Archive for the 'Nissan Anahtari' immobilizer Anahtar

nissan qashqai uzaktan kumanda pili

Yavaş yavaş artık yeni nesil akıllı anahtar uzaktan kumanda pillerini markasına göre sizlere açıklayıp değişimini nasıl yapacağını anlatacağım. Bildiğiniz gibi Nissan Qashqai anahtar artık akıllı yani cebinizde olsa dahi start düğmesine basıp aracı çalıştırabileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Nissan qashqai akıllı anahtar içerisinde 2032 pil olduğunu bilmeyen araç kullanıcıları uzaktan kumanda içindeki pil bittiği zaman ” anahtar algilanamadi ” uyarısı alıyor ve malesef yollarda mağdur oluyorlardı. Bende bu konuda güzel bir video hazırlayıp mağduriyetinizi gidecektim Nissan Qashqai pil bitince aracı çalıştırma videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıda izlediğiniz gibi pil bittiğinde yolda kaldım diye endişelenmeyin günümüzde 2032 pili hemen her yerde bulabilirsiniz. hiç bir şey yapamıyorsanız etrafta danışıp tartı pili sorun ve çözüm odaklı olun.

nissan qashqai smart anahtar

Nissan qashqai akilli anahtar

Pil sorunu çözüldüğüne göre kafanızdaki bazı sorulara çevap arayıp sizleri bilgilendirdikten sonra yazımı sonlandıracağım.  Aşağıda açık bir şekilde sıralamış olduğum Nissan araçlarınızın immobilizer çözümlerini için bizlerden destek alabilirsiniz. Onlarca qashqai – Juke ve X-Trail markalarına yedek koplayalama izmeti verdik. Çoğu zaman ticari bir gelir beklemeksizin yazılarımızı, videolarımızı ve resimlerimizi yayınlıyoruz. Eğer işlediğim konular gerçekten işinizi gördüyse sizlerde bize zaman ayırıp konunun altına yaşadığınız sorunları ve çözümleri anlatın bizimde beklediğimiz sadece kuru bir teşekkürdür.  Şuanda yayına koymuş olduğum Nissan qashqai anahtar pil değişim videosunu izleyip uzaktan kumanda pilini değiştirin ve haydi yolunuza devam edin.

  • Nissan Qashqai akıllı anahtar kopyalama
  • Nissan Qashqai Akıllı yedek anahtar çoğaltma
  • İkinci el alının araçların immobilizer ve kilit sisteminin değiştirilmesi
  • Sıvı teması almış veya arıza yapmış Nissan qashqai keyless go anahtar tamiri

İstanbul ve istanbul dışı özellikle kırsal bölgeler olan Kırklareli – Tekirdağ – Edirne – Saray – Çatalca – Beylikdüzü – Küçükcekmece – Florya – Ataşehir – Kadıköy – Üsküdar – Beykoz – İzmit – Kocaeli – Sarıyer – Taksim – Beşiktaş – Gaziosmanpaşa – Silivri – Arnavutköy – Eminönü – Bebek – Bursa ve Kabataş şuanda kayıtlarıma göre Nissan kullanan insanlara hiç bir maddi beklenti içine girmeden yardımcı olmuşuz. Bunlardan bir kaç tanesi arkasından korna basılıp heycanlandırılıp eli ayağı birbirine sokulan bayanlardı onların ve sizlerin güzel dilekleri bizlere yeterde artar bile.

 

nissan x trail yedek anahtar fiyati

2011 yılında yazmış olduğum makalenin güncellenmesi gerektiğini düşünmek için yine kalemimin başınag eçtim. Nissan`in yeni nesil motor ve elektronik sistemli araçlarının bildiğiniz gibi anahtap yapısıda değişti. Nissan qashqai ile aynı yazılıma sahip olan Nissan X Trail modeline yedek anahtar kopyalamak yaklaşık olarak 10 dakikamızı alıyor. Araçtaki keyless go özelliği sayesinde kapı kolundaki küçük düğmeye basarak arabayı kilitleyebiliyor aynı şekilde yaklaştığınız zaman açip direk kolçak kenarına veya cebinize koyup arabayı start düğmesinden çalıştırabiliyorsunuz bunu hepiniz biliyor ve zaten o şekilde kullanıyorsunuz.

Peki Nissan X-Trail anahtar pili bitti aracımı çalıştıramıyorum ne yapmam gerekli acil yardım ?

Panik yapmanıza gerek yok eğer aracın kapıları kilitliyse arkasına gizlenmiş olan mekanik anahtarı yuvesinden çıkartıp şöför tarafındaki kilitten araca binin sonra start düğmesine parmağınızla değil uzaktan kumandanın ucuyla basın araç çalışacaktır. Bu şekilde yolculuğunuzu tamamlayın nezaman pil bulursunuz ozaman değiştirirsiniz yolda kalmanız veya aracın bu şekilde sayılı çalışması söz konusu değildir.

