Archive for the 'Ssangyong Anahtar' immobilizer Anahtar

ssangyong sustalı anahtar

ssangyong sustalı anahtar

Hayırlı günler yaklaşık  bir hafta sonra tekrar karşınıza güzel bir makale ile geçmenin mutluluğuyla duyurumu yapacağım. Kendisi daha önce bir Honda Civic kullanıcısıydı tanışmamız iyi bir dostluğa dönüşmüştü bir veya iki sene önce tam hatırlamıyorum aracına katlanabilir bir anahtar yaptık fakat gerek Facebook ve gerekse telefondan ara ara görüşüp hal hatır muhabbet ettik. Değerli abim İstemihan ORHAN beni bugün arayıp ssangyong kyron marka otomobil aldığını ve aynı şekilde bunuda Honda`da yaptığımız gibi katlanabilir yapalım bunu kullanamıyorum demesi üzerine hemen çağırdım.

Bir adet ssangyong kyron yedek anahtar ile birlikte iki adet katlanabilir olarak kendisine teslim edip işi neticelendirdik. Tekrar tekrar dile getiyorum gördüğünüz gibi orjinalini hiç bozmadık, dokunmadık hatta sizin tabirinizle kesip biçmedik. Sadece Ssangyong sustalı anahtar modellerinde değil bu bizim iş ahlakımızdan kaynaklanmaktadır. Oldu bittiye getirip hiç bir işimizi teslim etmedik o sebepledir ki binlirce insanın bir tanesi bile gururla söylüyorum ki mağdur olmadı ve inşaallah olmayaya devam edecek.

Ssangyong Kyron ve Ssangyong Actyon yedek anahtar kopyalamayla birlikte kullanım kolaylığı sağlayan katlanabilir modellerimizden sizlerde yararlanın şahsi fikrim bu ürünler büyük bir nimettir. Pantolon ve ceket deldirmekten bıkan müşterilerimizin onlarca iyi dilekleriyle karşılaşıyoruz Türkiye`nin dört bir yanına biz bu hizmeti vermeye devam edeceğiz kargo aracılığıyla dahi hizmeti almanız mümkün. Gerektiğinde ki bunu hiç bir zaman bu istekle karşılaşmadık hemen eski haline döndürülebilme özelliğine sahip bu üründen memnun kalmadığınız taktirde kesintisız ücretiniz iade edilecektir. Açma ve kapama özelliği bulunan ssangyong otomobillerde bagaj açma özelliği bulunmamaktadır ayrıca ssangyong uzaktan kumanda pili 2023 standart alkalin pil ile çalışmaktadır. Kodlama, Programlama ve tanıştırma gerektirmeden anında çalıştırma yapabileceksiniz ayrıca elimizdeki ssangyon kumanda kabı üzerindeki metal kısım başka bir otomobilin kontağına girmez kalıp kesinlikle kullanılamaz kısaca anlatmamız gereken sadece ve sadece sizin aracınız için üretilip tercihe bırakılmıştır.

ssangyong yedek anahtar

Bugün ilk defa yedek anahtar yapma fırsatı buldugumuz sangyong araçların immobilizer yapısını kopyalayarak müşterimize teslim ettik. Deniz Kurmay Kıdemli Albay olan ve Kuleli Askeri Lisesinden firmamıza aracı ile birlikte gelen komutanımız ile tanışma fırsatı bulduk ve yapmış oldugum muhabbetin ardından aracına binip giden müşterimize vermiş olduğumuz söz neticesinde konuyu sizlere duyurduk.

İnternet ortamında Ssangyong anahtar olarak bir takım aramalar yaptım fakat telefondan elektrik alamadıgım için gitmedigim bir kaç firma oldu bir kaç gün sonra bir arkadaşım vasıtasıyla size ulaştım diyen Komutana uzaktan kumandasız bir adet aracı çalıştıran oto anahtarı 10 dakikada proglanmıştır. Trafikte sıklıkla görmeye alıştıgımız Ssangyong otomobil sahipleri herhangi bir sorun veya sıkıntılarda firmamıza ulaşabilirler. Her zaman oldugu gibi gerek elektronik gerekse real ortamlarda dile getirdigimiz bir uyarıyı yenilemek istiyorum kesinlikle yedeksiz araç kullanmayın hele hele yedek parçası ve yetkili servis hizmeti daha henüz oturmamış sangyong araçlar için mutlaka önleminizi alın ilerde başınıza büyük dertler açılmasın.

Elektronik yapısı 4D-60 Cripto yani Toyota`dan kontak ve kapı kilitleri Hyundai`den temin edilen Ssangyong arabalar hakkında her şekilde yardım edebiliriz.