2005 model volkswagen golf 5 anahtarı

Firmamıza istanbul Mecidiyeköy`den gelen bir müşterimize 2005 model volkswagen golf 5 anahtarı yaptık. Takriben 15 dakikada aracı programlayarak ihtiyacı karşıladık. Kapının üzerinden çalındığını belirten müşterimiz endişeli ve korkulu idi fakat kodlama esnasında çalınan o ürünü etkisiz hale getirerek aracın beyninden sildik. Şöyle bir soru ile karşı karşıya kaldık onuda burada dile getirmek istedik ki sizleri tam anlamıyla bilgilendirelim.

Şu anda yaptırdığım uzaktan kumandasız immobilizer anahtar`ı ben saklayacağım bunu ileride kumandalı olan kayıp olur ve çok zor durumda kalırım diye yaptırıyorum acaba katlanabilir olanı kayıp ettiğimde bunun sayesinde 2005 model volkswagen aracıma kumandalı yedek anahtar y aptırabilirmiyim ? Cevaben tabiki bu gerçekten çok akıllıca ve bilinçlice verilen bir karar  neden diye soracak olursanız arabayı çalıntıran ile herzaman her türlü ihtiyaç karşılanır ancak tamamen kayıp olan oto anahtarı büyük bir sıkıntı ve problem yaşatır. Bizim vermiş olduğumuz hizmetler arasında kumanda kabı, sustalı anahtar kasası ile modeli kaç olursa olsun hertürlü volkswagen anahtarı en uygun fiyatlarla bu ihtiyaçlar karşılanır.

8 yorum

  1. hayirli aksamlar … ben 2010 model yeni kasa volksvagen arbamin anahtarini kaybettim yedek anahtarida bulamiyorum bi turlu …. bana fiyat veirrirmisiniz acil anahtar hakkinda .

  2. belirtmemisim tam olarak volkvagen golf yeni kasa ve bisey daha ogrenmek istiyorum anahtari yaparken neye ihtiyac var…. cunku babamin haberi yok sehir disinda geldiginde skinti olablr ogrendiginde mailime cewap atarsaniz sevinirim… tskrrler simdiden…

  3. Ufuk bey 2010 model volkswagen golf anahtar kopyalama işlemi rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bu uygulamada sizlerden istenen sadece ruhsat sahibi olmanızdır farklı herhangi bir prosedür bulunmuyor ancak araç tam olarak nerede bunun bilgisini verirseniz iyi olur.

  4. 2009 model golf 5 aldim anahtari tek ve kopyalanmis anahtar acaba bu anahtari yedek olsun diye kopyalatsam ucreti ne olur ve ya kaybetmis olsam yenisi icin ucret tarifesi ne olur

  5. 2004 golf kumanda pili bi kaç kullanimda bitiyor tamiri mümkün mü. Kumanda ve immobilizer kopyalama yaptırsam maliyeti ne kadar tesekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*