Peki Nissan x- trail anahtar algılanmadı hatasını nasıl çözebilirim sorun araçtamıdır ?

işte bu sorunun cevabı tam olarak üst taraftaki pragrafta bulunuyor nissan x-trail akıllı anahtar pili bittiğinden dolayı böyle bir uyarı alıyorsunuz arabanızda herhangi bir sorun yok size bahsettiğim adımları takip ederek yolunuza devam edebilirsiniz.

Nissan x-trail akıllı anahtar fiyatları nelerdir bilgi verebilirmisiniz ?

Orjinal ürünlerde döviz kuru ara ara fiyatlarda değişiklik göstersede şuanda ürünün bizde online kodlama ve yedek programlama ücreti üçyüz liradır. Bu fiyatın içerisinde size verilmeyen nissan akıllı anahtar devre dışı kalır aracın başında olmayan bütün uzaktan kumandalar pasif duruma düşmüş olur.

Herşey çok güzel yazılarınız aydınlatıcı oldu nissan x-trail akıllı anahtar pilini nereden temin edebilirim ?

Nissan x-trail akıllı anahtar pili 2032 olup hemen hemen bütün elektronik marketlerde bulunabilir kendiniz değişimini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda kasası vidasız geçmedir yani müsait bir yerinden ürünü çizmeyecek bir cisimle kanırttığınız zaman açıldığına şahit olacaksınız.

 

2014 model nissan qashqai anahtar

19 Aralık pazartasi yine bilgisayarın başına geçip cumartesi günü başımızdan geçen güzel bir anıyı paylaşıp sizleri bilgilendirmek istedim. Kağıthane ile Çağlayan arasında yeni yapılan ofislerin kapalı otoparkında kilitli vaziyette mahsur olan 2014 Nissan qashqai marka arac için fiyat teklifi istediler verdik aradan yaklaşık iki saat sonra yola çıktık arabanın başına gidince malesef acı dolu bir gün başladı diyebilirim.

Arabanın kilitli kapısını açtık fakat daha önce şifreleriyle oynamışlar kapıdan yaptıgımız anahtar kontagı açmadı direksiyon kilitli olduğundan dolayı bakalitleri sökemedik sökmemiz gerektiğinden dolayı airbag`i aldık direksiyon simidini aldık ve kontağa ulaştık kontaktaki şifrelere göre anahtarı işledik akabinde kapıya göre onuda dizdik nitekim sıra kodlamaya geldi. Makinelerimizi bağladık yeni nesil katlanabilir model olan arabanın yazılımını çözerek çalıştırmayı başardık.

Aracı oraya şirket sahibinin çalışanı çekmiş kasıtlı bir şekilde kilitleyip ortadan kayıp olan adamdaki uzaktan kumandayı birdaha arabayı çalıştıramayacak hale getirdik. Kasko ve sigotası bulunmayan aracı üretici standartlarının dışına çıkmadan topladık eğer araç kaskolu olsaydı bunu bildirmenize gerek yoktu yani ilerde sizlere hiç bir zarar çıkarmaz bundan emin olabilirsiniz çünkü tüm malzemelirimiz orjinaldir.

  • Yukarıda belirttiğiniz arabanın tamamen anahtarları kayıp benimse yedeğe ihtiyacım var nasıl bir yol izleyelim?

Sizin işiniz biraz daha kolay arabayı çalıştırabildiğiniz için sadece yedekleme yapılacak arabayla uğradığınızda ortalama yarım saat sürer hemen teslim edebiliriz ve fiyatı çok daha uygun olur.

  • Benim yedek anaharım bulunmuyor aracımın anahtarı içinde kaldı ve kapılar kilitli ne önerirsiniz ?

istanbul içerisindeyseniz arabanın başına bizi çağırın hemen açalım dilerseniz olduğu yerde birtane daha uzaktan kumandalı nissan qashqai anahtar yapıp teslim edelim modeli 2013 veya 2013 hiç fark etmez.

  • Benim arabamda keyless yani anahtarsız çalıştırma mevcut tüm yazdıklarınız benim arabam içinde geçerliyse sizden yardım alabilirim öylemi ?

Tabiki burada güncel başımızdan geçen bizzat test ettiğimiz canlı örnekleri sizlere sunuyoruz daha önce start stoplu qashqai modeline kopyalama yaptık hatta youtube ve instagram hesaplarımızda mevcut izleyebilirsiniz.

Nissan Micra sustalı anahtar

Nissan micra sustalı anahtar

Nissan`in Micra modelinde 3 tip anahtar kullanılıyor bunlardan bunlardan birtanesi akıllı anahtar dedigimiz smart, birtanesi tombul iki butonlu açma kapama özellikli ücüncü ve son model 2016 yeni Nissan Micra`nın biraz daha keskin dişleri bulunan Juke modeli aynı uzaktan kumandaya sahip taşınması zor oldukça sivri yapısıyla ben dahil herkesi şaşırttı.

