Archive for the 'Volvo Anahtarı' immobilizer Anahtar

Volvo v40 anahtar

Bizim korkulu rüyamızdı her telefon çaldığında şuanda yapamıyoruz, online sisteminin lisansı yok, yedek parçası bulunmuyor gibi cevaplarla müşterilerimize malesef olumsuz dönüş sağlıyorduk aşağıdaki video sayesinde net bir şekilde göreceksiniz artık Volvo v40 anahtar başarılı bir şekilde yedeklenmiştir. Avukat Gamze hanımın İstinye Park avm içerisinde bir Mercedes aracı kilitli kalmıştı orada kendilerine yardım ettik aramızda geçen muhabbetten sonra bana ” Murat bey benim Volvo V40 marka bir aracım daha var onunda yedek anahtar problemi var alırken vermediler çokta umursamadım görüyorum ki bu benim için oldukça büyük bir sıkıntı o yüzden aracımı sizlere emanet edeyim bana bir adet Volvo v40 yedek anahtar yapın ancak olur mu ? ” diye sordu. Tabiki lakin immobilizer sistemi diğer araçlardan çok farklı olan aracınızı bizlere ortalama bir saat bırakmanız gerekiyor dedim. Daha sonra randevulaştık aracı getirdi ve kendisi Uber`e binip gitti.

Şimdi izlediğiniz bu videomuzda volvo v40 smart uzaktan kumanda orjinal şekilde araca nasıl adaptasyon olmuş gördünüz. Hizmetimiz tabiki sadece yedek veya kopya üzerine değil çok sık karşılaştığımız hususlardan biri malesef sıvı teması çamaşır makinelerinde yıkanan veya denize düşün volvo anahtar garantili şekilde tamir edilebilir bunun için ürünü ivedilikle bize göndermeniz gerekiyor bir gün bile önemli devredeki yazılımların bulunduğu işlemciler çürümeden müdahale edip kurtarımı başarmamız gerekiyor.

Volvo V40 – Volvo V60 – Volvo V90 – Volvo S60 – Volvo S90 – Volvo xc40 – Volvo xc60 ve Volvo xc90 modelleri dahil bütün araçlar için yazdıklarımız ve söylediklerimiz geçerlidir. Eskiyip deforme olan uzaktan kumanda dış kabı stoklarımızda bulunuyor eğer dilerseniz kargo ile alabilirsiniz ülkemizin her yerine gönderim yapabiliyoruz montajı için telefondan canlı destekle değişim olana kadar yardımlarımızı esirgemiyoruz.

Volvo v40 marka aracım otoparkta mahsur kaldı başına gelip yerinde çalıştırabilirmisiniz ?

  • Evet kilitli kapısı maymuncukla tarafımızca açılır ve bulunduğu yerde dilerseniz 1 dilerseniz 2 adet uzaktan kumanda programlanabilir.

Volvo S40 Anahtar

Günün ilk saatlerinde Volvo s40 modelinin anahtarıyla uğraştık müşterimizin şikayeti doğrultusuyla nasıl bir çözüm getirdik buyrun birlikte ele alalım. Yapmış olduğumuz sunumlar bilmelisiniz ki direk son kullanıcıyı baz almaktadır sorunlar ele alınırken insanlar kullandıkları araçlar ve problemlerine göre kategorize edilmektedir. Mesela Volvo S40 anahtar problemi bir çeşittir bunlardan en can sıkıcı olanı ise elastik yapıya sahip olan kafasının erimesi çirkin görünmeye sebep oluyor bununla birliktede taşıma zorluğu çıkartıyor.

Elastik kısmı erimiş s40 anahtarı çeşitli yöntemlerle düzgün bir şekilde eritiliyor içerisindeki elektronik parça ( immobilizer ) çıkartalıp yenisine aktarılıyor hemen ardından lazer kesim makinamızla ucunu açtıktan sonra volvo logosunu takıp sizlere ürünü teslim ediyoruz. Yaklaşık olarak 10 dakika süren bu işlemde 35 t.l gibi bir rakam sizlere fatura gediliyor buda yetkili servis fiyatlarına göre oldukca uygun hatta gülünç bir fiyattır. İşte üst tarafta gördüğünüz resim bunun açık delilidir. Diğer dikkat çektiğim bir hususta Volvo s40 kumanda kabı sıkıntısıdır bunun problemide sert plastikten imal edilmesidir bir insan boyu mesafeden düştüğünde çatlayan ve belli bir zaman sonra uzaktan aracı açıp kapatmayacak kadar rezil bir duruma düşün bu ürününde komple dış kasası mevcuttur ürünün değişimi için profesyönel bir el aramanıza gerek yok bu değişimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürünler tamamen kaliteli olup orjinal neteliğindedir yetkili servisler dahil olmaz üzere ülkenin dört bir yanından taleplerin olmasi bizi oldukca mutlu etmektedir. Örnek verecek olursak s40 anahtarı ve s40 uzaktan kumanda kasası değişikliğiyle birlikte Elli lira vermeniz yeterli olmaktadır. Bilgisini vermiş olduğumuz ürünlerin herhangi birinden sorun yaşıyor ve riske girmek istemiyorsanız extra bir işçilik ücreti talep etmeksizin gereğini yapıyoruz.

