Palio Anahtari

Özen Oto Anahtarı & Kilit Sistemleri Fiat Palio Anahtarı ihtiyacı olan veya Kumandası Bozulmuş Tamir Yaptırmak isteyen Herkes Bizimle iletişime geçebilir. Tek Anahtarın Büyük Bir Risk Olduğunu Hatırlatır Bu uyarımızı dikkate almanızı öneririz. Arabanız Çalındığı Taktirde Yedek Anahtarınız Elinizde Yok ise Kaskonuzdan Araç Bedelini Alamazsınız. Kayıp Veya Çalışmayan Anahtarlarınızda artik Kesin Çözüm. Fiat Palio Kumanda Sorunu yaşayan Müsterilerimiz için ise Kumanda Tuş Lastiği veya Kumanda Kasası Mevcuttur Temin Edebilirsiniz. Palio immobilizer Anahtar Hakkinda Soru veya Sorunlarınız için Bizimle iletişime geçiniz. Özen Elektronik Anahtar immobilizer işlemlerini Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi veya Kuruluşlara Herhangi Bir Destekte Bulunmaz.

4 yorum

  1. Muhammer bey fiat palio yedek anahtar yaparız ancak code yazısı için birşey diyemiyorum belki başka bir sorun sıkıntı vardır normal şartlarda code yazısı çıktığında arabanın çalışmaması gerekiyor yani çalışırken çıkması bizide düşündürüyor bakmak lazım.

  2. Yaw arkadaşım insanlar size fiyat konusunda soru sormuşhiç fiyat vermemişsiniz.neden ki .altın kaplamamı yapıyorsunuz da fiyat veremiyorsunuz anlamadım.gitti.benim de Siena 1.4 2000 model aracım var.anahtarını kontağın içinde kırdım yarısı kontakta kaldı . Yarısı bende . Fiyatı ne olur lütfen cevap ….

  3. Gülali bey sizlerin düşündüğü kadar bizlerde bunları düşünüyoruz. Evet sitemizde fiyat listesi yayınladık zamanında lakin gördük ki işi bilende bilmeyende bizim listemiz üzerinden bilmediği anlamadığı işlere fiyat veriyorlar çok sıkıntı yaşadık bu konuda o yüzden gercekten ihtiyacı olan zahmet edip arasın veya mail atıp sitemize soru şeklinde sorsun bu yönde karar kıldık bilginize.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*