Archive for the 'Porsche Anahtar' immobilizer Anahtar

Porsche cayenne keyless anahtar

Saatler 16:20 tarih 12.01.2017 günlerden perşembe yukarıda resmini gördüğünüz araç 2011 model Porsche Cayenne Keyless Go dediğimiz sisteme sahip Ali bey arabayı yaklaşık 5 gün önce almış bir kaç eksiğini giderdikten sonra bizden randevu aldı ve dükkanımıza geldi. Biraz araba muhabbeti yaptıktan sonra hemen kolları sıvadık. Murat usta daha önce hiç  Porsche Cayenne yedek anahtar yaptın mı yoksa ben biz ilk müsterinmiyiz diye sordu.

Daha önce çok Porsche Cayenne anahtar programladım, kasa değiştirdim hatta tamir bile imkanı bulduk fakat samimi olmak gerekirse ” Keyless Go ” olarak ilk olacak dedikten sonra buyur sana teslimiz ozaman kolay gelsin diyerek yola koyuldum. Telefonla görüşmemize istinaden ben zaten uzaktan kumandayı sipariş etmiş hazır bekletiyordum. Ortalama 2,5 saat emek harcadık zor bir arabaydı Porsche heleki Cayenne okadar elektronik bir yapıya sahip ki hata affetmez kılı kırk yardık tabiri bu araya tam uyuyor diyebilirim.

Müsterimizin Porsche`si 2,5 saat misafirimiz olduktan sonra yedeklenerek evin yolunu tuttu. Müsterimizin kafası rahat çünkü dünyanın kaç türlü hali var çantanız çalınabilir, avm içerisinde kayıp edebilir, herhangi bir su kanalına düşüp gözlerden uzaklaşabilir ki bu örnekleri dilediğimiz kadar devam ettirebiliriz. O sebeple sizlerde yeni bir araç satın aldığınızda hemen gözünüzü yedek anahtara dikmelisiniz nerede, nasıl temin edebilirim, verecekmisiniz hatta yoksa parasını kesip tedarik etmek lehinize olacaktır bu durum sizlerin başına ilerde büyük sıkıntılar açabilir.

Porsche Cayenne aracımda ” Keyless Go ” yani anahtarsız çalıştırma var siz yaptığınızdada aynısı olacak mı ?

– Tabiki oluyor araç tüm fonksiyonlarıyla çalışır hiç bir sorun sıkıntı yaşamazsınız aksi halde zaten bir anlamı olmaz.

Porsche Cayenne aracıma sizlerden orjinal anahtar yaptırdığımda satarken bir sorun yaşarmıyım ?

-Eğer yaptırmadan satmak isterseniz sorun yaşarsınız çünkü artık yedeksiz araba alım satımı ülkemizde çok sıkıntı olmaya başladı o yüzden alıcınında satıcınında güveni için bunu yaptırmalısınız.

Porsche Cayanne ” Keyless Go ” Anahtarım var pili zayıfladı yardım edebilirmisiniz?

Tabiki bu videoda detaylı bir şekilde anlatım mevcut izlebilirseniz sorunuza cevap olacaktır.

Porsche Cayenne yeni bir araç aldım satıcıya güvenmedim bana yedek anahtarını verceğini söyledi telefonlarıma çıkmıyor ne yapmalıyım ?

-Bu çok önemli bir durum işte burada yapacağınız işlem size verilmeyeni hemen arabadan devre dışı bırakmanız onu arabanın beyninden silip yabancılaştırabiliriz akabinde yerine hemen bir tane yenisini yaptıracaksınız sorun çözülmüş olacak. Ancak araba şeklindeki bu uzaktan kumandanın içinden mekanik uç çıkıyor kumandanın pili bittiğinde kapıyı açmanız için onunda kapı sifrelerinde oynama yaparak değişmesi olmassa olmazdır.

Porcshe Cayanne Keyless anahtarım var yedeğide var ancak dış kasaları çok kötü durumda ne öneririrsiniz ?

-Orjinal dış kumanda kabı değişikliğiyle birlikte aracınıza çok farklı bir hava katabilirsiniz bu sayede sanki yeni bir araç satın almışsınız gibi şık ve güzel bir görünüm elde edildikten sonra içinize sinecektir.

