Archive for the 'Volkswagen Anahtarı' immobilizer Anahtar

Volkswagen Beetle anahtar

Volkswagen Beetle anahtar

Uzun bir aradan sonra yine faydalı gördügümüz konulardan birini işlemek için bilgisayar başına geçmiş bulunmaktayım. Volkswagen`in en çok sevilen serilerinden biri olan Beetle modelinin anahtar yapısını inceleyip yedek kopyalama fırsatı bulduk. Yeni nesil arabalardan biri olan Beetle`nin örnek vermek dogru olursa bir Golf veya Polo`dan farksız oldugu tarafımca gözlenmiştir. Kronik sorunlara gecmeden önce Volkswagen Beetle anahtar ve uzaktan kumandasının icindeki pil ” 2032 ” olup degiştirmesi arkadaki yarım kapagın çıkmasıyla gerçekleşmektedir.

Bayanların kullandıgı oto anahtarı üzerinde bulunan deformasyonlar malesef erkege nazaran çok daha fazladır. Tırnaklardan kaynaklanan sıkıntıların başında uzaktan kumanda üzerinde bulunan tuşların aşınmış, delinmiş veya çökmüş olmasıdır. Arabayı ikinci el aldınız ve böyle bir durumla karşılaştınız yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Özellikle eşlere alınan bu otomobillerdeki çözümlerimiz gerçekten tatmin edicidir. Orjinal olarak dış kabı degiştiginde gönül rahatlıgıyla sevinerek teslim edeceginiz arabanız ilk intibayı çoktan geçmiş olacaktır.

Karşılaşacagınız diger bir husus Beetle anahtar dibinden kırılır buna çok dikkat edin hatta böyle birşey başınıza gelirse sakın Doguş Oto veya herhangi bir volkswagen yetkili servislerine mağdur oldugunuzu söylemeyin hemen elinizden ürünü alıp çöpe atarlar ve parasını isteyip yenisini getirteceklerini söylerler buda size tam on katı fiyata patlayacaktır. Bizim stoklarımızda bulunan kumanda kasası ile degişikligi yaptıktan sonra yarım saat gibi bir sürede zaten yenisine sahip olmuş olacaksınız. Gelelim en önemli ve son konumuz olan ” yedek ” sıkıntısına.

Arabanın yazılımı ister kumandalı isterseniz düz şekilde programlamayı kabul ediyor. Sizin maddi durumunuz nasıl el veriyorsa kayıp, çalıntı veya satın aldıgınızda verilmeyen anahtarları arabanın hafızasından sildirin yeniden bir kodlama ile doğacak olası hırsızlıgın önüne geçin bu sizin lehinize yapmış oldugunuz en dogru hareket olacaktır. Bilinçli kasko ve sigorta şirketleri zaten yedek olmadan arabaya işlem yapmıyorlar bu da tamamen sizin yararınızadır. Herhangi sorun sıkıntılarınızı bizlere ulaştırın sizlere yardımcı olmak bizim görevlerimizdendir.

Volkswagen Tiguan Anahtar kopyalandı

Volkswagen Tiguan Anahtarı

Tarih 10.12.2014 yine harika modelin sunumunu yapmak adına bilgisayarın başına geçmiş bulunuyorum. Volkswagen Tiguan gerçek zarif, gösterişli ve bir okadar kaliteli bir araba yedek kopyalama yapmanın sevinci ve mutluluğuyla bilgilirimimi yapacağım. Bahgeçen müşterimiz  Volkswagen tutkunu olup daha öncede Golf arabasının uzaktan kumanda sıkıntı vardı biz onu tamir ettik tam iki sene sonra tekrar görüşme fırsatımız oldu. Kendisini tanımasamda konuyu anlatınca önce arabaya yaptığımız uygulamayı sonrada kendisini hatırladım. Muhabbetin akabinde sorunun ne olduğunu sordum kendisine ” cevaben bu sefer sorunla gelmedim aldığım kişi bana kayıp ettiğini söyledi bu durum içime sinmedi hemen aklıma sen geldin bu sorunu çözelim iki tane anahtarım olsun bana verilmeyenide sil etkisiz hale gelsin dedi.” Makinalarımı kurdum okutmamı yaptım tabi korkuyordum her sene programlarını değiştiren Alman mühendistler acaba Tiguan`ın yazılımını Polo, Golf, Passat veya Jetta`dan farklımı yapmışlardı başarabilecekmiyim diye düşünürken bir yandanda çalışmalara başlamıştım bile derken mekanik ucu açtım önce kapıda sonrada kontakta denedim sonuç mükemmeldi. Hemen arabanın uzaktan kumanda menüsüne girip kumandalarını sildim önce orjinalini ve teslim edilmeyeni sıfırladım yeniden elimdeki yedek yapacağım Volkswagen Tiguan anahtar ile birlikte orjinalini arabaya yükledim ikiside gayet güzel çalışıyordu metrelerce uzaklaşmama rağmen sistem tıkır tıkır çalışınca biraz rahatladım.

