2011 model renault symbol anahtar yapılabiliyor

Şirketlerin kendi araçlarını ellerinden çıkartıp kiralık araç filosuna geçmesinin ardından en çok tercih edilen modellerden biride Renault Clio symbol`dür. Yeni çıkan 2010 – 2011 yeni kasa symbol`ler şirket personellerine tahsis edilerek gerek ticari gerekse şahsi işlerinde kullanmaları sağlanıyor. Personellere zimmetlenen şahıslarına emanet edilen bu araçların başına malesef istenmedik olaylar gelmektedir. Bunlardan birisi ne yazık ki anahtar problemidir.

2011 model renault symbol anahtar sıkıntısı yaşayanlar en çok kayıp etmekten şikayetçidirler. Peki ya kayıp edilen bu ürün personeli nasıl etkiler tabiki olumsuz hatta bazı tanıştığımız kişilerin şirketten ihraç ettiklerini bile duyduk. Yukarıdada açık şekilde belirttiğimiz 2011 model renault symbol kumandalı anahtar şuanda tarafımızca yapılabilmektedir. Renault`un fransız mühendistleri bu otomobilde immobilizer yazılımını neden değiştirdikleri açıktır sebebi  yetkili servis haricinde yapılmasına engel olup yedek parçadan gelecek zararı önlemektir.

Sonuca bağlamak gerekirse çeşit veya model ne olursa olsun her türlü renault anahtarı firmamızda yapılabilmektedir. Yeni çıkan araçlarında program ile lisanslarını çıktıkça bünyemize katıyor sizlere büyük bir hizmet sağlıyoruz. Şirket porsonelleri ilgili yetkililerden yazılı evrak getirdikleri tektirde ürün 20 dakika içerisinde yapılarak teslim edilebilir. Herhangi bir oto anahtarı Symbol`den farklı değildir sadece iç yapısı ile yüklü olan programları farklıdır.

50 yorum

 1. 2012 model Renault symbol Araç için orjinal kumandalı anahtar Sustalı anahtarlığa dönüştürebilir mi? Bu iş için aracımla mı gelmem gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim…

 2. Selam.
  2008 model symbol aldım, anahtarı kırık ama bantlı bir şekilde kullanılabiliyor. Daha önceden 2007 symbol aracım vardı (çalındı) anahtarını değiştirmeye çalıştım ama anahtar metalinin olduğu kısımda metal plastikten ayrılmıyor galiba, birinin parçasını diğerine de monte edemedim (sanırım model farkı olduğu için uymuyor) nasıl bir çözüm önerirsiniz? Bu metali o kısımdan çıkarmanın ve diğerine takmanın bir yolu var mıdır?
  İyi Çalışmalar,
  Rüştü ERTEKİN

 3. Merhaba bende 2010 reno symbol var anahtarı tam olarak resimde olduğu gibi bu anahtarı dıştaki yapabiliyor musunuz . Fiyat ne kadar ? Mail olarak atabilir misiniz ?

 4. Merhabalar sayın ilgili, 2007 model symbol aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum basmalı olması gerekmiyor kapıları açsın çevirince arabayı çalıştırsın yeter orjinal kumandasını kullanıyorum zaten fiyat alabilirmiyim saygılar.

 5. 2008 model clio symbol arabamın kumandalı anahtarını kaybettim. elimde düz anahtar var. ikinci bir Kumandalı orjinal anahtar (Çin malı Değil) Yapabiliyor musunuz. Lütfen Fiyatını da bildiriniz.

 6. iyi akşamlar,,,,2012 symbol arac aldım 15 gün oluyor. aracın orjinal anahtarının anahtar kısmı yok ama kilit kısmı duruyor,,,arabanın kilitlenmesinde kumanda kısmını kullanırken çallıştırırken de yedek anahtarı ile çalıştırıyorum,,, kısacası bu dertten kurtulabilmem için ne yapabilitsiniz,,,,,,Şimdiden teşekkürler.

 7. Mehmet 2014 model renault symbol uzaktan kumandalı anahtar şuan icin sustalı olmuyor orjinal şekilde uzaktan kumanda kodlanabiliyor araca üretildi numuneleride geldi fakat begenmedigimizden piyasaya sürmedik biraz daha sabır çıkınca hemen paylaşım yapacagız.

 8. Merhaba. 2008 model renault symbolümün kumandalı anhtarını kaybettim. yedek anahtarla ullanıyorum. Yeni kumandalı anahtar fiyatı verirmisiniz?

 9. 2010 model symbolum var onun orjınal anahtarını sustalı anahtar yapmak istiyorum bu mumkunmudur ve fıyatları ne kadardır (sustalı anahtarın seklı clio 3 anahtarımı olucak)

 10. Merhaba 2012 sembol aracimin orijinal anahtarı kayboldu.yedegi kumandadiz.kumandaki anahtarin fiyatı ne kadar.birde araçla mı gelmek gerekiyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*