Opel Astra H, Opel Corsa D ve Opel Vectra C modellerinde değişiklik yapan ve Sustalı Anahtar uygulamasına geçen opel artık istenilen düzeye gelmiştir. Daha önceki vectra ve astra modellerinde topbul kumandalı anahatr kullanmış ancak vectralara özel olarak sadece bagaj açma özelliği uygulanmıştır.

Opel Vectra’da gerek kayıp gerekse çalınmış veya arıza yapmış olan anahtarlarınız icin size çözüm  üretiyoruz. Sizden istenilen sadece  ruhsat sahibi olmanızdır.  Aracınızın anahtarı tamamen kayıp ve kilitli halde olsa dahi  bu sorunu çözüyoruz üstelik araçtan tek bir parça dahi sökmeden Nasıl mı ? Şase numarası sayesinde anahtarınız hazırlanır ve aracın başına gelindiğinde kapı döşemesi, kontak v.s parçalar sökülmesine gereksenim duyulmaz zaten anahtarınızın metal kısmı hazırlanmıştır. Bu durumda istinye Anahtar ile iletişime ve durumunuzu bildirmekdir. Teknik Servis elemanları olay yerine yönlendirilerek en kısa sürede bu söz konusu olayı temizleyip sizleri rahat ettirirler.

  • – Opel Vectra Yedek Anahtar yapımı için araç mutlaka gereklidir. ( Tamamen kayıp araçlara mobile servis uygulaması yapılır.)
  • – Satın Aldığınızda tarafınıza teslim edilmeyen veya  kayıp olan anahtarlarınızı arac üzerine bağlanarak iptal ederek etkisiz hale getiriyoruz.
  • – Orjinal Delphi Marka kumanda ve anahtar kullanılarak orjinaliteden taviz verilmiyor.
  • – Tüm opel modellerinde karşılaştığımız  yıpranan, kırılan veya arıza yahan kumandalarınız için tamir edip tekrar kullanıma açıyoruz.