Tabiki işlem şimdi immobilizer sistemin silinip tekrardan aktif edilmesiyle son bulacak. Arabanın tüm dosyalarını okudum ve elektronik ortamdaki araba ile bilgisayarımın alış verişi sonucunda evet artık galerideki Tiguan anahtarı artık kontağı çevirecek fakat arabanın moturunu döndürmeyecekti. İşlemler yapılırken arabanın sahibi sağ koltukta hayranlıkla makinalara ve işlemlerin nasıl ilerlediğini seyrediyordu ki kendisine bakın şimdide benim yedekleyeceğim anahtarı dedim ve ekranda başarılı yazısı çıktı. Arabanın göstergesi, beyni veya herhangi bir yerinden parça sökülmedi özellikle belirtiyoruz biz hiç bir işlemimizi sökerek bişeyleri kurcalayarak yapmıyoruz. Her konumuzun sonunda mutlaka değiniyorum bu arabada yukarıda zikrettiğim modeller yani örnekleyecek olursam ” polo, passat, jetta ” yazılımı ile aynı uzaktan kumandasının pili 2032 olup kendiniz değiştirebilirsiniz. Diğer bir arızada bu kumandaların dibinden kırılması dipten kırıldığı zaman kumanda kabı ve kasası değiştirilebilir vidalı değil açılamaz, yapılamaz densede mümkündür bizlerden mutlaka destek alıp fikir edinin sakın yetkili servislere 500 lira gibi paralar ödemeyin. Arka kapağı söktüğünüz zaman zaten orada pili göreceksiniz takın ve kapatın işlem sadece bukadar başka yapacağınız hiç bir şey  yok.

Volkswagen Passat Smart Boş Kumanda Kasası

Volkswagen Passat Smart Boş Kumanda Kasası

En sonunda hatta çok şükür dedirtecek bir ürün ile karşı karşıyayız. Volksagen passat smart anahtar kabının firmamıza geldiğini bizzat duyuruyoruz. Daha önce onlarca müşterimize sırf kasasının olmamasından mütevellit hep yeni yaptık malesef bazılarınlada sadece tanıştık hizmet veremedik. Çünkü zaten iki adet elinde kumandası bulunan insanlara sırıf çizik, çatlak ve solmuş bir volkswagen passat anahtar için yenisini alın diyemedik zaten hemen hemen kimse tercih etmedi. Biraz bekleyin, önümüzdeki ay çıksın, ürettireceğiz gibi cevaplarla sizleri malesef biraz oyaladık fakat bu kesinlikle bizimle alakalı değil çünkü bizim amacımız hiç değişmedi her daim bıkmadan usanmadan yenilerle karşınıza gelip tanıtımını dile getirmektir.

