer bir tabirle kasası şuandan itibaren stoklarımızda bulunmakta. Türkiye`nin her yerine gönderilir eğer ben uğraşamam, takamam veya montajını burda yaptıramam güvenemiyorum diyorsanız bizlere ulaştırın extra bir ücret ödemeden gerekli işçiliği yaparız. Orjinaliteden ödün vermeden ürettirdiğimiz malzememize kesinlikle güveniyoruz aksi halde sizlere sunum yapmayız bunu özellikle belirtmek isteriz. Bizimle çalışan müşterilerimiz bilir hiç bir zaman ticareti ön planda tutmadık o sebepledir ki bizim reklamımızı sadece müşterilerimiz yapmakta %99 gibi bir oranla çalışmalarımızı sürdürmektedir. Haberimizin ardından nissan micra akıllı anahtar pil değişimi hakkında Youtube`de güzel bir video hazırlayıp yayınlayacağım biraz sıkıntılı bir ürün olduğundan dolayı paylaşmakta yarar buluyorum eğer uygun bulunursa ürünün nasıl montaj yapılacağınıda anlatabilirim. Start Stopla çalışan bu arabanın değişimi yapıldıktan sonra tanıştırma ve programlama yapma zorunluluğu yoktur anında kullanıma başlayıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Nissan qashqai yedek anahtar

nissan qashqai yedek anahtar

Bugün 31 aralık Salı 2013 yılının son günü sabah saatlerinde istanbul Zeytinburnu bölgesinden firmamıza uğrayan Nissan qashqai araç sahibi deri ticareti yapan Salih beyin sıkıntısını çözdük nedir bu sıkıntı diye soracak olursanız detaylı bir şekilde anlatım yaparak sizlerinde sözü geçen olayda aydınlanmanızı bir nebze olsun sağlayacağız. Japon markası olan Nissan tabiri caizse özellikle qashqai modeliyle ülkemizde oldukça yaygındır. İthal olan bu araçların biliyorsunuz elektronik parçaları orjinal olarak yurt dışından getirtilmektedir ( yetkili servisler tarafından ) Akşam saat 22:00 sularında telefonumuz çaldı arayan Salih beydi Nissan qashqai anahtar yapıyormusunuz diye sordu bende tabiki yaparız cevabını verdim. Sıkıntılı bir durum olduğu belliydi tahminimde yanılmadım çantasını çalmışlar tabiki içerisindeki Nissan qashqai anahtar birlikte malesef ki yok olmuş.

Stoklarımızda bulunan ürünü otomobile tanıştırdık orjinal siemens olan bu ürünü teslim ettik. Bütün konularımızda belirtiyoruz kaskolu araçlarda yedeksiz kullanım büyük bir riskt taşıyor kapının önünden otomobil çalındığında malesef ki hiç bir bedel alamıyorsunuz. Ne Japonya`dan 15 gün beklenildi nede 450 t.l servise bedel ödendi biz sorunu 15 dakikada çözdük. Tabiki bu arada müşterilerimizin bizlere bir kaç sorusu oldu bu olayda kafasına takılanları cevapladık aşağıda sizinde kafanıza takılan sorular varsa detaylarına bakabilir ona göre yol haritanızı çizebilirsiniz.

1) Nissan qashqai  yedek anahtar yaptığımda ileride bir arıza ile karşılaşırmıyım ?

Cevap: Aracınıza yaptığımız nissan anahtar orjinal olduğundan ve otomobilin hiç bir parcasını söküp takmadığımızdan dolayı bir sıkıntı ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

2) Nissan qashqai anahtar için tarafınızdan aldığım hizmeti kasko şirketime bildirmelimiyim ?

Cevap: Bildirmenize gerek yok cünkü kayıp veya çalıntı olan ürün artık aracınızı çalıştırmayacak hatta uzaktan dahi açıp kapatmayacaktır o sebeple artık açıkta kalmış bloke edilmiş bir ürün için işlem yapktırmanız gereksiz olur.

3) Kayıp veya çalıntı sandığım nissan anahtarımı tekrar bulduğumda aktif etme imkanımız olur mu ?

