Archive for the 'Skoda Anahtarı' immobilizer Anahtar

Skoda Yeti Anahtar

Bugün modelinden ve varlığından yeni haberdar olduğum Skoda Yeti için yaptığımız anahtar programlama aşamalarını anlatacağım. Çevremizde böyle bir otomobilin ürüteldiğini uzaktan kumanda sistemi nasıl çalışıyor immobilizer yazılımı nedir bilmiyordum. Firmamızın yanında bulunan Carrefour alış veriş merkezine gelen Ahmet beyin tabelamız dikkatini çekmiş arabasını yanaştı ve dükkanımızdan içeri girdi kendisiyle aynen şu şekilde bir diyalog yaşadık. ” evladım Skoda Yeti bir arabam var bunun anahtarını benim torun kayıp etmiş şunun bir yedeğini ver bakalım bana ” şaşkınlık içerisinde ne Skoda Yeti`mi öyle bir arabamı var deyip şöyle yola doğru baktım Volkswagen Caddy kıvamında bir otomobildi.

Hemen cihazlarımın yanına gidip Skoda Yeti Anahtar bilgilerini okutup kontrol ettim büyük bir merak içerisindeydim sonuçta yeni nesil yeni yazılımlı değişik bir şeydi bana sunulan. Neyseki immobilizer bilgileri okuduktan sonra bir hayli rahatladım yeni model Skoda Fabia yazılımı kullanılmış hemen fiyatını söyledim kendisine şöyle bir ” off ” çekti ve teşekkür ederek firmamızdan ayrıldı.

Bir hafta sonra tekrar uğrayan Ahmet bey “yahu yetkili servise sordum buna 490 lira dediler sen yine ucuz söylemişsin kusura bakma ben bilmiyordum bunların bukadar tutacağını hadi yapıver bakalım. ” diyerek ürünü bize teslim etti. Hemen makinamızda mekanik dişini hazırladım kontakta kontrol ettim istediğim verimi almıştım geri döndüm bilgisayarımı alır almaz programlamak için sabırsızlağım arabaya bağlantı kurdum. İlk önce skoda yeti uzaktan kumanda kopyalama menüsünden yeni kumandayı uyarladım ve sonra hemen immobilizer programını yükledim. Büyük bir mutluluktu benim hem sizlerin karsısına yeni bir haberle çıkacak hemde bir yeni araba daha yapabildiğimizi öğrenmek gurur verdi bana.

Skoda yeti uzaktan kumanda pil kodu 2032, teknik özellikleri sağ üst köşede kırmızı ışık ve arkasında skoda logosu bulunan bir üründür. Skoda yeti yedek anahtar yaptık müşterimizin tercih ettiği sustalı katlanabilir olduğu için biz onu yaptık isteseydi sade çalıştıranı yapabilirdik fakat satılırken bir kumandalı bir normal mi yoksa iki adet  kumandalımı veriyor onu anlayamadık. Şimdilik iyi günler diliyor tekrar görüşmek üzere diyoruz.

Skoda roomster anahtar

Evet yeni bir ürünün haberini bildirmenin vermiş olduğu sevinç ile  bilgisayarımın başına geçmenin mutluluguyla yazmaya başlıyorum. Yenilenen yüzleriyle birlikte değişimde gösteren Skoda anahtar yapısı sizlerinde görüşüne sunulmuştur. Özellikle Roomster modelini bir hayli tutan vatandaşlarımızın nezaman ne şekilde uzaktan kumanda ve kilit setine ihtiyaç duyacakları belli olmasada biz şimdeden bu güzel yayını tüm Türkiye`ye duyurmak istedik.

Skoda roomster uzaktan kumanda ve kilit seti yeni kasa Skoda octavia uzaktan kumanda ve kontak kilit seti birbirleri ile aynıdır. Bu araçlar arasında elektronik anlamda herhangi bir farklılık söz konusu bile değildir. Lisanslı immobilizer kopyalama cihazlarımızla birlikte Skoda roomster yedek anahtar yapımını 15 dakikaya kadar indirgedik.  Lazer kesim bir mekanik yapıya sahip olan bu araçlar daha piyasada çok yeni olduğundan böyle bir eksigin ilerki zamanlarda doyacagını düşünüyoruz.