2006 model ve üzeri Volkswagen Passat`lar smart dediğimiz modele geçti. Ondan önce katlanabilir ve sustalı diye tabir ettiğimiz ürün vardı onlar çok zaman önce hizmete sunuldu fakat yukarıdada dediğimiz gibi 2006 – 2007 – 2008 gibi yüksek modelli Passat`lara hep kayıp veya çalıntı durumlarında devreden çıkartma yedek arzu edenlere ise programlama yapıyorduk. Şimdi ise üzerinden araba geçmiş, yüksekten düşmüş, çeşitli mekanların valeleri tarafından tahrip edilmiş Passat Smart anahtar kumanda kasası değiştirilerek pırıl pırıl bir hal alacaktır. Smart kumandayı yuvaya soktuğunuzde hemen itmeyin bir iki saniye mutlaka bekleyin sonra yine bir kaç saniyede kontak açık kalsın tüm hatlarıyla beyinlere bilgiler iletilsin ve sonra çalıştırın bu lehinize olacaktır olası arızaları bertaraf edecektir.  Artık bu ürünle birlikte volkswagen serisini tamamlamış bulunuyoruz her ne olursa olsun aracınız Vag grubu dediğimiz ( Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen ) ise bizlere ulaşmanız kafi gelecektir. Belki daha önceki konularda belirtmişizdir tam hatırlamıyorum fakat şununda altını çizmekte yarar var eğer bir volkswagen passat smart kart arıza vermişse uzaktan açıp kapatmıyorsa pilini değşitirin pil kodu 2032`dir. Yan taraftaki yuvaya bastırıp içindeki mekanik dişli anahtar çıkacak daha sonra metal kafayı sola çekip ayırıyorsunuz akabinde logolu arka kapak kastırılarak çıkartılacak ve pili göreceksiniz aynı şekildede toplayacaksınız gayet basit ve rahattır.  Eğer yuvaya  taktığınızda hiç tepki alamıyorsanız işte ozaman teknik desktek alınız iletişimde bize ulaşmanın her yolu mevcuttur.

volkswagen jetta anahtarımı kaybettim ne yapmalıyım

Volkswagen Jetta kontak anahtar

Değerli okurlar ve ihtiyaç sahibi müşterilerimiz bugün sizlere volkswagen jetta anahtarını kayıp eden kişilerin nasıl bir yol izleyeceğini anlatacağız. Bazı volkswagen araçlarda iki adet uzaktan kumandalı oluyor orjinalinde tabi doğal olarak kayıp veya çalıntı durumlarında araç sahibinin ( titiz insanlar ) müstesna umurunda olmuyor çıkartıyorlar sakladıkları yerden yola devam ediyorlar. Eğer aracı satıp değiştirene kadar aynı sorunla karşılazmaz ise sıkıntı yok kendileri gibi vurdum duymaz insanlara aracı satabilirler eğer aracı alan kışı bilinçli bir otomobil kullanıcısıysa kesinlikle satışı durdurur arabayı almaktan vazgeçer çok temiz ve içine sindiyse yine alır fakat hemen yerine yenisini ekletrirerek kendini garantiye alır.

Almanya`dan getirtilecek olan Volkswagen jetta kontak anahtar sanıyorum 450 t.l civarında tabi bu fiyat oldukça yüksek doğal olarak araştırma yoluna gireceksiniz burada devreye bizler giriyoruz arayıp randevu aldığınızda sizlere bu hizmeti yarım saat gibi bir sürede veriyoruz. Yeni bir şifrelemeyle hem uzaktan kumandanın hemde immobilizer sisteminin değiştirilmesiyle rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz aksi durumlarda sabah uyandığınızda park ettiğiniz yerde otomobili bulamamanız olası ihtimaller arasındadır.

Kopyalatmaya yetkili tüm kişi ve kuruluşlara bu hizmeti verebiliyoruz ayrıca kaskodan yararlanmak istiyenlerde bizlere ulaşabilirler. Yetkili servise araçlarınızı çektirip 15 gün bekleyemin aracınız yatmasın hizmetimiz mükemmeliyet içermektedir. 2013 Yılı dahil olmak üzere bünyemizde bulundurduğumuz volkswagen lisanslı makinalarımızla aracınızı programlıyor bir civatasını dahi sökmüyoruz. Yapılan işlemler arasında kumanda tamiride bulunmaktadır ayrıca bilmeniz gerekenler arasındada volkswagen jetta uzaktan kumanda pilinin 2032 kodunda olduğudur. Arkadaki kapağı çıkarttığınızda kendiniz dahi rahat bir şekilde değişim yapabilirsiniz. Tabiki bu yukarıda görseli bulunan uzaktan kumandalar içindir eğer model 2005 ise kumanda üzerindeki kırmızı leg sağ üst köşede değil bagaj açma butonunun yanında yanıyorsa jetta anhatar ikiye bölünür ve kumanda kısmı iki kapak olarak ayrılır o şekilde değişim yapılır.

