Archive for the 'Opel Anahtari' immobilizer Anahtar

Opel Corsa E Anahtar

Müşterimizi yolladıktan sonra bilgisayarın başına geçip yine aynı hevesle sizleri bilgilendirmek istedim. Biraz önce Youtube`ye videosunu yüklediğim opel corsa e anahtar ve uzaktan kumanda paylaşımınıda konunun altına ekleyeceğim ki sizi doğru bilgilendirip nokta atışı yapmanızı yapmanızı sağlasın.

Genel yapısını ele alacak olursak Opel Corsa E serisi bildiğiniz Astra J ile hemen hemen aynı örneğin uzaktan kumanda pili ” 2032 ” kumandasında sadece açma ve kapama özellikleri var bagaj koymamışlar. Çok yeni olduğu için tamamen kayıptan arabanın başına gidip programlama fırsatı bulamasakta dükkanımızın önünde yarım saat gibi bir sürede uzaktan kumandalı katlanabilir yani sustalı olarak teslimatını gerçekleştirdiğimiz Corsa E anahtar uzaktan kumandasıyla birlikte aktif edildi.

 

Emin olduğum bir şey var onuda sizlerle paylaşacağım kullananlar bilir Opel Astra J, Opel İnsignia ve Chevrolet Cruze modellerinin anahtar kabı deliniyor açma tuşu veya kapama duşu Cruze ve İnsignia`larda bagajda delinebilir artık tamamen kısmet diyorum. Corsa E kullanıcıları belki 2017  yılının sonuna doğru anahtar kabı ihtiyacı soracaktır şimdiden söyleyeyim stoklarımızda fazlasıyla bulunuyor ve orjinal olarak ülkemizin her yerine gönderim imkanı sağlayacağız.  Eger sizden önceki sahibi veya siz delindiği halde herhangi bir cisimle kullanmaya devam ettiyseniz içindeki butonlarda zarar görecektir hatta görmüşte olabilir. Yedek parçalar arasında butonlarıda var fakat butonun değişmesi için önce opel corsa kumanda kabı değişikliğine gitmelisiniz nedeni ise herhangi bir vida kullanılmadığından içi açıldığında birdaha kullanılmıyor.

– Opel Corsa E aracımın uzaktan kumandasının pili bitti kendim değiştirebilirmiyim ?

Tabiki opel logosunun altındaki kapagı kaldırın içinde “2032 ” pil var değiştirip direkt kullanıma başlayabilirsiniz herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

– Corsa E aracımı yeni aldım sahibi yedek anahtarının yazlıkta olduğunu söyledi ama hala bir haber yok öneriniz ?

İnanın yazlıkta kaldı, şirketin kasasında, taşınırken kayboldu hanım biryere koymuştur gidince bakıp size gönderirim hatta kızımın evinde bir yerde dönünce konuşayımda size kargolasın gibi sözler duyduysanız kesinlikle anahtar gelmeyecektir bunu bilmenizi isterim. Yapmanız gereken nedir hemen onu arabanın üzerinden sildirip yerine yenisini temin etmeniz bu olmazsa olmaz bir harekettir.

-Opel Corsa e anahtarımın tuşları delindi bunu sizden alsam kendimiz takabilirmiyiz acaba kolay mı ?

Evet kendiniz takabilirsiniz tabiki biraz el beceresi gerekiyor bununla birlikte sizlere telefondan destek verip yardımcı oluruz.

Yukarıda hemen her gün sorulan sorulara cevap verdim eğer aklınıza takılan farklı birşeyler varsa bizimle paylaşın arayın veya konunun altına not bırakın. Paylaştığımız tüm araba modelleri bizzat test ettiğimiz üzerinde çalıştığımız modellerdir hayali hiç bir arabayı yapabileceğimizi bilsekte sizlere sunmuyoruz o yüzden gerçek ses, araba ve resimlerle yayınlarımızı gerçekleştiriyoruz. Şimdi huzurlarınızdan ayrılıyoruz eğer yazımız hoşunuza gittiyse teşekkürü ihmal etmeyin saygılar.

