Peugeot partner tepee anahtar

Bugün 14 Eylül Cumartesi ve sizlerin karşısına Peugeot`un Tepee modeli hakkında bilgi sunumu yapacağız. Temelden başlayıp yaşanan olumsuzlukları ele aldıktan sonra sizlerin yani son kullanıcının nasıl bir yol izleyeceğinin altını çizeceğiz. Öncelikle bu Peugeot Tepe modelinin yeni kasa Citroen Berlingo ile ikiz olduğunu dile getirelim belki bir Berlingo sahibininde teşekkürünü alırız. Peugeot partner tepee anahtar pili “1620” olup rahatlıkla değiştirebileceğiniz bir üründür. Ayrıca başlı problem ve arızaların başında diğerlerinde olduğu gibi kapanmama sürükle açık kalma gelir bunun için Peugeot Partner Tepee anahtar kabı değişikliği yapın ucuz maliyetle sıkıntıyı bertaraf edin. İkinci sıkıntıların başında gelen ve sık sık karşılaştığımız sorulardan biride aracımı uzaktan kumanda üzerinden açıp kapatabiliyorum ancak çalıştıramıyorum marş basıyor motor ateşlemiyor bununda sebepleri bir kaç tanedir sıralayacak olursak.

A) Ükü değişimi ve takviyenin vermiş olduğu zarar.

B) Aracı vurdurarak çalıştırmak

C) Uzaktan kumandayı bulunduğunuz noktadan başka birisine fırlatmak

D) Oto kuaförlerin bilinçsız bir şekilde motora tazik fışkırmasıdır.

Toplam 4 ana unsurdan oluşan bu unsunları önem vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Hiç bir kimseden bulamayacağınız bu bilgileri sizlerin kesesini düşündüğümüz için veriyoruz tek amacımız hizmet ücretse bizler için her daim ikinci planda oldu. Aslında bu maddeler sadece Peugeot Parter tepee immobilizer arızası değil diğer Citroen dahil aynı segment araçlarda mümkündür. Elektronik oto anahtarı taşıdığınızı unutmayınız nasıl cep telefonunuza özen gösteriyorsunuz aynı itinayı göstermeniz kaçınılmazdır aksi halde birgün alakasız bir yerde mağdur olabilirsiniz. Konumuza dönüp özetleyecek olursak.

Peugeot partner tepee yedek anahtar veya peugeot partner tepee uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak isterseniz artık adresinizi biliyorsunuz bununla birlikte tabiki tamir onarımlar için mutlaka ama mutlaka bizlerden bilgi alın aramaktan çekinmeyin. Bu otomobillerde tamir araca ihtiyaç duyulmadan yapılabilmektedir müdahalelerimizi makinalarımızdan görüyor gönderdiğimizde çalışmama durumunu %0 oranına  düşürüyoruz. Son olarak şunuda söylemek istiyorum bazı müşterilerimizin sıkıntıya düştüğünü bizzat gördüm. Peugeot araçlarda fabrika bir uzaktan kumandalı bir normal aracı çalıştıran oto anahtarı teslim ediyor aklınıza aracın oynanmış olması, aracaba bir kumandası daha varda verilmedimi diye soru işaretleri gelmesin. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyorum bir sonraki konumuzda görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın keyifli sürüşler dilerim.