2010 Model Kia Cerato Sustalı Anahtar Yapıldı

Firmamıza istanbul Eminönü bölgesinden ulaşan Yavuz bey Kia Servisi başta olmak üzere çeşitli bir çok anahtarcılara uğrayarak aracına hiç bir parça ve alıcı taktırmadan sustalı anahtar yaptırmak istediğini belirtmiş ancak bir sonuca ulaşamamıştır. Google aramalarından firmamıza ulaştıktan sonra sorunu çözülmüştür. Yurarıda gördüğünüz anahtarın kesilme sebebi immobilizer anahtar olduğu için çipini sustalı anahtara yerleştirmek içindir. Araca hiç bir parça sökülüp hiç bir parça takılmadan orjinal kumandaya lehim dahi vurmadan yapılan anahtar uygulaması beğeninize sunulmuştur. 2010 modellere yaptığımız ilk uygulama büyük bir ilgi görmektedir. Türkiye`nin her yerinden bizlere ulaşabilir bu işlemi yaptırabilirsiniz.

10 yorum

  1. benimde 2007 kia cerato aracımın anahtarını ve kumandasını birleştirerek sustalı yaptırmak istiyorum..kia sorento ve bu resimdeki sustalı çalışmanız harika olmuş benim anahtar kumandada aynısı hemen hemen kaça mal olur fiyat gönderirseniz sevinirim

  2. 2010 model kia cerato aracımın anahtarlarından bir tanasini sustalı yaptırmak istiyorum .ayrıca camlar açık unutuldugunda aracı kitledigimde camlarında kapanması mümkünmü.fiyat varirseniz sevinirim.teşekkürler.

  3. İyi günler iyi çalışmalar. Ben de 2011 model KIA Cerato araç var. Bu aracın anahtar ve kumandası birbirinden bağımsız şekilde kullanıyorum. Fakat kullanım zorluğu olduğundan anahtar ve kumandayı sustalı modele çevirmek istiyorum. Yapılan sustalı anahtar için araç gerekli mi? Ayrıca anahtar dayanıklı olabiliyor mu? Araç kumandası üzerin de ön kısımda 3 adet tuş ve arka kısmında acil durum tuşu bulunuyor. Bu tuşların hepsi stabil olarak çalışacak mı? Cumartesi günleri de hizmet veriyor musunuz? İyi çalışmalar

  4. cerato anahtarımı sustalıya cevirmek istiyorum. mail atmıştım size.
    izmirdeyim. anahtarı size yollamam mı gerekmekte? kabını yollasanız kendim değiştirebilir miyim?

  5. 2007 Kia Cerato için dün öğlen saatlerinden beri uğraşıyoruz. 4 buton kumanda tanıtma için. Bir türlü sonuç alamadık. Bunun derdi nedir? Anahtar ve araca tanıtıldı fakat kumanda tanıtılmıyor 4 buton. Yardımcı olur musunuz 05412190636 Ömer.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*