Renault clio modellerine yedek anahtar

Renault Clio Yedek Anahtar için 0532 637 79 15  telefondan destek alabilirsiniz.  Clio marka aracınız için yedek anahtar ihtiyacınız varsa en doğru yeri tercih ettiniz.

Gerek  renault clio hatchback gerekse Clio Sedan modellerinde anahtar ve kumanda sorunları firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Bilindiği gibi  2. el araç satın  aldığınızda genelde yedek anahtar verilmez veya var olan yedek anahtarınızı kaybettiğinizde, en kısa sürede anahtar yaptırma ihtiyacı duyabilirsiniz ki  bu durumlarda yapmanız gereken sadece istinye Anahtar  Teknik Servisini  aramanız yeterli olacaktır. Firmamız, Markası ve Modeli ne olursa olsun  aracınızın yedek anahtarını sadece 15 dakikada yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Unutmayın! Yedek anahtarı olmayan hiç bir araç kasko ve sigorta şirketlerinden çalınma anında hiç bir hak talep edemez.Tabiki birtek  Renault Clio`da  yedek anahtar hizmeti sunmuyoruz.  Aracınızın anahtarı tamamen kayıp olduğunda,Teknik servis elemanlarımız ve hizmet aracımız ile  kapı döşemelerini, kontagı v.s parçaları sökmeden yapıyoruz.

Tarafınıza teslim edilmeyen, kayıp veya çalınan anahtarlarınızı aracınıza diagnostik cihaz ile bağlanıp etkisiz hale getirerek, herhangi bir tehlikeyi def etmiş bulunuyoruz. Tüm bu işlemleri dünyanın en kaliteli makinaları ZedBull, Tcode ve Sbb makinalarımızla  yapmaktayız.

İmmobilizer Anahtarın vazgeçilmezi İstinye Anahtar, uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile 24 saat  hizmetinizde…