Türkiye`nin hiç bir bölgesi kalmadıki honda civic sustalı anahtar yapmamış olalım TeamHondaTurkey.Com – Marmara Honda ( Yetkili Servis ) ve Google aracılığıyla araştırma yapan yüzlerce kişi bu hizmeti bizden aldı. Bütün samimiyetimle dile getirmek isterim ki memnuniyetsizlik yüzlerce üründen sadece iki kişide yaşandı bunlarında biri 120 kg. bir arkadaşımızın açık pozisyonda üzerine oturmasından diğeri ise 4. kattan aşağı düşmesinden kaynaklandı ki onlarıda ücretsiz olarak değiştirdik.

Yaklaşık olarak 3 senedir honda civic anahtarı için bu değişimi yapıyoruz hiç tasarımı değiştirmedik ürünlerden taviz vermedik fakat lütfen şu linkteki adresi bir gözden geçirin  www.eliftuning.com/HONDA-CIVIC-2007-SONRASI-SUSTALI-ANAHTAR-KiTi_14181.html arada nasıl bir uçurum var kontrol edip akibinde bizlerle iletişime geçin. Çeşitli forum sitelerinde paylaşılan fiyatı hiç değiştirmedik yıllardır aynı kalite, aynı fiyat ve aynı saatte hizmet anlaşıyından hiç ödün vermedik vermeyeceğiz.

Önceki zamanlarda uç tarafını kesip sustalıya monte edip o şekilde kullanıma açıyorduk fakat bazı müşterilerimizin hassas olması, kasayı istemesi hatta kimilerinin dokundurtmayıp getmesinden mütevellit elektronik makina aldık. Hiç bir eğe, törpü ve çizik ibaresi olmadan üretici standartlarında lazer kesim yaparak mekanizmanın işlevselliğini sağlıyoruz. 2006 –  2007 -2008 – 2009 – 2010 ve 2011 model Honda Civic modellerinde devam eden kaliteyi bizimle yaşamanızı istiyoruz.

1.) Bu uygulamayı yaptırdığımda benim anahtarım yedek olarak kalacakmı

Cevap: Honda civic uzaktan kumanda mekanizması kabın içine yerleştirildiğinden dolayı sadece yapıyı ve kontagı cevirir ancak aracı çalıştırmaz.

2.) İki uzaktan kumandamında kalmasını istiyorum 3. bir kişiye verilecekmiş gibi sıfırdan bir sustalı yapabilirmisiniz böyle bir imkan varmı ?

Cevap:  Tabiki yapılabilir önce orjinal oto anahtarı araca kodlanıp tanıştırılacak akabinde yine yukarıda bahsedildiği gibi değişim gerçekleştirilecek.

3.) Söz konusu honda civic sustalı kumanda kabı değişikliğindeki orjinallik boyutu nedir ? bir immobilizer hatası ile karşılaşırmıyım aracım yeşil ışık yakar mı ?

Cevap: Otomobil gösterde tablosundaki yeşil ışık kesinlikle yanmaz, immobilizer arızası ihtimali zaten yok çünkü otomobil üzerinde bir işlem gerçekleştirilmeyecek son olarak orjinallik derecesine gelince logosu gümüş bizzat honda mühendistlerinin tasarımı ucu deminde belirttiğimiz gibi lazer makinada kesiliyor dolayısıyla herhangi bir kurumu ilgilendirecek bir olay hasıl değildir.