Cevap: Evet araç beyninden bloke edilmiş uzaktan kumandalı veya sadece motoru çalıştıran ürün tekrar otomobille uğramanız şartıyla aktif hale getirilebilir bu uygulama marka ve model ayırt etmez.

4) Nissan qashqai aracımın anahtarını sizden yaptırırsam kasko şirketimden bedelini alabilirmiyim ?

Cevap: Faturasını ibraz ettiğiniz taktirde sözleşmenizde maddesi bulunuyorsa bedelini almanız kaçınılmazdır bu şekilde halen daha çalıştığımız insanlar ve kiralama şirketleri mevcuttur.

Firmamız olarak yeniliklerimizi ve özelliklerimizi her daim sizlerle paylaşıyoruz. Lisanslı cihazlarımız her daim güncel olmak zorunda bu hizmeti sizlere sunmaktan zevk alıyor mesleğimizi ileri taşıdığımızdan dolayı gururlanıyoruz. Tabiki ruhsat sahibi olmayan kişi veya kuruluşlara işlem yapmıyor onarım tamir gerçekleşebilir fakat kopyalama malesef sadece araba sahiplerine bu vesileyle sizlere qashqai yedek anahtar yaptırabileceğinizi öğretmiş başınız sıkıştığında nasıl çözüme ulaşacağınızı göstermiş bulunmaktayız. Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar 2014 yılına kazasız, problemsiz ve keyifli girmenizi diliyoruz hoşçakalın.

Nissan Juke Anahtar Geldi

nissan juke  yedek katlanabilir anahtar

Aylar önce şurada Nissan Juke sustalı anahtar konusunu ele almıştır baktığınızda göreceksiniz oradaki kumandayla şuanda yayına koyduğumuz kumanda birbirinden tamamen farklı Nissan Juke anahtar diğerlerinin dışında tamamen farklı bir yapıda kullanıma sunulmuştur. Onlarca insana biraz bekleyin, önümüzdeki günlerde çıkacak, bugün gelecek, yarın gelecek diye beklettik sonunda kalıp çalışmalarımız bitti ve üretimini tamamladır artık gönül rahatlığıyla hizmet vermeye başladık. Bizim için önemli olan herzaman olduğu gibi orjinallikten taviz vermemekti kesip biçme bizim işimiz değil daima eski haline döndürüleceğini düşündük tüm uygulamalarımızda hep o yönde oldu..

Plastik kalitesi oldukça düzgün olan sadece uzaktan kumandayı aktarıp demir kısmını makinada çektikten sonra anında kullanımına başlanan Juke anahtar Türkiye`nin her yerinden temin edilebilir. Herhangi bir serviste kodlama veya kullanma klavuzundan yapacağınız test gerekmez bunu üstüne basa basa dillendiriyorum. Kasko, sigortada bizi zor durumda bırakırlarmı hatta ve hatta tatile gidiyoruz şehir dışına çıkıyor güvenebilirmiyiz acaba diye sorularla karşılaşıyoruz bunlara verdiğimiz en basit ve anlamlı cevap ” araca hiç bir müdahale etmiyoruz ki kendi uzaktan kumandası kendi çipi kullanılıyor yani öyle bişey sizce mümkün olabilir mi ” şeklinde oluyor tabi bu sizlerin içine bir nebze olsun su serpiyor zaman geçtikcede memnuniyetiniz artıyor akabinde çevrenize tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Konumuzu vazla irdeleyip kafanızı karıştırmak istemiyor huzurlarınızdan bu tanıtımı yaptıktan sonra ayrılıyorum. Okuyup ürünün resmini görün tüm Nissan Juke sahiplerinin sevineceğini umuyor bizimle irtibata gececeğini düşünüyoruz. Açma kapatma, çalıştırmama ve immobilizer problemi gibi kafa karıştıran çevrelere kulak asmamanızı en ufak bir sorunuzu bizlere bildirmenizi rica ediyoruz.