Murat ÇELİK

Opel Astra J Anahtar kabı ve Kumanda kasası geldi

opel astra j anahtar ve kumanda kabı

Daha önceki aylarda opel astra j yedek anahtar kopyalama ile ilgili bilgiler vermiştik bu hizmetten yararlanıp minnet duyan insanlarımız oldu buda bizi oldukça mutlu etti. Yedek kopyalama hizmeti haricinde birde kumanda kasası sorunu olduğu aşikardır. Nedemek kumanda kabı sorunu diye soracak olursanız kücük bir açıklamada bulunalım. Diyelim ki bir hafta sonu aracınızı otopark görevlilerine bıraktınız geri geldiğinizde birde baktınız ki meral kısmı kumandadan ayrı bir şekilde sizlere teslim ediliyor cevabende ” daha önce herhangi bir darbe almış biz hiç zorlamadık ama kırıldı ” denebilir.

Hemen panikleyen müşteriler yetkili servisti, oto yol yardımdı hatta kurtarıcıyı arayıp aracı apar topar yükleyip göndermenin bir çıkış olduğunu sanarak çözüm arar. Çözüm yolumudur evet uzun süreli pahalı hizmeti göz önünde bulundurmazsanız çözüm yoludur. Alternatif nedir üstadım diye aklınızdan geçirdiğinizi umuyorum şimdi olduğunuz yerde anlık problem nasıl giderilir ondan bahsedip rahat bir nefes almanıza yardımcı olacağız. Kırılan metal kısmı kontağa takın ardından uzaktan kumandayı kontak üzerine tutun ki anten bilgileri okusun daha sonra bir pense veya karga burun tarzında bir ürün ile kontağı çevirip çalışan arabayla yolunuza devam edin. Gerekirse evdeki yedek aracılığıyla bir hafta on gün idare edin sonra yukarıda net bir şekilde çekip yayına sunduğumuz opel astra j anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliği yoluna gidin gördüğünüz gibi orjinal bir okadarda kaliteli bir üründür ki nerede 450 T.l nerede kasa ücreti böyle durumlarda yazılarımız sizlerin ufkunu açsın marka model önemli değil burada önemli olan sizleri bilinçlendirmektir. Aslında bu ürünün tanıtımını biz daha önce yapacaktık yan sanayi olduğundan dolayı logosu falan yapıştırmaydı yakışı kalmayan gerek işçilik gerekse ürün bizim elimizden bu zamana kadar çıkmamıştır çıkmayacaktır bu bizim öncelikli hedifimizdir. Net bir şekilde arkalı önlü olarak üzerine tıklağınızda özelliklerini inceleyebileceğiniz opel astra j sustalı anahtar kabı ve opel astra j sustalı  kumanda kasası yetkili servislerdeki personellerin bile değişimi fark edemeyecekleri kadar temiz bir okadarda kullanışlıdır. Sallantı, boşluk kötü plastik kesinlikle değildir.

Herhangi bir vida, geçme olmadığından dolayı üzülerek söylüyorum ama değişimini sizin yapmanız mümkün değildir. Mutlaka profesyonel bir ustanın değişime el atması gerekiyor aksi halde uzaktan kumanda üzerinde bulunan devrelerin zarar göreceği nettir. Daima elimizin altında bu ürünlere aşina olduğumuzdan dolayı bizim problem yaşamamız söz konusu değil lakin bunu sizin için söylememiz pek doğru olmaz. Zaten biz gerektiğinde müşterilerimize telefondan destek verir yardımcı oluruz diyoruz astra j – insignia – cruze modelleri için ya gelmeli yada göndermelisiniz. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor sizlere selam ediyorum başka bir tanıtımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Opel Astra J yedek anahtar

Otomobil sektörünün hızla değiştiği bu günlerde modellerle adeta yarışır hale geldik. Araştırmasını yaptığım Opel Astra j modelinin henüz doğru düzgün insanlara anlatılmadığını gördüm. Hastalık haline gelmiş bazı değişmez kaidelerin olduğu anahtar piyasasındaki boşluğu doldurduğumuzu hizmet alanlar veya inceleme yapıp bizleri bulma şansı yakalayanlar bilirler. Ele almak istediğim konu opel astra j anahtar yapısıdır ürünün üzerindeki narin yapı belli bir zaman sonra deliniyor baktığınızda içerideki elektronik parçalırı görür hale geliyorsunuz.

Daha önce  Hyundai i20 anahtar konusunda belirtmiştim bağlantı noktasından  kırılma problemi söz konusu opel astra j uzaktan kumanda tıkır tıkır çalışıyor hiç bir rahatsızlığı yok fakat pim yeri çatlıyor ve kontakta döndüremiyorsunuz.  Altını çizdiğim noktada iste tam burası firmamızı arayıp bizlere opel astra j yedek anahtar yapıyormusunuz diye sorular yöneltiliyor tabiki yapıyoruz şeklinde cevap veriyorum. Kayıp mı ettiniz dediğimde ise hayır üzeri çok kötü durumda bozuldu veya hayır kırıldı deniliyor.

