Archive for the 'Subaru Anahtarı' immobilizer Anahtar

Subaru impreza anahtar

Elektronik yapısını ve mekanik şeklini begendigim bir ürün olan Subaru anahtarı tarafımca yapılmıştır. Meslek hayatım boyunca hemen hemen bütün araçlara bir şekilde musallat oldum fakat dediğim herzaman bir cazibemin olduğu İmpreza modeli geldiginde demem o ki gözlem cavladı. Gelen bir yüzme ögretmeniydi yazın bir pazar günü Marmaris`te 35 mt gibi bir derinlige araba anahtarını düşürdügünü söyledi. Hocamız dükkanımızın reklam afişindeki yazıları okuduktan sonra bize aynen şunu söyledi ” ben servise gittim başımdan böyle böyle olaylar geçti benden 900 lira para istediler bende kendilerine bu parayı kesinlikle size vermem dedim ve hemen oradan ayrıldım. Siz bunu zaten yapamazsınız ama hiç degilse demir kısmını çekebilirmisiniz diye bir sorayım dedim. Bizde kendisine tebessüm ederek biz bunu yaparız hatta immobilizer kısmınıda kopyalar aracınızı çalıştırırız dedik. Cevap aynen şu şekilde oldu HEMEN YAPIN bizde ruhsatı gördükten sonra araç sahibi olduguna inandık ve ürünü programladık.

Biz çayımızı içerken düşündük ve nekadar güzel bir hizmet verdigimizin yeniden farkına vardık. Subaru impreza anahtarı konusunu siz degerli internet kullanıcıları ve google hayranları sunumunu yaptıgım bu haber size nezaman nerede hatta ne şekilde yardımcı olur bilemesemde mutlaka bir fayda saglayacagı kanısındayım. Bize inanın vermiş oldugumuz bu bilgiler sahih ve gerçektir yüzlerce lirayı götürüp servislere ben yiyemedim senye demeyin bu sebepledir ki söylediklerimizi dikkate almanızı istiyoruz.

Subaru Outback Anahtarı

Yine bir japon harikası olan kelite ve estetiğinden ödün vermeyen subaru`nun outback modelinin anahtarını programladık. Sahibi olduğunuz outback aracınızın yedeğinin araca ihtiyac duyulmadan koplananıp yapılabildiğini biliyormuydunuz ? Bence bilmiyorsunuz çünkü immobilizer anahtar yazılımları farklı farklıdır ki kimisinin programlanıp kopyalanabilmesi için araç kesinlikle gerekli kimisinin ise sadece anahtarı yeterlidir.

Oto yıkamacılar ve otopark işleri ile uğraşan kişiler tarafından yere düşürülen uzaktan kumandaların tuş takımlarının kayıp olduğunu görmekteyiz. Bu durumla karşı karşıya kalan kullanıcılar için subaru kumanda kabı ve anahtar kasası hizmetimizde vardır ki buda yenisine nazaran komik bir bedelle satışa sunulmaktadır. Her türlü oto anahtarının yapılabildiği bu dönemde outback anahtarı içinde kesinlikle araştırma yapın ihtiyacınızı kısa sürede daha ucuza halledin.

Subaru Anahtari

istinye Oto Anahtari – immobilizer Kilit Sistemleri 0212 277 31 71 Uzun Zamandır Subaru kullanıcılarına Yapamadığımız orjinal Subaru Anahtarı Firmamıza Gelmiştir. Resimde Gördüğünüz Ürün Gümüş Alışımlı Malzemeden Yapılmış Olup Plastik Kısmı Ço Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. Tüm Subaru modellerinin Anahtarı Mevcut Olup Türkiye`nin Her Yerine Tarafımızdan Gönderilir. Yedek Anahtarı Kayıp ve Aldığında Hiç Teslim Edilmeyen Araçlara Servisten Daha Ucuz ve Aynı Ürün Garantisi Verilmektedir. Anahtarlarımız Yurt Dışından İthal Olup Kesinlikle Yan Sanayi Değildir.

Oto Anahtari

transponderİstinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Gsm : 0532 637 79 15 

       Tüm Otomobil Sahiplerinin bildiği gibi artık Otomobil Anahtarları İmmobilizer (Elektronik) Üretilmektedir. Harika bir sistem olan bu sistemde Anahtar icerisinde bulunan Kücük Elektronik devre  arabanın calışmasındaki en büyük etkendir. Kaybolur veya Bozulur ise arabanız çalışmaz ve sizi yolda bırakır. Devamini Oku»