Seat İbiza Anahtarı

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Seat ibiza Anahtarı ve Kumanda Sorunları icin Bizimle iletişime Geçiniz. Yazılım Olarak Volkswagen Grubu ile Aynı Olan Seat İbiza Anahtarı ve Kumanda Kodlaması Yapılır. Seat ibiza Kullanıcılarına Hic bir Aksesuar Takmadan Sustalı Anahtar Kodlanır. Özellikle Yeni Alınan Araçlarda Tek Anahtar Teslim Edilmiş Diğer Anahtarın Kimde Olduğu Bilinmiyorsa Araçtan  Sinilip Kullanılmaz Hale Getirilir ve Sizlere Yeni Anahtar Teslim Edilir. Seat ibiza Sustalı Anahtar, immobilizer ve kumanda Sorunları için Lütfen Destek Alınız. Herhangi Bir işlemde Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

50 yorum

 1. Merhaba.

  2000 Model Sear Ibiza Signo marka aracım için yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi verirmisiniz teşekkürler

 2. kolay gelsin 2007 model dizel ibiza anahtarımda sorun var açma düğmesine 2 kere basınca kapılar geri kitleniyor aynı şekilde kapatma düğmesinede 2 kere basınca kapılar geri açılır bir de bagaj kitlnemiyor sürekli açık kalıyorr yardımcı olursanız sevinirim

 3. slm 2004 model seat ibiza signo aracımı ikinici el aldım alırken orjinal anahtarının bulunmadığını söylediler orginal anahtar temin etmek istiyorum fiyat ve nasıl temin edebilceğim konusunda bilgi veririsenizsevinirim iyi çalışmalar..

 4. merhabalar 2006 seat ıbıza aracımın anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum ve yedek anahtarınıda sustalı ve kumandalı yaptırmak istiyorum fiyat bilgisini gönderirseniz sevinirim..

 5. merhaba, 2006 model seat ibiza arabam var. anahtarın kumandalı kısmı bozuldı. kumandasını değiştirmek ve kodlamasını yaptırmak istiyorum. yardımcı olabilir misiniz ve maliyeti ne kadar olur?

 6. Ercüment bey 2006 model seat ibiza kumandalı anahtar yapımı için otomobil ile uğramanız gerekiyor aracın immobilizer problemi olmadığı için sadece uzaktan kumanda kodlanacak o sebepledir ki maliyet biraz daha düşecek durum değerlendirmesi yaptık.

 7. mrb seat ibiza costa referance 2006 benzinli aracımın yedek anahtarıda var fakat uzaktan kumandası çalışmıyor anahtarcı tamır etmeye calıstı tamır edemedi sadece uzaktan kumandanın fiyatı ne olur bilgilendirmenızı rıca ederım ve alırsam sız olmadan tanıtabılırmıyım.ucretı ınt bankacılığından odesem olurmu.

 8. Merhaba 2006 Model Seat Ibiza Referance marka aracım için yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi verirmisiniz teşekkürler.

 9. Iyi gunler ben arabanin anahtarini kaybettim seat ibiza 2012 model yedek anahtari var ama kumandasi yok bunu sustali anahtar yapabilirmiyiz kumandasi nasil ayarlanir

 10. Mustafa bey sizlerede iyi günler olsun. Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen modellerinin bazılarında bir uzaktan kumandalı bir adet uzaktan kumandasız olarak sahiplerine teslim ediliyor iki kişi kullanıyorsanız büyük sorun kullanmıyorsanız kumanda arızalanınca veya kayıp duruma düştügünde büyük bir sıkıntı meydana getiriyor. Arabanızla birlikte gelirseniz ibiza anahtar kopyalanır katlanabilir orjinali gibi verilir sizlere.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*