2014 Skoda octavia kayip ve yedek anahtar

skoda octavia orjinal uzaktan kumandalı anahtar
Skoda Octavia orjinal kontak anahtar
skoda octavia orjinal uzaktan kumandalı anahtar
Skoda Octavia orjinal kontak anahtar

Üç gündür telefonum İstanbul Hadımköy tarafındaki Arnavutköy`den çalıyor ve müşterimiz 2014 model Skoda octavia aracının yedek anahtarı kaybettiğini mevcut kullandığınında çalındığını söylemesiyle mu makalemi yazma gerekliliği duydum model belki önemli değil çünkü herkesin başına gelebilir lakin söz konusu muhabbet Skoda octavia ile alakalı olduğundan dolayı kaleme almak istedim.

Hemen hepsi aynı uzaktan kumandaya sahip sıralayacak olursam Seat Leon, Seat İbiza, Volkswagen Golf 7, Volkswagen Polo, Skoda Fabia ve son olarak Skoda Superb şuanda tamamına uzaktan kumandalı immobilizer anahtar programlaması yapabiliyoruz lakin araba çalışır şekilde olacak bu ne demek oluyor yani mevcut kodlamayı yapabilmemiz için aracın yürür durumda olması gerekiyor şuandaki lisans ve yazılımlar tamamen kayıp olan yeni nesil Skoda, Seat, Audi, Volkswagen modellerine programlama yapamıyor ancak müşterimize yeni bir güncelleme geldi gelelim deneyelim Doğuş oto  harici zaten kimse yapamaz bu aracı ki onlarda uçuk rakamlara bir ay süre veriyorlar.  Müşterimin sorduğu soruları aşağıda sıralayalım bakalım siz bu konuda neler düşünüyorsunuz lütfen görüş ve önerilerinizi konunun altına yazınız.2014 model Skoda octavia araç kilitli kaldı camı kırmadan açabilir misiniz ?

  • Bu zamana kadar hiç bir arabanın camını kırarak açmadım peki açamadığınız oldu mu evet oldu İstinye park avm içinde kilitli kalan Skoda Octavia`yı açamadım içinde çocuk vardı ağlıyordu babası çalışmama fırsat vermeden camı kırdı çocuk daha fazla korktu farklı bir konu ancak elimden bir şey gelmedi.
    skoda octavia uzaktan kumanda
    Skoda octavia uzaktan kumanda ve kontak anahtar

2015 Model Skoda octavia kayıp anahtar bulunursa aracımı gelip kapımın önünden alabilirler mi ?

  • Hayır sizin arabanızı kimse kapının önünden alıp götüremez immobilizer sistemine verilen yeni kodlama sayesinde octavia kayıp anahtar araba üzerindeki bilgilerle eşleşmeyeceğinden dolayı araba onu tanımayacaktır.

2014 – 2015 model Skoda octavia kontak ve kapı kilitleri değiştirilir mi ben biraz pimpirikliyim de ?

  • Eğer elektronik sisteme güvenceniz yoksa orjinal parçalarıyla değişim yapılabilmektedir zaten serviste bunu yapıyor ancak sizin iyiliğiniz için değil kendi faturasını kabartmak için sağlıklımı sağlıklı olmasa olur mu burada tüketici olarak şahsi fikrim olur çünkü arabaya binse dahi götüremeyeceğinden dolayı bana yeter fakat kontak ve kapı kilitlerinide değiştirelim kafam rahat olsun diyen müşterilerimizin sayısı da az değil.

2013 – 2014 – 2015 ve 2016 model Skoda arabaların tamamına uzaktan kumandalı yedek anahtar yapıyor musunuz benim böyle bir sorunum yok sadece yedek ihtiyacım var ?

  • Evet yukarıda sıralanan modellerin tamamına skoda yedek kontak anahtarı yarım saat gibi bir sürede yapılabilmektedir online programlama sayesinde yetkili servis niteliğinde işlemler söz konusudur.

Yazınızı okudum çok teşekkür ederim benim sorunum uzaktak kumanda pilinin bitmesi kendim değiştirebilir miyim ?

  • skoda octavia uzaktan kumanda pili 2025 üzerinde zaten arka kapağı hafif kastır açtığınızda göreceksiniz araç size uyarı verdiğinde değişimi gerçekleştirin ayrıca skoda octavia uzaktan kumanda pili değiştirmesi çok basit biraz önce zikrettiğim gibi arka kapağı kaldırın pili göreceksiniz zaten kapak geçmedir pili değiştirdikten sonra kapağı kapatın göstergedeki yazı uçup gidecektir.

İstanbul`un her yerine hizmetiniz var mı ben gelemiyorum işlerim çok yoğun da ?

Skoda Octavia 2014 Model Anahtar

Kayıp veya yedek programlama için istanbul`un her yerine hizmetimiz vardır. Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Sancaktepe, Silivri, Sarıyer, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Tuzla olmak üzere çevre illere dahi hizmetimiz 7/24 saat vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*