Opel Combo ile Opel Corsa`nın Airbag, Klima, Cd Çalar v.s özelliklerinin aynı parçadan olduğunu hatırlatırız. Aynı yazılım ve parçalardan imal edilmiş ancak sadece Şase değişikliğiyle piyasaya sürülen araçlardır. Opel Combo kumandalı anahtar kullananlar bilirki ürünün lastikleri çok yumuşak ve naziktir bu nedenle  tıryılma, buton arızası en büyük görülen arızalardandır.

Kumanda kasasına press baskı olan listiklerin değişmesi söz konusu değildir lakin çok uygun fiyata kumanda kasası değiştirerek sıfır anahtar sahibi olabilirsiniz. Böyle bir hizmetten haberi olmayanların kendi imkanlarıyla lastik, plastik gibi parçalarden onarım yaptıklarını hatta butonlar arıza yaptığı halde kalem gibi cisimlerle basarak kullandıklarını görmekteyiz.

Hiç kullanılmayan, tamamen arıza yapmış, görüntüsü kaybolmuş olan tüm kumandalırınız resimlerde gördüğünüz gibi tertemiz hale getirilir. İstinye anahtar size bu hizmeti sunmaktan gurur duyar kaliteli ürün, düşük fiyat ve garantili hizmet ile tercih sebebiniz olmamız bizim ayrıcalığımızdır.