Daha önceki volkswagen passat anahtarı yazımızda bilgisini verdiğimiz ancak daha detaylı olarak  anlatma gereksinimi duyduğumuz volkswagen passat smart kart icin bilgi tazelemesinde bulunmamızda yarar gördük. Sizlerinde bildiği gibi yeni nesil araçların bir çoğu artık start – stop özelliğini tercih etmektedir. İlk önce şu durumu bilmelisiniz bunun normal araçtan herhangi bir farkı yoktur tamamen kullancı kolaylığı ve şık görüntüden ibarettir.

Biz gelişen teknoloji karşımızdaki safımızı daima belirliyor ve bu uğurda kendimi daima yeniliyoruz. Özellikle son dönemde yapmış olduğumuz yatırımlar volkswagen anahtarı kopyalama üzerine olmuştur. Sizlerinde bilgi gibi seat, skoda ve audi aynı parçalar ve aynı yazılımlarla üretilmektedir. Alınan bu yeni programlama cihazı ile artık 2011 model dahil tüm araçlara yedek yapılabilecek. Hatırlatmanın akabinde konumuza geri dönecek olursak öğneğin Atatürk havaalanı, Sahiba Gökçen Havaalanı, alış veriş merkezleri veya sosyal aktivite ortamlarında mahsur kalan bir passat olduğu yerde yapılıp kullanıcısına teslim edilecek.  Tabiki bu işlem sadece 20 ila 25 takika sürecektir ki Türkiye`de bir ilktir.

Yazımızı okuma nezaketinde bulunan değerli internet kullanıcıları ve müşterilerimize teşekkür ederiz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm volkswagen araçlara tamamen kayıp olsa dahi kopyalama yapılmaktadır. Bu meslekteki 30. yılın vermiş olduğu güvenle müşterilerimize orjinal ürünleri servislerden daha ucuza yapmanın gurunu yaşamaktayız. Şunu bilmeniz gerekmektedir gerek bizim gerekse meslektaşlarım tarafından yapılan her türlü oto anahtarı orjinal ve sorunsuzdur. Araca herhangi bir parça sökülüp  takılmadan yapılan gerek kopyalama gerekse kumanda kodlama işlemleri araç üzerinde herhangi bir tahribata kesinlikle yol açmamaktadır. Burada sizlerin üzerine düşen en büyük görev güvenilir, ruhsatlı ve işinin ehli kişileri tercih edip ihtiyacınızı karşılamınızdır. Müşterilerimizin ağzıyla söylecek olursak passat kart, passat smart key problemleri için iletişime geçiniz.