Volvo anahtar sustalı kumanda çeşitleri

İçinde bulunduğumuz sektör okadar hızlı ilerliyorki sizlere ortalamaya vuracak olursak her gün birer yeni projelerden bahsediyoruz. Dikkat ederseniz Volvo anahtarı hakkında çok fazla sunum yapamıyoruz bunun tabiki belli başlı nedenleri var en önemliside sayısının, kullanıcısının ve üzerindeki arge çalışmalarının az olmasıdır. Nekadar az olursa olsun tabiki gün geliyor ve ihtiyaçlar belirginleşiyor ortada kalan son tüketicide çareyi araştırmada buluyor.

Söz konusu modellerden örnek verecek olursak Volvo S80, Volvo S60, Volvo S70, Volvo VC70, Volvo XC90 serilerinin yanı sıra Volvo S40 adlı otomobilede şuandan itibaren desteğimiz vardır. En belirgin ve pis sıkıntılarından birisi 4 yıldan sonra volvo anahtarı üzerindeki lastiklerin erimesidir ki eriye eriye çıplak bir hal alan bu ürünü yenileyebilirsiniz. Önemli bir noktayı dile getirdikten sonra birazda yine volvo s40 kumanda kabı diğer bir değime s40 kumanda kasası adlı üründen kısaca söz edelim. Sallama tarz dediğimiz bu kumanda vidasız üretilmiş olup tamamen geçmedir bir kaç kez pilini değiştirdikten sonra her yerinden çatlama meydana gelir tüketici ise çözümü çeşitli yapıştırıcılarla geçici olarak bulur ki bu ürünlerinde boşları bulunur ve değiştirilerek ilk günkü haline getirilir.

Üçüncü bir istek olan Volvo sustalı anahtar uygulaması hangi modelleri yapılabilmektedir birazda bunu ele alıp konumuzu dilerseniz sonlandıralım. Start vermeden önce şunu hemen söylemek isterim bu araçların uzaktan kumandasında sadece modifiye vardır yani iç tarafları birebir aynıdır yani birbirlerine tamamen uyumludur. Mesela karıdaki resimde uzaktan kumanda ve volvo anahtar ayrı ayrı görünmektedir işte bunu hemen yanında bulunan resimdeki sustalı modele döndürebilirsiniz. Araba ile uzaktan yakından bağlantısı olmayan bu uygulama ne sigorta şirketlerini, nede yetkili servisleri bağlar tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durumdur ki müthiş bir hizmettir. Önümüzdeki günlerde farklı ürünlerin tanıtımını yapmak üzere şimdilik ayrılıyorum kıymetli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.

3 yorum

  1. merhaba, bir sorumda sustalı kumanda için; nasıl temin edebilirim fiyatı nedir denizlide yaşıyorum ama 15 gün kadar uşaktayım. teşekkürler..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*