Volvo anahtar sustalı kumanda çeşitleri

İçinde bulunduğumuz sektör okadar hızlı ilerliyorki sizlere ortalamaya vuracak olursak her gün birer yeni projelerden bahsediyoruz. Dikkat ederseniz Volvo anahtarı hakkında çok fazla sunum yapamıyoruz bunun tabiki belli başlı nedenleri var en önemliside sayısının, kullanıcısının ve üzerindeki arge çalışmalarının az olmasıdır. Nekadar az olursa olsun tabiki gün geliyor ve ihtiyaçlar belirginleşiyor ortada kalan son tüketicide çareyi araştırmada buluyor.

Söz konusu modellerden örnek verecek olursak Volvo S80, Volvo S60, Volvo S70, Volvo VC70, Volvo XC90 serilerinin yanı sıra Volvo S40 adlı otomobilede şuandan itibaren desteğimiz vardır. En belirgin ve pis sıkıntılarından birisi 4 yıldan sonra volvo anahtarı üzerindeki lastiklerin erimesidir ki eriye eriye çıplak bir hal alan bu ürünü yenileyebilirsiniz. Önemli bir noktayı dile getirdikten sonra birazda yine volvo s40 kumanda kabı diğer bir değime s40 kumanda kasası adlı üründen kısaca söz edelim. Sallama tarz dediğimiz bu kumanda vidasız üretilmiş olup tamamen geçmedir bir kaç kez pilini değiştirdikten sonra her yerinden çatlama meydana gelir tüketici ise çözümü çeşitli yapıştırıcılarla geçici olarak bulur ki bu ürünlerinde boşları bulunur ve değiştirilerek ilk günkü haline getirilir.

Üçüncü bir istek olan Volvo sustalı anahtar uygulaması hangi modelleri yapılabilmektedir birazda bunu ele alıp konumuzu dilerseniz sonlandıralım. Start vermeden önce şunu hemen söylemek isterim bu araçların uzaktan kumandasında sadece modifiye vardır yani iç tarafları birebir aynıdır yani birbirlerine tamamen uyumludur. Mesela karıdaki resimde uzaktan kumanda ve volvo anahtar ayrı ayrı görünmektedir işte bunu hemen yanında bulunan resimdeki sustalı modele döndürebilirsiniz. Araba ile uzaktan yakından bağlantısı olmayan bu uygulama ne sigorta şirketlerini, nede yetkili servisleri bağlar tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durumdur ki müthiş bir hizmettir. Önümüzdeki günlerde farklı ürünlerin tanıtımını yapmak üzere şimdilik ayrılıyorum kıymetli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.

Volvo Kumanda Kabı

Aylardır beklenen ha geldi ha gelecek denilen Volvo kumanda kabı çıktı. Artık Türkiye`nin neresinde olursanız olun bantlanmış, farklı yerlerinden delinerek kullanılmaya çalışan ve cepte taşımak zorunda kalınan bu dertten sizleri tenzih ettik. Artık volvo uzaktan kumanda kasası değişikliği ile sadece 5 dakikada elektronik devreyi aktararak pırıl pırıl bir kumanda sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu ürünü kendiniz dahi yapabilirsiniz herhangi bir kişi veya kuruluşlara ihtiyacınız olmadan.

               Yukarıda görmüş olduğunuz volvo uzaktan kumanda kabı icin bizimle iletişime geçiniz. Her ne olursa olsun bu ürün için kesinlikle servislere sipariş edip yüklü faturalar ödemeyiniz. Çalışmayan, Arızalı veya dış görüntüden müzdarip volvo sahiplerinin sevineceğini umuyoruz. Ayrıca örneği bulunan ve ayrıca farklı bir modeli olan bu ürünün 4 butonlu diğer butonu kırmızı olan çeşit ürününde bulunduğunu hatırlatırız. Yeniliklerimizi takip edip oto anahtarı konusunda bu tür bilgileri daima almanız sizin yararınıza olacaktır unutmayınız ki ticaret harici direkt olarak son kullanıcınıyı düşünerek her daim kendimi geliştirip değiştiriyoruz. Ayrıcada bu ürünün aracın immobilizer`i ile herhangi bir bağlantısı yoktur yapacağınız bu değişiklikle birlikte aracın çalışmama gibi durumu söz konusu değildir.

Oto Anahtari

transponderİstinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Gsm : 0532 637 79 15 

       Tüm Otomobil Sahiplerinin bildiği gibi artık Otomobil Anahtarları İmmobilizer (Elektronik) Üretilmektedir. Harika bir sistem olan bu sistemde Anahtar icerisinde bulunan Kücük Elektronik devre  arabanın calışmasındaki en büyük etkendir. Kaybolur veya Bozulur ise arabanız çalışmaz ve sizi yolda bırakır. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »