Renkli Fiat anahtar

Renkli fiat sustalı anahtar hizmeti resmen başlamış bulunmaktadır. Yeni DobloFiat 500 ve Punto Evo gibi piyasada sıkça karşılaştığımız otomobillerin sahipleri ne hikmetse araçlarının rengine göre ürün istiyorlar bizde bu açığı zamanında kapattık. Yukarıda görmüş olduğunuz renkli fiat sustalı anahtar modellerinden biri sizin olabilir bu sadece uzaktan kumanda ve immobilizer aktarıldığında hemen kullanıma başlayabileceğiniz bir ürün olan renkli fiat anahtarı kolay montajıylada benim gözümü doldurmuştur.

Biliyorsunuz Grande Punto modeli tombuldur yani Evo modelinden biraz daha kaba ve kalındır bir kaç defa renkli dönüşüm için ricada bulunan müşterilerimize bu hizmeti verememiştik ancak otomobilleri ile birlikte geldiklerinde bu ürünü araca tanıştırabiliriz bunuda ek bir bilgi olarak sizlere verelim. Evvelce sadece yedek fiat anahtar konusunda isteklere cevap verebiliyorduk şuan ise sıfırdan uzaktan açıp kapatılacak şekilde cihazlarımızla programlıyoruz.

Zamak malzemeden diğer bir anlamı tutya dediğimiz demir tozu karışımından imal edilen bu ürünün susta mekanizması yaklaşık 8 ay sonra laçkalaşıyor yerinde durmayıp açılmaya yüz tutuyor.  Ozaman değimi yerindemi bilmiyorum bir bıçak gibi açık kalıyor buda ne cep bırakıyor ne cüzden hepsine zarar veriyor. Bizlerde buna karşı kasa ürettik ürettiğimiz kasalarıda renklendirdik iki isteği bir arada çıkartmış olduk.

Hemen herkesin aklına takıldığını düşündüğüm bir soruyu cevaplayıp konumuzu bitirmek istiyorum. renkli Fiat kumanda kasası diğer adı renkli Fiat sustalı kumanda kabı değiştirildiğinde tekrar kodlama veya kopyalama gerekmiyor hatta burada arabayı bağlayan bir durum söz konusu değil örnekle sabitleyek olursak bu durum bir insanın gömlek değiştirmesi gibi bişey yanı tamamen organiktir. Konumuzu kapayor aklınıza takılan sorulanızı iletmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hoşçakalın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*