Archive for the 'Range Rover Anahtar' immobilizer Anahtar

Land Rover & Range Rover Akıllı Anahtar Dış Kabı

Land rover Range Rover Akıllı Anahtar Dış Kabı

Şuanda Türkiye`de sadece firmamızdan temin edebileceğiniz bir ürünü tanıtacağım sizlere yeni nesil Land Rover ve Range Rover orjinal smart akıllı anahtar ( cepte taşinan ) dış kılıfı yani kabı stoklarımızda bulunmaktadır. Okadar kaliteli ve gösterişli arabaların uzaktan kumandalarının üzerinde kabarmalar ve açılmalar beliriyor araştırma yapıp konumuza ulaştıysanız bu sıkıntıyı yaşıyorsunuz demektir. İç aksamı yine her zamanki gibi sağlam fakat görüntü olarak adeta harabeyi andıran bu ürünlerin artık pırıl pırıl hale geldiğinden haberdarsınız. Cepten çıkartmadan arabayı çalıştırabilme özelliğine sahip bu arabaların uzaktan kumanda pili ” cr 2032 ” dir. Diğer Bmw, Land Rover ve Range Rover serileri gibi kontaktan şarj edilmiyor açma kapama özelliklerinde tekleme yaşandığında gerekli müdahaleyi yapıp düzgün kullanım elde edebilirsiniz.

Şehir veya yurt dışında hikamet ediyorsanız kargo ile ürünü kapınıza kadar getirmeniz imkanlar dahilindedir. Montajını rahatlıkla bizlerden telefon desteği isteyerek yapabilirsiniz. Dışarıdan temin ettiğiniz yan sanayi ürünler için teknik yardım yapamıyoruz. Makinalarımız ve ürünlerimizle birlikte bu aralara yedek kopyalama başarı oranı ortalama %98 bu demek oluyor ki 400 euro gibi bir ücret vermenize hiç gerek yok uzaktan kumandanız kayıp veya çalınmışsa onbeş gün beklemeden yüklü ücret ödemeden ruhsat sahibiyseniz kahve içme süresinde arabaya aktivasyon gerçekleşiyor. Uzaktan kumandalar üzerinde kilitleme, açma, far, bagaj ve dörtlüleri yakan butonla birlikte 5 özellik bulunmaktadır yedekde aynı özellikler sorunsuz şekilde işlevini yerine getirmektedir. İşlemler sizlerinde nezaretinde olduğundan hiç bir güvenlik açığı ve olumsuzluk söz konusu değil.

Land Rover veya Range Rover araç sahibiyim uzaktan kumandamın pili bitti arabamda kilit yerini göremiyorum arabama hiç bir şekilde binemiyorum diyorsanız yanlış bilgilendirilmişsiniz demektir. Uzaktan kumandaların içinde bir adet kapıyı açan mekanik uç vardır bunu kumandayı ikiye bölerek görebilirsiniz daha sonra kapı kolunun yanında bulunan plastik kapağı herhangi bir cisimle kanırtın yerinden çıktığını göreceksiniz orada gizli bulunan kilit kumanda içindeki anahtar aracılığıyla açılmaktadır. Bu şekilde yolda kalmaz yolunuza devam etmiş olursunuz. Unutmayın Mercedes, Bmw, Land Rover, Range Rover, Volkswagen veya Audi fark etmez bütün arabalarda bu mekanik kilit sistemi mevcuttur elektronik devreden çıktığında mekanik yardımıyla çaresiz kalmazsınız. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor bir dahaki güzel konumuzda buluşmak üzere diyorum.

Land Rover Sport yedek anahtar

Land Rover Sport & Range Rover Sport Yedek Anahtar

Türkiye`de şuanda bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduğumu ilk önce söylemek isterim. Şuanda Land Rover Sport ve Land Rover sport modellerindeki otomobillere yedek anahtar kopyalamaya resmen başlamış bulunmaktayız. İstinye Borusan Oto haricinde bu araçlara yedek yapabilen varmı bilmiyorum ama sanırım bir ilki gerçekleştirdik.

Land rover veya Range rover yedek yaparken araca 15 dakika ihtiyacımız oluyor bu zaman zarfı içerisinde gözünüzün önünde hazır ediyor eşleştirme gerçekleştirdikten sonra çalıştığını bizzat gösteriyoruz. Şunu söylemek istiyorum bu uygulama yapılırken otomobile herhangi bir müdahale yapılmıyor ( sökme, takma, kurcalama ) gibi aklınıza gelecek hiç bir durumun olmadığını bilmeniz gerekiyor. Tuşlarının delinmesi ve uzaktan kumanda üzerindeki swiclerin parçalanmasıyla yaşanan arızayıda yine aynı şekilde dakikalar içerisinde yok ederek ilk günki kadar temiz hale getirebiliyoruz.

Lazer kesim son teknoloji makinalarımızla çiziksiz bir şekilde standartlara uygun kasgo poliçelerinizde başınızı ağrıtmayacak olan bu uygulamamız için sizlerden gelecek olan ihtiyaçlara karşılık vermeyi beklemekteyiz. Programımızda kayıp olanı şuan için malesef devreden çıkartamıyoruz fakat yerine uzaktan kilitleyip açıldıktan sonra motoru çalıştıranı aktif hale getirebiliyoruz. Eğer sizin için kayıp olan hayati önem taşıyorsa art niyetli bir kişinin elindeyse veya çalındığını bizzat görüp müdahale edemediyseniz burada izlememiz gereken yol şu şekildedir. İlk önce otomobili Borusan`a götürüyorsunuz araca bilgisayar bağlayıp sizde olmayanı etkisizleştiriyorlar herhangi bir ücret alacaklarını zannetmemekle birlikte belki kayıt ücreti talep edebilirler sonrasında bize uğruyorsunuz aramızda zaten yaklaşık 400 Mt. mesafe var işinizi maximum 1 saatte bitirip sorunsuz şekilde ayrılıyorsunuz. Aracınızı örneğin Ankara, İzmit, Antalya v.b gibi çevrelerden alıpta İstanbul`a geldiyseniz böyle bir işlem yapmasanızda olur diye düşünmekteyim. Yeniliklerimiz devam ediyor önümüzdeki bir kaç gün içerisinde böyle güzel konularla tekrar birlikte olacağız şimdilik hoşçakalın.

Bmw – Range Rover sustalı anahtar

Bugün bütün dünyayı yakından ilgilendiren bir haberle karşınızdayım. Artık özellikle farklı kasa range rover sahipleri araçlarına orjinal range rover sport modeli anahtar yaptırabilecekler. Kartlı modeller hiç marka ve modeli ne olursa olsun her türlü Bmw anahtarı bu sisteme çevirilebilecek. Yaptığımız bu uygulamada elinizdeki ürüne kesinlikle dokunulmayacak size sıfırdan yenisi teslim edilecektir. Yukarıda açık bir şekilde beğeninize sunduğumuz bu ürünler 25 dakika içerisinde hazırlanabilmektedir.

Mesala Bmw 1.18 anahtarBmw 5.28 anahtar bmw 3.16 anahtar bu uygulamalar için verilecek en güzel örneklerdendir. Umarım bu bağlantılardan sonra kafanızda hangi tür araçlara nasıl yapılacağı tamamen belirginleşmiştir. Böyle bir tercihe eminim sıcak bakacaksınız çünkü gerçekten taktir edilecek bir yapısı olan bmw sustalı anahtar meraklılarına verilecek en güzel hediyedir. Devamini Oku»