volkswagen scirocco anahtar ve kumanda hakkında bilmedikleriniz

Volkswagen Scirocco Anahtar

Genç hanım ve beylerin tercih ettiği spor otomobillerden birisi olan volkswagen scirocco hakkında yaptığım araştırmada elektronik ortamda anahtar ve uzaktan kumanda olarak konuşuyorum hiç bir bilgiye rastlayamadım bu nedenle kaleme almak istedim.  Yukarıda ismi geçen aracın gerek mekanik kapı ve kontak setleri gerekse elektronik yazılımları VAG grubu dediğimiz ( volkswagen, seat, skoda ve audi ) grubu ile aynıdır. Yeni kasa olarak piyasada satışa sunulan Scirocco`nun uzaktan kumandasındaki herhangi tuşların birine bastığınızda kırmızı ışığın sağ üst köşede yandığını görürsünüz ürün sökülemez içerisine herhangi müdahalede bulunulamaz tabiki biz bu durumda müstesna oluyoruz.

Örnekleyecek olursak galeriden bir Volkswagen Scirocco otomobil aldınız anlaşma ve sözleşmelerden sonra kitapçıklarla birlikte yedek istediğinizde olumsuz cevapla karşılaşmanız söz konusudur verildiyse zaten bir problem yok ozamanda dikkatli ve titiz kullanılmamasından mütevellit logo düşmesi, çizilmeler hatta bazı yerlerinde kırılmalar görünüyor olabilir. Hemen hevesle yenisini şipariş etmek çözüm değildir bilmelisiniz ki Volkswagen Scirocco anahtar ve kumanda kabı değiştirilerek pırıl pırıl bir hale getirilebilir. Detaylara indikce konumuz derinleşiyor burada kendinize çözüm yolu arayınız ihtiyacınız dahilinde bizlerle iletişime geçiniz.

Hale hazırda araştırmaları sonucu bizlerden destek alan müşterilerimizi yakın cevrelerinde bulunan arkadaşları veyahutta servisteki ustaların korkuttuğunu görmekteyiz. Samimiyetle konuşmak gerekirse bugün bir volkswagen scirocco anahtar Almanya`dan getirtilecek olursa 650 t.l civarında tabi getirirlerse beyin ve kilit sistemlerini değiştirme yoluna gitmezlerse ki çoğunlukla öyle yapmaktadırlar. Düşünsenize orjinal scirocco anahtar kasası değişikliği yaptığınızda maliyet nekadar düşecek ve şık bir görüntüye sahip olacak ürün çoğu müşterimizin olmazsa olmazıdır bu neden gittiği yerlerde masaya koyuyorlar hatta eşlerine dostlarına emanet olarak verdiklerinde bile utanıyorlar biz bunu yapmış olduğumuz ikili diyaloglarda şikayet olarak aldık. Onuda geçtim aracınızı Kasko yaptırıyorsunuz bunu yeni yeni söyleyenler var ama büyük ölçüde hala bir haber olan şirketler malesef var yedek yaptırın o şekilde işleminizi gerçekleştirelim demiyorlar sonra kapıdan arabam çalındı, sabah kalktığımda yerinde yoktu gibi üzüntülü bir dille bizleri arıyorsunuz bunları bilmelisiniz unutmayalım ki yeni nesil araçlar sadece çalıştırılarak götürülür. ( kaldırılıp kurtarıcı ile götürülenler müstesna ) Umuyorum ki sizlere bu makalemizdede güzel bilgiler verdik mağdur olmamanız adına bildiğimiz herşeyi aktardık. Kapatırken şunuda söyliyeyim. Volkswagen Scirocco uzaktan kumanda anahtar Pili 2032 olup arka kapağı söktüğünüzde görünecektir. 

Sonraki Sayfa »