Sizleri bu yapımızda Land Cruiser`in Anahtar yapısı hakkında bilgi vereceğiz umarım paydalı bir paylaşım olur ve siz gerek okurlarımız gerekse müşterilerimizi bilinçlendirmiş oluruz. Bu aracın diğerlerinden tek bir farkı var oda pantoğraf yani lazer olması ve ortasında ince bir kanal olmasıdır.

Uzun yıllar Toyota Anahtarı kullanan hemen hemen her kullanıcının başına gelmiştir. Daha önceki yazılarımızdada belirttiğimiz gibi ürünlerin gerek iç gerekse dış yapılarında hiç bir değişiklik yoktur malzemeler ve yazalımlar birbirleri ile aynıdır. Bilmeyenler için küçük bir hatarlatma yapmak gerekirse dış yapısının sert plastikten yapılması bu ürünün herhangi bir yerden düşmesi, kontak üzerinde hafif zorlanması durumunda çatlamalar hatta kırılmalar meydana gelmektedir. Bu tip problemlerle karşılaşan kişilere biz onlarca defa yardım ettik sorunlarını çözdük.

Sadece Land Cruiser Anahtar kabı parçalanan ve elektronik  devresi halen daha çalışan bir ürün için neden bukadar para verip birde 15 gün bekliyorum diye hiç sordunuz mu ? Unutmayalım ki Dünya`da özellikle Türkiye`de bütün araçların orjinal kumanda kasası mevcut bunların bazılarını kullanıcılar kendi evlerinde dahi montaj yapıp kullanıma devam ediyorlar. Son olarak land cruiser yedek anahtar sıkıntılarınıda aynı şekilde çözebilirsiniz.