Huzurlarınızdan ayrılırken şunuda söylemek isterim daha önce Porsche Panamera anahtar  hakkında bir makale yayınlamıştım yukarıda okuduğunuz herşey bu araç içinde geçerlidir.

Saygılarımla

Murat ÇELİK

Porsche Panamera anahtar

porshe-panamera-anahtar

Ülkemizin en zor programlanan anahtarlarından biri olan programlanan Porsche Panamera modelinin online makinesini ve lisansını parkurumuza katmanın sevinciyle bu yazımızı yayınlamayı uygun buldum. Vip ve özel bir araba olan Panamera`nın anahtar ve uzaktan kumandasını Türkiye`de yapamıyorduk malesef yetkili servisler Doğuş  Oto v.b aracılıgıyla getirtiyorduk hatta biz hiç müdahil olmuyor direk siz müsterilerimizi onları arayın diyorduk tabiki çok can sıkıcı bir durum hem sizin için büyük bir külfet hem bizim için. Sizlerin cebinden yüksek paralar çıktıgı gibi bir okadarda arabanızı kullanamıyordunuz şimdilerde ise ortalama bir gün gibi kısa bir sürede kapalı otoparkta komple kayıp olsa dahi ” Keyless go ” dedigimiz uzatan kumanda çantanızda olsada çalışan modeli sizlere verebiliyoruz. Konumuzu okudugumuza göre şimdi nasıl ve hangi şartlarda hizmet alabilirsiniz onları soru cevap şeklinde alalım.

Porsche Panamera anahtarım kayboldu arabam Avm`de kilitli kaldı ne yapabilim ?

Arabanız Avm, otopark, kapınızın önü veya herhangi bir oto yıkamada çaresiz bir şekilde bekliyorsa bizleri arayın İstanbul içerisinde nerede olursanız olun yanınıza gelip önce kilitli kalan arabanızı açar sonrada anahtarınızı teslim ederiz. Yaklaşık süremiz 2,5 saattir bu zaman oldukça kısadır arabının yazılımı diger markalarla bir olmadıgı için malesef şuanda en azami çalıştırma süremiz bu şekildedir.

Porsche Panamera arabamın uzaktan kumandalı anahtarı araba şeklindeydi siz bunuda yapabiliyormusunuz ?

Evet kayıp ettiğiniz porshce panamera anahtarı iki çeşittir biri kontaga takıp düğmeye basarak çalışır diğeri ise cebinizde olsa dahi kontağı açar ve yolunuza gidersiniz buna akıllı anahtar denir. Aracınızın sistemi nasılsa aynı özellikleri kullanacak hiç biri deaktif olmayacaktır.

Porshce panamera arabam kilitli kaldı çaresiz kaldım ne yapmalıyım ?

Kesinlikle arabanın kelebek camını kırmayı aklınızdan geçirmeyin. Unutmayın bu cam büyük camlardan çok daha pahalıdır ayrıca farklı şekilde arabaya girsenizde eger bagajda kaldıysa kapısı açılmayacak mutlak suretle kumandanın açma butonuna basmanız gerekecektir o sebepledir ki bizim gibi profesyonel birinden destek almalı arabanın kilidine müdahale ettirerek nokta atışı yaptırmalısınız.

Porshce Panamera arabamın anahtarının pili bitti uzaktan kumandam çalışmıyor ?

Telaş yapmanıza gerek yok bunun için sizlere güzel bir video bulduk çok basit ve pratik şekilde değişim yapabileceksiniz. Pil 2032`dir öncelikle bu pili temin edin hemen arkasından bu videoyu izleyin.

Güzel bir konu olduğunu ve sizi aydınlattığını düşünüyorum burada birşeylerin eksik aldıgını düşünüyorsanız lütfen konunun altına yorumlarınızı ve sorularınızı bize ulaştırın elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak için tüm bilgilerimizi güncel tutuyor her daim kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz.