Ürünlerin kasa ve kabı henüz üretilmesede bol miktarda stokladıgımızdan dolayı tamir ile yedek parça sıkıntılarındada iletişime geçebilir bizden yardım alabilirsiniz. Kredisi ödenemediğinden el konulmuş araçları ihalelerden satın alanlar için büyük bir hizmet olan bu uygulamada aracın başında sorunu çözdügümüzden aynı gün içerisinde aracına binecek olan araba sahipleri bizimle iliteşime geçsinler. Otomobil üreticileri gerek mekanik gerekse elektronik anlamda degişime gidiyorlar bu değişim bizleri olumlu yönde etkiliyor nedeni iste her geçen gün makina parkurumuzu genişletiyor oto anahtarı konusunda dahada profesyönelleşiyoruz.

 

Skoda Anahtarı

Modeli ila markasının bir önemi olmaksızın tüm audi, volkswagen, seat grubunda olduğu gibi Skoda anahtarlarında da sizlere uygun kalitede hizmet vermekteyiz. Nerde olduğu bilinmeyen ve kaybolan anahtarınız için aracınızın kurtarıcı ile bir yerden başka bir yere götürmeksizin anahtar yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Alman ekonomisine geçen ve yapı olarak volkswagen anahtarı kullanılan araçta 48 cripto megamos veya 48 cripto Can sistem yazılım bulunmaktadır. Elektronik yazılım olarak bakıldığında yukarıda adı geçen modellerden herhangi bir değişikliği bulunmayan skoda sadece tasarım değişikliğiyle piyasaya sunulmaktadır. Bir skoda anahtarı kayıp olduğunda ne yapılması gerekli diye soracak olursanız, hemen bir oto anahtarı konusunda uzman kişi veya kuruluşlar ile iletşime geçip kayıp olan anahtarı sildirip aracınızın güvenliğini koruyunuz.Skoda Octavia Sustalı Anahtar

Audi, Seat, Skoda ve Volkswagen Grubu Araçların En büyük Arızası Anahtar ve kumanda Sorunlarıdır. Işığı Yandığı Halde Elektronikçilere veya Servislere Götürüldüğü halde Çalışıyor Hiç Bir Problemi Yok Cevabını Alan Kullanıcılar Kumandanın Aracı Çalıştırmadığını Görür. Arıza Bu Araçların Kronik Rahatsızlığıdır Yukarıdaki Gördüğünüz Skoda Octavia Kumandalı Anahtar Tamir edilip Siirt 3. Komando Tugayı Topçu Taburu Personelli Olan Kişiye Gönderilmiştir. Devamini Oku»

Skoda Octavia Anahtarı

Oto Anahtariİmmobilizer Anahtar – Oto Kumanda Tamiri 0532 637 79 15  Skoda Octavia Sustalı Anahtarı ve Kontak Anahtarı icin Her Türlü Destek Alabilirsiniz. Arızalı veya Sorunlu Kumandanız Garantili Şekilde Tamir Edilir Bununla Birlikte Deforme Olmuş Sustası Sıkıntılı Anahtarlarınızın Orjinal Kumanda Kabı Firmamızda Mevcuttur. Skoda Gümüş Logosu ve Anahtar Kabı Türkiye`nin Her Yerine Tarafımızdan Gönderilir. Yedek Anahtar ve Kontak Anahtarı icin Bizimle İrtibata Geçmeniz Rica Olunur. Tamamen Kayıp Olan Araçlara Yerinde Müdahale Edilerek Anahtar Teslim Edilir. Ruhsat Sahibi Olmanız Şartıyla Oto Kumanda ve Anahtar Kodlama Yaptırabilirsiniz.

Sonraki sayfa »