Nissan Juke Sustalı Anahtar

Nissan`ın en yeni ve en çok tutulan araçlarından olan Juke`nin anahtar yapısını ele almak istedim. Otomobil üreticileri araçlarını iki sınıf olarak üteriyor bunu biliyorsunuz biri lüx diğeri ise standart paket olarak bilinmekte. Nissan Juke anahtarı aynen belirttiğim gibi iki çeşittir birisi Start stop anahtarsız çalıştırma özelliği taşırı birisi ise bildiğimiz oto anahtarı şeklinde yani kumandalı ve mekaniktir. Ekonomik gücü standart Juke modeline yeten veya tesadüf eseri alıp kullanan tüketiciler malesef üründen rahatsız bu durumdan müzdarip olan kişiler nissan qashqai sustalı anahtar hizmetimizden yararlanıp kullanmaya başladılar halen dahada hızla dönüşümler devam ediyor.

Yukarıdaki bağlantıdaki ürün Juke için kullandığımız modeldir. Nissan Juke sustalı anahtar yapımıda aynı qashqai ve Micra`larda olduğu gibidir çünkü kontak ve kapı kilitlerene varana kadar kardeş ürünlerdir. Yurakıra iki tane resim paylaştım sizlere birtanesi Nissan Juke anahtar ( orjinali ) diğeri ise aktarım yaptığımız juke sustalı uygulamasının  dış plastik aksamı olmak üzere. Arka tarafta nissan logosunun altında bir vida ve alt tarafına doğru sağlu sollu iki simetrik vidanın olması ürünün langir lingir sallanmasını engellemek için tasarlanmıştır. Tuş takımını yerleştirdikten sonra üzerine kumanda devresini koyuyoruz zaten kalıpta yeri hazır daha sonra ürünü kurarak vidalarını sıkıyoruz demir kısmı makinada çekiliyor orjinalliğine hiç bir zarar vermemek adına. Mekanizmanın yayı ve ürünün plastik yapısı düzgün ve kaliteli malzemeden imal edilmiştir bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın çünkü vidasına kadar sizlere teslim ettiğimiz eski Juke anahtar kasası sayesinde anında eski haline çevirilebiliyor ama bu zamana kadar yüzlerce insana hizmet verdik hiç geri çevirme isteği almadık. Türkiye`nin çeşitli illeri Ankara, İzmir, Antalya v.s en uzak iller dahil olmak üzere her yerden isteklerin gelmesi bizleri memlun ediyor. Unutmadan  ” Nissan Juke kumanda pili 2016 “ bu bilgiyle dilediğiniz yerden temin edip zayıflayan uzaktan kumandanızın pilini kendiniz değiştirebilirsiniz arkadaki yıldız vidayı söküp ikiye bölmeniz yeterli olacaktır. Şimdilik aklımdan geçenler bukadar kafınıza takılan soruları açık şekilde sorabilirsiniz bir kaç saat içerisinde okuyup sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz hepinize iyi akşamlar diliyorum.

Nissan note yedek anahtar

Nissan`in kücük, zarif ve bir okadarda tercih edilen modellerinden biri olan Note`ye yedek anahtar yaptık. Semtimizde hikamet eden ancak servisten başkasının yapamayacağını düşünen müşterimiz vitrindeki sergimizi gördükten sonra sordu ve benim bir tane Nissan note anahtar var elimde oda kayıp olursa mahfolurum ne yapmam gerekir diye sorduktan sonra kendisine bir bardak çay ikram ettik daha sonra ruhsat sahibi olduğunu öğrendikten sonra işlemleri sırasıyla takip ettik.

Nissan note uzaktan kumandalı anahtar kopyalamadık çünkü müşterimizin talebi bu yöndeydi ben elimdekini kaybettikten sonra aracımı kullanıyım ve kaskomda sıkıntı yaşamıyayım benim için yeterli demesi üzerine bizde sadece immobilizer aktif edip aracını çalıştıranını yaptık.  Hatırlarsanız daha önce nissan qashqai sustalı anahtar  bildirisi yayınlayıp onları katlanabilir yapabildiğimizi sizlere duyurmuştuk işte Nissan Note`ninde uyumlu olduğunu bilmelisiniz. Üzerinde bagaj açma özelliği bulunmayan otomobil sadece aç kapa özelliğine sahiptir. Ayrıca stoklarımızda barındırdığımız yedek parçalarla birlikte bu ürün için garantili onarım gerçekleştirebiliyoruz. Kendi aracı çalıştıranın üzerinden kopyasını alarak başarıya ulaşılan sistemde otomobil ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Sonraki Sayfa »