Porsche anahtar tamiri yapıldı

porsche anahtar tamiri

Almanya serilerinden biri olan Porsche modelinin anahtar tamiri için istanbul Etiler`de hikamet eden bir müşterimiz ile tanıştık aracını galeriden yeni aldığını ikisininde haşat durumda olduğunu ve bu durumun içine sinmediğini dile getirdi. Yaptığı araştırmalar neticesinde kendisine uçuk uçuk rakamlar teklif edip yenisini getirtme yoluna gitmişler. Bahsettiğimiz araç Cayenne modeliydi mesela bunun uzaktan kumandası aynı tuş üzerinden açılıp kapatılıyor biraz daha yüksek modellerde ise değiştirmişler açması ayrı kapatması ayrı bagaj açma butonu ayrıdır yani toplamda iki değil üç butonlu olarak tasarlanmış. Buradan neyi anlıyoruz bu otomobillerde iki tip kumanda kullanılıyor ikisininde tamiri mümkün bunu dile getirdik.

Üst tarafta açık ve net olarak resminide paylıştığınız porsche anahtar görüntüsü direkt olarak yaptığımız ve müşterimizin arızalı olan kumandasıdır. Araba bizlere geldiğinde kapıları açıp kapatmıyor ancak motoru çalıştırıyordu birdaha açılmamak üzere üretim aşamasında yapıştırılan sözü geçen kumandayı parçalayarak açtık onarımını yaptık pilini değiştirdik ( 2032 ) ve tekrar kapattık. Sol ve sağ üst köşelerdeki ledleri görüyorsunuz o ledlerinin ikisinin birden yanması gerekmiyor bilginiz olsun bir tanesi yanacak ola sağ taraftaki sizi yanıltıp işkillendirmesin. Ayrıca porsche yedek anahtar kopyalama hizmetini verdiğimizide daha önceki konularda dile getirmiştik fakat buradanda açıklayalım ister porsche anahtar kabı ister porsche kumanda kabı değişikliği olsun farketmeksiniz mutlaka danışıp durum değerlendirmesi yapın inanın bu durum sizin lehinize olacaktır. Porsche araçlarda eller serbest özelliğide bulunuyor yani araca yaklaşınca otomobil açılıyor uzaklaşınca kapanıyor fakat ne hikmetse bu otomobilde onu aktif edemedik servis cihazına sokup bir taratılması gerekiyor diye bilgi aldık bilgisayar bağlanıp aktif edilmesi gerekiyormuş.

İstanbul içerisinde herhangi bir yerde kilitli kalan kumandası içerisinde kalıp sizi çaresiz kılan Porsche araçlarınız camı kırılmadan, kilit sistemi bozulmadan yerinde müdahale edip açabiliriz bunu profesyonel maymuncuk malzemeleri ile yapmaktayız ayrıca mesleğimiz bizlere katmış olduğu tecrube bunu ön görüyor. Yüksek güvenlik içeren Porsche kilit sistemleri yetkili çilingir tarafından açılmalıdır aksi halde kapı kilitleri büyük ölçüde zarar görür. Yukarıda tamirden bahsettik ya işte arıza olduğunu düşünün kapı kilitlerininde yıllarca hiç mekanik olarak kullanılmadığınıda var sayalım ne olacak kilitleri açamayacaksınız dolayısıylada başınızın çaresine bakmalısınız işte burada bizlez sizlere yardımcı olmak için devreye giriyoruz. Aşagıda tekrar bir başlık halinde sıralama yaptık sorunlarınızdan birtanesi olduğunu düşünüyorsanız bizlere sorularınızı yöneltin.  Bizleri 24 Saat arayabileceğinizi her fırsatta söylüyoruz şimdilik hoşçakalın.

  • Porsche kilitli otomobil zararsız açılır.
  • Porsche anahtar 2032 pil kullanır.
  • Porsche kumanda değiştirilerek yenilenir.
  • Porsche yedek anahtar kopyalama yapılır.

 

Porsche Cayenne anahtar kayıp

28.09.2012 Cuma günü resmen Porsche cayenne yedek anahtar programlamasını başardık. Araba görüntüsünde olan bu ürünü İzmir`den bir müşterimize yaptık. Doğuş Oto tarafından 1.100 t.l fiyat verilen müşterimiz yaptığı araştırmalar sonucunda bizimle iletişime geçti yaklaşık olarak 2 saat gibi bir sürede araç ile iletişimi sağlayıp problemi çözdük.