Bir kaç gün önce Youtube`de yayınladıgım video konunun en büyük özetidir. Dükkanımıza daha önce yine bu tarz bir işini yaptıgımız müsterimizin selamıyla gelen Kıvanç beyin arabası mis gibi yeni kokuyordu diyebilirim. Buyrun abi sorun ne dedigimde bana gülerek ” maket bıçagımı katlanabilir yapabilirmiyiz 2016 olmuş hala japonlar bu yolda ilerliyor insanı sinir ediyorlar ” dedi. Dogrusunu söylemek gerekirse ürün o gün elimde yoktu hemen sipariş ettim yarın öglen saatlerinde gelecegini söyleyen Kıvanç bey dükkanımızdan mutlu bir şekilde ayrıldı.

 

Nihayetinde sipariş edilen ürün gelmişti gözlerim adeta müsterimizi arıyorda bir çok nissan micra anahtar programladım, kumanda kabı montajı yaptım fakat 2016 Micra ile ugraşmak kısmet olmamıştı.  Saat 12 sıralarında Kıvanç bey geldi, kendisi internette sosyal medyada haber okurken hemen kumandaya giriştim.  İlk baktıgım şey pil kodu idi onu söyliyeyim ” 1620 ” degiştirmesi arkadaki yıldız vidayı söküp kapagın arasına ince bir tornavida sokup ikiye bölünerek gerçekleşiyor.  Konumuza dönecek olursak hemen elimde bulunan nissan micra sustalı anahtar mekanik ucu yani demir kısmı makinaya baglayıp kopyaladım kontakta denedim yukarıdada izleyeceksiniz deyim yerindeyse tıkır tıkır çalıştı hemen ardından kumandaları aktardım gerekli işçilik, kalite kontrol ve denemeleri yaptıktan sonra ürünü teslim ettim. Tabi bu konuyu yazarken kafanıza takılan soruları cevaplarıyla birlikte sizlere sunmadan konumu sonlandırmayacagım.

– Nissan micra aracıma sustalı yaptırmayı dusunuyorum belli bir zaman sonra gevşeme oluyormuş dogrumu ?

İnanın piyasada aynı arabaya ait farklı farklı kalitede dönüstürücüler varki gevşeyenlerine bende şahit oldum fakat bizim kullandıgımız ürünler tüm testleri bizzat kendimiz tarafından yapılan sıkıntı çıkartmayacak kasalara sahiptir.

– Peki arabayı satarken eski haline çevirebilirmiyiz orjinal olmadıgı anlaşılırmı ?

Arabayı satarken tabiki eski haline çevirebilirsiniz ancak bizim yaptıgımız hiç bir sustalı anahtar uygulaması tekrar eski haline çevrilmedi yüzlerce örnegi vardır araştırabilirsiniz.

– Kasko`da sorun yaşabilecegim söyleniyor ne derece dogru ?

Paylaştıgımız videoyu izlediyseniz zaten bunun cevabını kendinizin buldugunu düşünüyorum izlemeyenler içinse logosu, kumandası ve immobilizer çip sistemi degişmediginden kasada Nissan`ın oldugundan hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Nissan Micra Anahtar kabı çıktı

nissan micra anahtar kabı

Senelerdir bu sitenin edidörlüğünü yapıyorum gerek yazılı gerekse görsel olarak siz internet kullananlara hep yeni hep güzel haberler vermek için bilgisayar başına geçtim. Bugün okadar güzel ve harika bir haberle karşınıza geldim evet bahsettiğim ürün nissan micra akıllı anahtar kabı 2004 yılında üretilmesine ragmen düne kadar malesef üretilmesi, malesef bulunmuyor bunun için servisten destek almanız gerekli diye insanları üzülerek sırf deforme olmuş veya bozulmuş kasalar için Nissan servislerine yönlendirdik tabiki onlar hemen yeni deyip getirtme yoluna gittiler nitekim bir çok insan elde olmayan sebeplerle bu bedelleri ödediler.

Yukarıda net bir şekilde görselini sunduğum nissan micra anahtar kabı ( kutusu )  diğer bir tabirle kasası şuandan itibaren stoklarımızda bulunmakta. Türkiye`nin her yerine gönderilir eğer ben uğraşamam, takamam veya montajını burda yaptıramam güvenemiyorum diyorsanız bizlere ulaştırın extra bir ücret ödemeden gerekli işçiliği yaparız. Orjinaliteden ödün vermeden ürettirdiğimiz malzememize kesinlikle güveniyoruz aksi halde sizlere sunum yapmayız bunu özellikle belirtmek isteriz. Bizimle çalışan müşterilerimiz bilir hiç bir zaman ticareti ön planda tutmadık o sebepledir ki bizim reklamımızı sadece müşterilerimiz yapmakta %99 gibi bir oranla çalışmalarımızı sürdürmektedir. Haberimizin ardından nissan micra akıllı anahtar pil değişimi hakkında Youtube`de güzel bir video hazırlayıp yayınlayacağım biraz sıkıntılı bir ürün olduğundan dolayı paylaşmakta yarar buluyorum eğer uygun bulunursa ürünün nasıl montaj yapılacağınıda anlatabilirim. Start Stopla çalışan bu arabanın değişimi yapıldıktan sonra tanıştırma ve programlama yapma zorunluluğu yoktur anında kullanıma başlayıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Sonraki sayfa »