Palio Anahtar Kabı

istinye Oto Anahtari – immobilizer  Sistemleri 0532 637 79 15  Özellikle Fiat Albea – Fiat Doblo – Fiat Palio Modellerinde Kumandalı Anahtarın Tuş Lastiğinin Kopması ve Komundanın Bozulması Bir Hayli Fazladır. Tüm Parçaları Birbirleri ile Aynı Olan Bu Modellerde Anahtar Sorunlarıda Birbirleri ile Aynıdır. Tuş Lastiği Kopması, Anahtar Kabı Deformasyonu, Anahtar Kırılması Durumunda Servislere Uçuk Rakamlar Ödemeyin Fiat Anahtar Kabı icin Bizimle iletişime Gecin Sadece Elektronik Devreyi Aktararak Sıfır Anahtar Sahibi Olabilirsiniz.

Bugün 29.06.2016 Çarşamba artık palio modellerinin üretimi dursada gerek istabul gerekse ülkemizin bütün illerinde konusunu dile getirdigimiz bu model halen daha aktif olarak kullanılmakta ve görüyoruz ki sahiplerinin bazıları sıkıntılarını çözemediginden dolayı komple bantlamışlar bazıları japon yapıştırıcısı ile tutturmaya çalışmışlar fakat tamamen bozulanlarına dahi şahit oldum. O yüzden yazımızı geliştirme kararı aldım. Elinizde b ir fiat palio anahtar var fakat uzaktan kumandası çalışmıyor hemen onu tamir ettirip yorucu kullanımdan kurtulabilirsiniz. Uzaktan kumandası çalışıyor fakat anahtar ve uzaktan kumanda kabı kırık bu şekilde çok çirkin bir görüntüye sahip içime sinmiyor diyorsanız ozamanda çok cüzzi bir miktar karşılıgında ürünü İtaly`dan getirtmiş gibi avuçlarınızda bulabilirsiniz.  Ayrıca fiat palio uzaktan kumanda pili 2032 olup degisimi sadece kücük bir tornavida yardımıyla gerçekleşiyor nasıl mı ?

Uzaktan kumandayı elinize alıyorsunuz ucu ince bir tornavida yardımıyla kapagın arasına sokup hafif kastırıyorsuuz sonra açılıyor pilin yazılarını okuyamayacagınız şekilde monte ediyorsunuz yani artı olan sırt kısmı plastik malzemeye temas edecek sonra pil yatagının ayagını birazcık kaldırın ki elektronik devre akımı iyi geçirsin ve arabanıza kumanda edebilin bukadar basit ve kolaydır iyi günler.

12 yorum

  1. Hayırlı akşamlar merak ettim birşey sormak istiyorum bu uygulamanız tofaş araçlara mevcutmudur şahin doğan gibilere.Şahin aracım var fakat alarm sistemi sonradan takma kumandası var.Bende sustalı anahtar yaptırabilirmiyim?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*