Polo Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Volkswagen Polo Anahtarı ve kumandasına ihtiyac Duyan Herkese Duyururuz. Polo Anahtarı ve Kumandası Yaptırmak artık Çok daha Kolay. Servislerde Çok Büyük Ücretler istenilen Volkswagen Anahtarları Almanya`dan Oto Şase Numarasına Göre Siparişle Uzun sürede ve uçuk Maliyetlere getirilmektedir. Bozulmuş Çalışmayan veya Çalışıpta Deforme olmuş Kumandalarınız Orjinali ile değiştirilir. Çok Güzel ve Şık bir Görüneme Sahip Olan bu sistem bir okadarda ucuzdur. Kayıp veya Çalıntı Anahtarlarınız icin Kesinlikle Servislerden Uzun süreli Çok Paralara Anahtar istemeyin. Ruhsat sahibi olmanız şartıyla Size immobilizer anahtar yapılabilir.  Yeni Alınan araçlarda Diğer anahtarın kimde olduğu bilinmiyor ve Kafanızda soru işareti varsa Araç Üzerine Elektronik Anahtar Programlayıcı Makinalarla bağlanılarak Eski Anahtar Etkisiz Hale Getirilir. Tüm immobilizer Elektronik Anahtar Sorunlarıyla ilgili Soru veya sorunlarınızda bizimle iletişime Geçiniz.

47 yorum

  1. Öncelikle merhaba bende 2010 polo var aracımı yeni aldım tek anahtarla aldım yedek anahtarını aldıgım kişi kayıp etmiş dediğine göre ben yedek anahtar çıkarmak istiyorum ücreti ne kadar ve yeriniz nerde

  2. Merhaba. 2012 polo Fun Edition aracım var yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat nedir. Yeni yapılan anahtarla eski anahtar aynı işlevi görecek mi? Teşekkürler, hayırlı işler.

  3. Selam 1996 model polom var Beykoz kavacıktayım anahtarım kayıp arabam çalışmıyor yedek anahtarım var ancak imbolayzır sistemi anahtarda yok nasıl yaparız ne tutar

  4. 2017 model polo 1.4 tdi dsg comfortline aracım var. İki anahtarımda sağlam ve yanımda. Ama ben 2 tane daha yaptırmak istiyorum. Ailede hepimizde bir anahtar olsun istiyorum. Bu mümkün mü. fiyatı ne kadar olur. 2 adet fiyatı .
    Not: aracı mı getireyim. Toksa anahtarlardan bir tanenesi nimi getireyim. Siz ne derseniz öyle yapalım. Bana uyar. Birde sahili gezmiş oluruz.

  5. Hakan bey aracınız hayırlı uğurlu olsun ailenizde keyifli zamanlarda hayırlı yollarda kullanın. 2017 model volkswagen polo uzaktan kumandalı anahtar stoklarımızda bulunuyor 2 tane daha yapılabilir bunun için arabayla uğramalısınız fiyat bilgisini mailinize yolladık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*