Bizlerde bu durum için opel astra j anahtarı sipariş etmenize veya yeni yaptırmak için yollara düşmenize gerek yokki diyor alternatiflerimizi sıralıyoruz. Nerede oturuyorsunuz İstanbul içerisindemi o halde sadece 15 dakika ayırmanız kafi opel astar j uzaktan kumanda kabı montajını yaptırmanız cebinizi acıtmayacak hatta çok kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. Gerek sigorta gerek kargo şirketleri ile hiç bir problem yaşamayacaksınız iç sistemine hiç bir işlem yapılmadığı için arabaya ihtiyaçta duyulmuyor tamamen sizin kendi vereceğiniz karardır bu. Baksanıza şurada  opel insignia anahtar sorunundan bahsettik işte herşey orada açık ve net belli okuyup daha fazla bilgi sahibi olun.

1. Soru: Opel Astra J Yedek Anahtar Nasıl yapılıyor ?

Cevap: Elimizdeki ham ve orjinal tüm opel anahtar çeşitleri  mevcut ilk önce makinada ağızlarını yani dişlerini kesiyor sonra otomobil üzerine bilgisayar ile bağlantı kurup uzaktan kumanda ile immobilizer`i eşleştiriyor sizlere teslim ediyoruz.

2. Soru: İşlem nekadar güvenli size nasıl güvenebiliriz ?

Cevap: Birincisi biz hiç bir işimizi gizli, saklı ve gözden uzak yapmıyoruz tüm müşterilerimiz yanımızdaki koltukta hazır bulunuyor ekrandaki işlemleri anlatıp gösteriyoruz  ve hafızadaki anahtar sayısını ekrandan gösterip o şekilde sizleri yolcu ediyoruz.

3. Soru: Ürünler garantilimi herhangi şekilde daha sonra arıza çıkartırmı ?

Cevap: Çamaşır, bulaşık makinalarında yıkanmadıktan sonra denize düşüp üzerinden araba geçmediği sürece ürünlerimiz garantilidir. Ayrıca yolda kalıp arıza çıkması söz konusu değil çünkü ileride bir hata neden çıksın kı hata olsa araba zaten ilk etapta çalışmaz olduğu yerde kalır.

Yukarıda aklımıza gelen sıkca sorulan soruları sizlerle paylaştık eğer opel astra j anahtarı ile ilgili dahada kafanızı karıştıran birşeyler var ise lütfen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmayı deneyin.

Opel insignia uzaktan kumanda kabı ve sorunu

Opel İnsignia`nında problemi de Chevrolet Cruza ile aynıdır  şurada açık bir şekilde dile getirdik fakat İnsignia olarak olarakta açıklamak istedik. Herhangi bir müdahale yapılmasın, tamir edilmesin veya içi açılmasın diye ömürlük yapıştırma ile kapanan Opel insignia anahtarı yetkili servis tarafından 390 t.l fiyatla hizmete konulmuştur. Arkasına baktığınızda logonun alt tarafındaki kapagın kalkmasıyla birlikte 2032 pil barındıran ürünün pili bittiğinde müdahalenizi yapıp yolunuza devam edebilirsiniz bu önemli bilgiyi verdikten sonra konumuza dönelim.

Opel insignia uzaktan kumanda kabı aslında oldukça kaliteli ve şık bir görünüşe sahip fakat üzerindeki elastik yapı tırnak darbelerine mağruz kalındığında deliniyor daha sonra kürdan ve kalem v.b cisimlerle kullanılmaya devam edilen insignia uzaktan kumanda ortalama 2 hafta sonra tamamen bozuluyor. Arıştırdınız ve çözümü buldunuz umarım bir şekilde yenisini istemeden diğer kullanıcılarda bu haberi okuyabilir.

