Bu konu üzerine defalarca telefon desteği verdiğimiz kişilerin sorunları tarafımızca çözülmüştür. Araştırma yapan ve özellikle Volkswagen polo merkezi kilit sistemi hakkında bilgi toplamak isteyenler için bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedik ki büyük ölçüde sizi aydınlatacağını düşündük.

2008 model polo aracı bulunan bir kullanıcı doğal olarak aracını uzaktan kumanda ile kilitleyip açmak ister ki bu gayet normal her araçta olması gereken bir özelliktir. Ne yazıkkı teknolojinin doruklara ulaştığı bu yıllarda volkswagen polo araçlarına neden bu özelliği koymuyor veya insanlara neden çeşitli paketler çerçevesinde bunu lüx bir uygulamaymış gibi sunarak fiyatı yükseltiyor bilemiyoruz.  Satın aldıkları gerek sıfır gerekse ikinci el kullanıcıları bu şekilde kullanmak ve taşımak istemedikleri volkswagen polo anahtarı için çeşitli alternatifler üreterek sıkıntılarını gidermektir.

Nedir bu Alternatifler ? Şöför tarafından mekanik anahtar ile kilitlenip açılan araca uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi takılarak kumanda üzerinden hükmetmek mümkündür. Bu sistem marka ve modeli farketmeksizin bütün otomobiller için geçerlidir. Volkswagen polo merkezi kilit sistemini biz özellikle belirtik çünkü bu konu hakkında bilgisi olmayan, araştırma yapan ve çözüm arayan kişilerin bir çok kez telefon ile bizden yardım istediklerini defalarca şahit oluyoruz. Bizim sizlere önerimiz bu gibi bir uygulayı yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle öneririz bunun ne araca nede immobilizer`e bir zararı vardır aksine tamamen kullancı kolaylığı ve rahatlıktır ki şöyle bir özelliği söylemeden konuyu bitirmek istemiyoruz takılan merkezi kilit sisteminin uzaktan kumandası seyisinde yeni nesil bir volkswagen polo sustalı anahtara sahip olabilirsiniz.