Gerek ticari gerekse hususi olarak ülkemizde yaygın olan ve en çok tercih edilen panelvan arabaların başında gelen bu aracın yedek parçasıda bir okadar çok tüketilmektedir. Kendi sekterümüz ile bilgi verecek olursan en büyük sıkıntılar anahtardan dolayı meydana gelmektedir.

Serveri ve bütün yazılımları Fransa`da bulunan Renault arabalarının özellikle gösterge paneli, oto motor beyni ve yedek anahtar direkt olarak dışarıdan destekle çözümlenebilmektedir. Aracını eşi veya personeli ile kullanan kişiler için yedek anahatr ihtiyacı doğan renault kango kullanıcıları yetkili servislerden ihtal ederek sorunlarını yüksek mevlalara hallediyorlar ancak araştırmacı ve bu gibi durumlarda sömürüleceğini bilen kişi veya kuruluşlar oto anahtarı konusunda yetkili kişilerde bu işlerini gerçekleştirmektedirler.

Renalt kango yedek anahtar yaptırmak isteyen bu ihtiyacını 10 ila 20 gün arasında değilde sadece dikakalar içerisinde karşılamayı  düşünün kullanıcıları firmamıza beklemektedir. Şunun altını çizmek gerekir immobilizer anahtar sisteminde ürünlerin orjinal kullanılması gerekmektedir aksi halde araç programlanmaz dolayısıylada zaten çalışmaz. Kesinlikle bu uygulamanın araca kesinlikle bir etkisi ve zararı söz konusu değildir. Gelişen teknoloji sayesinde lisanslı programlama makinalarımızla istanbul`un her yerine kango yedek anahtar hizmeti verilmektedir.