Lakin şöyle bir sorun vardı porsche cayenne anahtar kayıp mı yoksa çalındımı bu bir soru işaretiydi ve araç sahibi tedirgindi kendisine diz üstü bilgisayar programımızdan bilgileri gösterdik araçta toplam sayıyı delil olarak sunduk. Niyeti bozuk bir insanın eline geçtiğini düşünürsek planı bu şekilde etkisizleştirmiş olduk. Otomobilin satışını yeni yaptıysanız ve yedeksiz almak zorunda kaldıysanız  sizlere ısrarla tavsiye ettiriyoruz önce kimde olduğu belli olmayan cayenne kontak anahtar etkisizleştirilip yerine yenisi yapılmalıdır. Daha önce bizleri arayıpda yedek isteyen müşterilerimizden özür diliyor programı olmadığından dolayı bünyemize dahil edememiştik şimdilerde sizleri ofisimize bekliyoruz.  Son olarak şunuda dile getireyim cayenne kapı kilidini elinizle sağa doğru çevirdiğiniz camlar ve tavan otomatik olarak kapanacaktır. Eğer eğer ürünü kontağa taktığınızda kotak ” şırak ” diye bir ses vermiyor ise iletişim bozukluğu olduğu nettir ortada bilinmeyen bir arıza meydana gelmiştir onarımı tarafımızca müdahale edilerek bertaraf edilebilir. Ayrıca Porsche anahtar kabı ve kumanda kutusu içinde bizlerle iletişime geçin ama sakın kendiniz sipariş edip uğraşmaya kalkmayın ürün ömür boyu açılmamak üzere imal edildiği için zarar vermeniz kaçınılmazdır.  Yararlı bir konu olduğuna inanıyor herkesi bilgilendirmemiz adına sosyal medyada paylaşım yapmanızı önemle rica ediyoruz.

Porsche Cayenne Anahtarı ve kumanda kabı

Porsche Cayenne Anahtarı ve kumanda kabı :

Sektörümüzde aranıpta bulunamayan sorulduğunda cevapsız kalan bir araç olan Porsche`ninde niyahat ürünlerini ihtal etmiş bulunmaktayız. Tesadüfen bir müşterimizin elektrik bantı ile sarıp sarmaladığı porsche anahtarı dikkatimi çekti kendisine neden bu şekilde kullanıyorsunuz sizi rahatsiz etmiyor mu diye sorduğumda ortadan ikiye ayrıldı servisine sordum bana 700 T.L gibi bir fiyat söylediler malesef bende bu şekilde kullanıyorum cevabını aldım.

Yukarıda resmini bizzat sizlerin çektim gördüğünüz ürün tamamen orjinal ve mükemmel kalitededir.  Porsche cayenne anahtar kasası ve porsche cayenne kumanda kabı resmen satışa sunulmuştur.  Burada yapılan işlem örnekleyecek olursak bir cep telefonu kılıfının değişmesi ile aynıdır yani elektronik devre iyani uzaktan kumanda ve immobilizer çip aktarıldığında pırıl pırıl olan porsche cayenne anahtarı sizlere Almanya”dan getirtilmiş gibi sizlere teslim edilmektedir.

Açık söylemek gerekirse ortalama kazancınız minimum 450 liradır ki zamanıda 15 gün değil yaklaşık 45 dakikadır. Kesinlikle aracın güvenliği ile uzaktan yakından alakası olmayan bu oto anahtarı otomobil gelmedende çözülebilmektedir. Ürünü dilerseniz kargo şirketi aracılığıyla kapınıza kadar gönderebiliriz fakat sizlere önerimiz bunu bizim yapmamızdır gümüş logosu kaliteli yapısı gerçekten taktir edilecek niteliktedir. Açıkça belirtmek istiyoruz ki bu haber bizim değil müşterilerimizin yararınadır kesinlikle hiç bir yayınımızı kendimiz iç Devamini Oku»