Peugeot ve citroen kullanıcıları için Türkiye`de bir ilki açıklayacağız. Şu ana kadar yaptığımız bütün uygulamalar sizler tarafından beğeniyle karşılandı fakat mekanik yapısı ve görüntüsünde değişim olan bu ürünlere yaptığımız uygulamalar ile aralarındaki farkı sizlere sunacağız.

Mesela daha önce yaptığımız peugeot 206 sustalı anahtar modellerine buradan bakabilirsiniz. Bu şekilde değişim yaptıran kişiler kesinlikle memlun herhangi bir sorun yaşamadılar fakat gerek işimizin gerekse sitemizin güncel yapısını ayakta tutmak için sizlere yeni ürünleri sunmayı borç bilmekteyiz. Daima orjinaliteyi baz alan firmamız artık bu ürünleri tercih etmiştir nedeni ise birebir aynı olması, daha kücük ve estetik olmasıdır.

Yine bir örnekle konumuza devam edelim eski zamanlarda yaptığımız uygulamalardan peugeot 37 sustalı anahtar yapımını şuradan görebilirsiniz. Yukarıda konusunu yaptığımız tüm özellikler bu ürün içinde geçerlidir. Zaten elektronik kartının bile değişik olmadığı bu ürünler için yapılan tüm onarım ve teknikler birbirleri ile ortakdır. Bu konuyu hazırlayıp sizlere yazmak için örnek bir müşterimizin gelmesini okadar çok bekledik ki geldiğinde büyük bir heycanla yapıp hemen resimlerini çektik.  Konumuzu sonlandırmadan önce sizlere şunu söylemizde yarar görüyoruz bu uygulama başlığındanda belli olacağı gibi armut kafalı tüm uzaktan kumandalara yani peugeot 206, peugeot 307, citroen c2 citroen c3 kısacası görseldeki gibi olanların hepsi kümeye dahildir. Firmamızda yapılan araba anahtarları garantimizin daima içindedir hiç bir müşterimizi mağdur etmemiş daima yüz güldürmüşüzdür. Bu konuda çeşitli kişisel sitelerdeki referanslar, forum siteleri ile mensubu olduğumuz sitenin yorumları buna en güzel örnektir.