Biz şikayet üzerine gelen Opel insignia uzaktan kumandasını çok dikkatli bir şekilde içindeki elektronik yapıya zarar vermeyecek şekilde açıyoruz daha sonra elimizde bulunan  kasaya montaj yapıp çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz araç buradaysa araçta değilse frekans metre cihazlarında eğer olumlu bir durumla karşılaştıysak malesef aynı şekile kuvvetli yapıştırıcılarla ürünü kapatıyoruz çünkü vidalı sisteme dönüş yapılamıyor. Sizler için özel olarak hazırladığım konunun görseli yani insignia kumanda kabı eski ve yeni halini yukarıda kayıt ettim.  Eğer demir kısmı zarar görmüş, rengi solmuş ve hoş görünmüyorsa onuda elektronik makinamızda çekiyor tertemiz hal aldırıyoruz. Kendim bu değişimi yapabilirmiyim diye bir düşünceye kapılabilirsiniz fakat malesef demonte bir ürün olmadığından açarken kendi kumandanızı bozma ihtimaliniz çok yüksek. Diyeceklerim şimdilik bukadar çünkü öyle arıza verecek yolda bırakacak bir yapıya sahip olmayan ürün sıvı temasına mağruz kalmadığı sürece bozulmaz. Zaten plastik yapısı bulunan ürünün immobilizer sistemine ( acın çalışmasına ) engel olacak durumu yoktur. Bir gün insignia aracınız uzaktan açıp kapattığı halde arabayı çalıştırmazsa bunun kumandanın pilinden olduğunu düşünmeyin pili çıkartsanızda otomobil çalışmalıdır bilginiz olsun. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılır keyifli haftalar dilerim hoşçakalın.

Yeni Opel Astra h anahtar kabı

Ortalama 2 sene önceydi opel astra h anahtar kabı üretildiğinde bu zamana kadar bu ürünleri yerine göre sattık yerine göre dükkanımıza gelen müşterilerimize sunup montaj yaptık. Plajda, ormanda veya herhangi bir mesafirlikte kırılıp yolda kalanlar teşekkür edip minnet duysada orjinalliğe önem veren müşterilerimizden bazı zaman olumsuz yaklaşım aldığımız anlarda olmuştu.  Elimizden gelen pek bir şey yoktu en kalitelisini, en düzgününü ve en ucuzunu vermek zorundaydık. Opel Astra h anahtar kabı ve Opel Astra h kumanda kasası bağlantıda gördüğünüz şekilde değildi arkasındaki logolar kabartma değil yapışkandı örnek olarak koyduğumuz bu resimlerin açıklamasını gerek mail gerekse telefondan müşterilerimize yapıyor onları şaşırtmıyorduk.

Bugün süpriz bir ürünle karşılaştık opel astra h anahtar kabı diğer bir adıyla ( Astra h kumanda kabı ) bir toptancımız tarafından pat diye masamızın üzerine konuldu. Şaşkınlık içerisinde incelediğim ürünün yay, susta, tuş takımı en çok ilgimi çeken arka taraftari kabartmalı opel logosu adeta beni dondurdu nasıl bukadar kaliteli ve güzel yaptılar dedim içimden. Toptancımızdan yaklaşık 45 dakika önce dükkanımıza değişim için bırakılan Opel Astra anahtarı için hemen kollarımı sıvadım ve kumanda kabı değişikliğine başladım. Bırakın müşteriyi, toptancıyı ilk önce ben sevindim mesleki tatmin nedir resmen yaşadım diyebilirim. Neyseki Opel Astra uzaktan kumanda devresini kabın içine koydum eski kumandadaki metal anahtarın pimini söküp öbürküne taktım ve özel yapıştırıcısıyla kapattıktan sonra ürünü teslim ettim aldığım tepki mükemmellik işte budur oldu.

Fiyat farksız ithal edilen bu ürünü stokladık şuandan itibaren dükkanımıza teşrif eden, ülke genelinden ve ülke dışından tüm opel sahiplerine ürünü gönderebiliriz. Montaj esnasında telefon desteği vererek sizlere yardım ediyoruz ki ev veya iş yerlerinizde bir kaç kücük el aletleriyle problemi çözebilesiniz. Söz konusu Astra anahtar kabı değişikliğinde en son aşama olan pilin takılmasıdır bu dakikadan sonra ürün kullanıma hazır hale gelmiştir artık ne kodlama, ne prosedür nede aracın üzerinde herhangi bir işlem söz konusu değildir. Ortalama yetkili servis fiyatı 255 t.l olan Astra uzaktan kumandasındaki krılma, parçalanma ve deformasyon problemlerini 5/1 maliyetle sonlandırmış olduk. Yeni ürün ve haberlerle tekrar karşınızda olmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın iyi sürüşler.

Sonraki sayfa »