Bir önceki yazımızda Qashqai sustalı anahtar yapısından bahsetmiştik ürünleri piyasaya sürdüğümüz andan itibaren Adana – Çanaklale – Hatay – İzmir bölgelerinden telefon yağmuruna tutulduk. Hazırda bekleyen müşterilerimizin yanı sıra araştırma yapıp ulaşan kişiler deyimi yerindeyse Nissan Anahtar gönderim yarışına girdi ki bu bizi nekadar mutlu etti bilemezsiniz. Gelen numuneleri ham olarak  Qashqai bölümünde yayınlamıştık  fakat konuyu okuyanlar bilir orada dedik ki Nissan Almera modelinede aynı tasarım yapılabiliyor önümüzdeki bir kaç gün içinde illaki isteyen olur bizde direk kendi resimlerinden ekleriz.

Nitekimde öyle oldu demir uçu, kontak yapısı, uzaktan kumanda devresi ve logosu ortak olan Almera ile Qashqai otomobillerinin sahipleri şuanda teşekkür üstüne teşekkür ediyor ki bunlardan biride Berrin hanım ” şunu tüm samimiyetimle söylüyorum ki artık arabam içime siner hale geldi ” diyerek bizi kendinden daha çok mutlu etti. Hemen hemen küçük bir cep telefonu boyutlarında, sivri yapısıyla insanları zor durumda bırakan Almera Anahtarı artık 15 dakikada katlanabilir diğer bir değimle sustalı olabilmektedir.

Bir açma bir kapama olmak üzere toplam iki adet tuşu bulunan Almera Sustalı Anahtar üzerinde bagaj açma özelliği olmadığından dolayı malesef bizler bu özelliği sizlere yansıtamıyoruz. Arayan yaklaşık her 10 kişiden 7`si bunu soruyor hatta nasıl yaptıracağı konusunda bilgiler istiyor. Almera`nın kendi yapısında uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma olmadığından dolayı bu düşüncenizden vazgeçmenizi daha hayırlı görüyoruz. Modifiye işlemlerine meraklı olanlarıda biliyoruz çok defada rastladık fakat bu Almera aracınızın orjinalliğini bozacak hatta garanti kapsamından dahi çıkartacaktır. Aküden bagaj kilidine ayrı bir hat çekilerek gerçekleşen bu işlem için biz gereksiz diyoruz. Can alıcı bir uyarı olduğu için sizlerinde bilgisini istedik güzel bir hafta olması dileğiyle şimdilik hoşçakalın.