Toyota Verso anahtarı

toyota verso anahtarı

Toyota Verso Anahtarı, Kumanda kabı ve kasası :

Artık yeni Toyota modellerinde görmekte olduğumuz Kart şeklindeki Toyot anahtarı önümüzdeki modellerin hemen hemen hepsinde kullanılacaktır. Daha önceden Toyota Verso modellerinde kullanılan Smart dediğimiz kibrit kutusu şeklindeki bu kumanda için bir çok müşterimize olumsuz cevap vermek zorunda kaldık. Her sene yenilenen yazılımlar ve makyajlanan kasalar bizim ayak uydurmamızı zorlaştırsada hızımızı kesmeksizin yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Çanakkale ilimizden yaptığı araştırmalar sonucu tarafımıza ulaşan müşterimiz aracımı çalıştıyor uzaktanda açıp kapatıyor bana sadece toyota verso anahtar dış kabı gerekiyor çünkü aracı yeni aldım içime sinmiyor demesi üzerine Toyota verso kumanda kabı getirttik. İlk defa elimize gelen ürünü detaylı şekilde inceledikten sonra çalışmaya başladık gerçekten kaliteli bir işçilikten sonra mükammeliyeti yakaladık. Dikkatimizi çeken diğer bir olay toyota burada sadece küçük bir değişiklik yapmış yani aslında demirli olan üründen hiç ama hiç bir farkı yok kumandanın elektronik devresini smart kasaya göre tasarlamış immobilizer çipi ise bütün arabalarında olduğu gibi 4D kömür tercih edilmiştir. Şunu bilmelisiniz bu araçlar ile diğer araba anahtarları arasında hiç bir güvenlik farkı yoktur. Stoklarımızda sınırlı sayıda bulunan verso anahtar kabı ve kumanda kas ası icin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazılımların değişim gösterdiği marka ve modellere göre fark ettiğini hepimiz biliyoruz bazı araçları davet ediyor bazılarına ise gerek olmadığını bizzat söylüyoruz. Sözünü ettiğimiz terre modeli için otomobile gerek soracağınızı düşündüğüm için bizzat cevaplamak istedim. Detaylı olarak genel yapısı hakkında madde madde sizlerin anlayacağı şekilde bilgiler vererek dahada bilinçlenmiz için bilgiler sunduk kontrol etmeniz rica olunur.

 • Mevzusunu yaptığımız oto anahtarı için montaj uzman kişi tarafından yapılmalıdır.
 • Ürünü kargo ile gönderebiliriz uzman bir kişiden destek almalısınız.
 • Kesinlikle uyumlu olup orjinal ve mükemmel bir yapıya sahiptir.
 • Toyota logosu nikelaj kaplama ve metal malzemeden imal edilmiştir.
 • Kırmızı ışığı net ve belirgin şekilde sinyal vermektedir.
 • Açma, Kapama ve Bagaj özellikli olup üç butonludur.

 

 

21 yorum

 1. hayırlı akşamar 2006 verso aracımın çift anahtarıda mevcut yalnız uzakta
  kumandası çalısmıyor. aracı çalıştırıyor. kapıları kilitlemiyor.ankarada bu işle
  ugraşan aradaşa götürdüm gögüsün altında bir parça var.degşecek dedi.bu konuda bilğ ve deneyımlrinizeaktarırsanız memnum olurum.saygılar.

 2. Merhaba
  2006 verso için smart anahtarı yedeklemem gerekiyor.Fiyat verirmisiniz ayrıca mevcut anahtarı gödermem gerekiyor sanırım.Kocaelide ikamet ediyorum.
  Teşekkür ederim.

 3. 2004 model verso elegant aracım var. anahtarlıkları çok yıprandı kasa değişimi için fiyat alabilirmiyim. yada yenisinin fiyatı ne kadar.

 4. Toyota Corolla Verso Coomfort 2004 model yedek anahtarım yok. Bana maliyeti ne olur. Bigadayım. Yerinizi bilirsem bizzat ulaşabilirim de. Teşekkür ederim.

 5. İyi çalışmalar. 2011 Verso premium akıllı anahtar yedeği yapılabilir mu? Yapılabiliyorsa maliyeti nedir? İlginize şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*